Страница 152 од 713 ПрваПрва ... 52102142150151152153154162202252652 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,511 до 1,520 од 7125

Тема: Trenutno stanje na rs2

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла DragonForce Види одговор

Nekako su svi zaboravili da navedu account SOS i squere gde igraju jos winnijevih rodjaka...

Vrlo je interesantno odakle tebi takve informacije, sem ako nije multihunter u pitanju, a jeste ... sad si se otkrio...

A za SOS si u pravu, za taj nalog square naravno nisi, ali lepo si se otkrio po tome... za desavanja oko tog naloga nisi nikako drugacije mogao da znas...
    dionysus - rs1

Блокиран корисник
    Члан од
    22.08.2008
    Локација
    Kragujevac
    Одговори
    928

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dionysus Види одговор
    Vrlo je interesantno odakle tebi takve informacije, sem ako nije multihunter u pitanju, a jeste ... sad si se otkrio...

A za SOS si u pravu, za taj nalog square naravno nisi, ali lepo si se otkrio po tome... za desavanja oko tog naloga nisi nikako drugacije mogao da znas...
    Ne mora da znaci mozda imate spijune ja znam jednog...

Корисник Аватар корисника Lignja od papira
    Члан од
    15.03.2009
    Локација
    RL!!!
    Одговори
    622

ja sam ti rekao,zavera je u pitanju,ti ne moras da mi verujes,al tako je :muha
    Umni rad je fizički neizdrživ.

ex rsx: DragonForce [DLZ]
    aktuelni rsx: Shinigami [Šou Počinje U Ponoć]
    comx2 2012: FuriousAngel [AoD]

Čega se pametan stidi,time se b-dala ponosi
    Powered by JA Version 7.9.8; Copyright ©2010, Lignja od papira

Корисник
    Члан од
    10.11.2008
    Локација
    Beograd <-> Budva
    Одговори
    7

Подразумевано

DF, Kraljevo_Nole i jos nekoliko srodnih naloga banovano... i dalje...

Izgleda da postaje jasnije ko govori istinu..

Ad hominem, kao i obicno..

Подразумевано

Da u pravu si mh mi je sve rekao. Provalio si me sad... Za SOS sam u pravu da je dupli winnijev, a na squere ulazi na pass Ali nije mi jasno, ako sam u pravu i ako mi je mh rekao :lol6: zasto se onda bunite oko winnijevog bana? Nego vidim da mu je skinuta blokada bez kazne znaci ovde ako se dernjas i kukas na sve strane mozes da radis sta hoces... strasno

@ nexhvill nisam rekao da ti krsis pravila, tj ni ne znam to. sto se tice prvoveravanja ionako me verovatno prijavljujete pa 10ak puta na dan. tako da jedan put manje vise nista ne znaci.
    poz
    Последња измена: DragonForce, 05.07.2009 у 07:49.
    RS2 - DragonForce

Подразумевано

Ako mi travian tim ne omoguci da sam dignem svetsko cudo na 101 nivo, spalicu se ispred skupstine, pa vi vidite dal cete da mi pomognete, posto vidim da ucene uspevaju blll

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла DragonForce Види одговор

"po sopstvenom priznanju, vec poseduje nalog - BMaster" - Igrao je nekad na nalogu BMaster, ne poseduje 2 naloga nikako BMaster nalog je promenio vlasnika pre skoro 2 meseca. Znam da se hvatate za slamku, ali ne vredi vam. Sto ce se i pokazati cim Admin odgovori na E-mail.

