Страница 168 од 179 ПрваПрва ... 68118158166167168169170178 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,671 до 1,680 од 1782

Тема: trenutno stanje na serveru

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла orionbre Види одговор
    I ja svedocim da su seven i heroj najbolji za mh. Sanse da neko varanje prodje pored njih su stvarno minimalne.
    Meni nije jasno zasto ljudi kojima je ovo prvi ili drugi server ili su samo igrali na lokalnim serverima uopste komentarisu (ne)sposobnost mh... Evo, ako hocete, mozemo svi zajedno da se registrujemo na neki .com server pa da vidimo. Mozda ga i osvojimo (ovde je svaka alijansa najbolje organizovana, sve prsti od fenomenomenalnih igraca, prekaljenih i punih samopregora, zar ne?). Jer server ionako osvajaju 'mali' igraci koji brane ww i ostatak alijanse (cuvene "najbolje pljackase") koji tako mogu mirno da prave off i ne misle na odbranu.
    Svaki nas server ce se zavrsavati kao rs1 ili rs2. A tu nasu poslovnu sklonost ka varanju mozemo da iskoristimo i protiv drugih, a ne samo medjusobno...

slazem se da bi mogli svi zajedno da se dogovorimo i da igramo na nekom od com servera. ima vise razloga za to.
    1. izvezbani smo
    2. tamo su xxx valjda posteniji od ovih ovde
    3. ovi balkanski serveri ocigledno ne zasluzuju da im ostavljamo nas novac
    4. igramo se i dalje
    AKO KANIS POBEDITI NE SMES IZGUBITI

rs2 doc holiday.

Новајлија Аватар корисника Knez Sajmon
    Члан од
    22.09.2008
    Локација
    Србија
    Одговори
    3
    Цитат Поруку оставио/ла zoltan Види одговор
    slazem se da bi mogli svi zajedno da se dogovorimo i da igramo na nekom od com servera. ima vise razloga za to.
    1. izvezbani smo
    2. tamo su xxx valjda posteniji od ovih ovde
    3. ovi balkanski serveri ocigledno ne zasluzuju da im ostavljamo nas novac
    4. igramo se i dalje

Ево ја сам почео да играм на шпанском (net9) и интернационалном (com1) серверу. Оба су почела релативно скоро, на шпанском играч који је 1. има тек 64 становника, а на интер. серверу 1. има 413 становника.

Ако вас има тамо, ја бих вам се придружио!

net9--> Duque Simon
    com1--> Duke Simon
    ba1--> Knez Sajmon
    rs2--> Knez Sajmon

Подразумевано

wicked to su male tajne velikih ratnika...sta mislis sta su sela oko ww radila??? moje selo je sruseno na nulu, dolazi uplata od dva coveka iz saveza 600 zlatnika puf za sat selo je na 900...e to je timska igra, to je savez...za tri ipo minuta sam do ww sa 45k zita...

Корисник
    Члан од
    28.02.2008
    Одговори
    70

Подразумевано

Ne vredi objasnjavati nekome ko to nije video ili bar bio dobro upucen kako stvari funkcionisu (ipak je tesko zamisliti kako to sve ide dok se ne vidi)
    Ne lomite mi stabljike

owl SRB.SW
    EVIL DEAD 1389

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла orionbre Види одговор
    I ja svedocim da su seven i heroj najbolji za mh. Sanse da neko varanje prodje pored njih su stvarno minimalne.
    Meni nije jasno zasto ljudi kojima je ovo prvi ili drugi server ili su samo igrali na lokalnim serverima uopste komentarisu (ne)sposobnost mh... Evo, ako hocete, mozemo svi zajedno da se registrujemo na neki .com server pa da vidimo. Mozda ga i osvojimo (ovde je svaka alijansa najbolje organizovana, sve prsti od fenomenomenalnih igraca, prekaljenih i punih samopregora, zar ne?). Jer server ionako osvajaju 'mali' igraci koji brane ww i ostatak alijanse (cuvene "najbolje pljackase") koji tako mogu mirno da prave off i ne misle na odbranu.
    Svaki nas server ce se zavrsavati kao rs1 ili rs2. A tu nasu poslovnu sklonost ka varanju mozemo da iskoristimo i protiv drugih, a ne samo medjusobno...

Цитат Поруку оставио/ла Srpski Heroj Види одговор
    slazem se sa tobom, znas koliko dugo igramo

:lol3:lol3:lol3

Pa vi, majstori, niste ni taj lokalni rs1 o kome pricate sa podsmehom uspeli da uzmete, odradio vas tamo neki Komsa kao prave noobs

:muha

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла zoltan Види одговор
    i fiat zaradjuje u drugim fabrikama vise nego sto ce u zastavi da zaradjuje, ali on ako ulozi sredstva , on ocekuje i zaradu.
    He he he ... pa jel ulozio najzad kintu ?

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Mrav Види одговор
    I za kraj... jedan od najiskusnijih i najopasnijih igrača na serveru ima svega 6 sela, a pouzdano znam kolika