."
    Hahaha , mozda sad na BMasteru opet igraju " filipinci "...:lol6:

za BMastera je poznato da mu to B potice od reci (ban) sa proslog servera, kad je imao 10 "zajednickih koriscenja racunara"

U svakom slucaju. Kad niste mogli da pobedite ni posle tih vasih silnih reorganizacija , poceli ste da se sluzite niskim udarcima , prijavljivanjem duplih naloga za koje znate ili pretpostavljate da postoje.
    A ja licno sasvim dobro znam kako vi ulazite na razne naloge i kolko vasih igraca koristi vise naloga. Pogotovo one napustene od strane vlasnika i datim passom za " interese saveza" na kojima se prave deffovi , senatori za smanjivanje lojalnosti prilikom otimanja sela i slicno....
    AKO KANIS POBEDITI NE SMES IZGUBITI

rs2 doc holiday.

Блокиран корисник
    Члан од
    22.08.2008
    Локација
    Kragujevac
    Одговори
    928

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла zoltan Види одговор
    Hahaha , mozda sad na BMasteru opet igraju " filipinci "...:lol6:

za BMastera je poznato da mu to B potice od reci (ban) sa proslog servera, kad je imao 10 "zajednickih koriscenja racunara"

U svakom slucaju. Kad niste mogli da pobedite ni posle tih vasih silnih reorganizacija , poceli ste da se sluzite niskim udarcima , prijavljivanjem duplih naloga za koje znate ili pretpostavljate da postoje.
    A ja licno sasvim dobro znam kako vi ulazite na razne naloge i kolko vasih igraca koristi vise naloga. Pogotovo one napustene od strane vlasnika i datim passom za " interese saveza" na kojima se prave deffovi , senatori za smanjivanje lojalnosti prilikom otimanja sela i slicno....
    Ako mislis da je tako brijavi... A gledao sam kod jednog decka prijavio je vas 3 i svi ste dobilo po banane..

Подразумевано

nije sustina u tome. Posto duple i visestruke naloge koriste svi savezi, sto je javna tajna. Sustina je u tome sto se takve stvari smestaju i prijavljuju onda kada ste pod napadima i kad pocinjete da gubite.

Uostalom i sama igra je , sto se toga tice lose koncipirana. Iskreno receno ni koncepcija da vise njih igra na istom nalogu nije postena. To znaci da ti nalozi mogu biti 24/7 aktivni. I onda iskreno kako onaj koji igra sam na nalogu moze da se odbrani od takvih naloga..
    Последња измена: zoltan, 05.07.2009 у 14:13.
    AKO KANIS POBEDITI NE SMES IZGUBITI

rs2 doc holiday.

Корисник
    Члан од
    01.03.2009
    Одговори
    5

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла zoltan Види одговор
    nije sustina u tome. Posto duple i visestruke naloge koriste svi savezi, sto je javna tajna. Sustina je u tome sto se takve stvari smestaju i prijavljuju onda kada ste pod napadima i kad pocinjete da gubite.

Uostalom i sama igra je , sto se toga tice lose koncipirana. Iskreno receno ni koncepcija da vise njih igra na istom nalogu nije postena. To znaci da ti nalozi mogu biti 24/7 aktivni. I onda iskreno kako onaj koji igra sam na nalogu moze da se odbrani od takvih naloga..
    Za to jesi u pravu, ali isto tako onaj koji igra sam ne moze da se odbrani od napada sto je bio slucaj sa mnom i sa igracem Crni Boza, covek je imao vise od pet naloga i napao je sa svih naloga moja sela, dal je to fer? Dal je fer kao sto se kaze da se ucenom ili vec na neki drugi naci uzimaju pass-ovi od drugih igraca i da se u tim selima skladiste deff, i onda da se svi pravimo svetci?
    Niko od nas nije ovde bezgresan, ali dajte ljudi da jednom pocnemo da igramo ovo kako treba,
    RS2 ispade da je najveca farsa u svetu traviana,

Zare73 RS2

Сличне теме

1. Trenutno stanje na rs1
    By onaaa in forum Свет 1
    Одговора: 1784
    Последња порука: 17.11.2011, 13:26
  2. Trenutno stanje na rs3
    By Redza in forum Свет 3
    Одговора: 1005
    Последња порука: 22.06.2011, 14:31
  3. Trenutno stanje na serveru - rsx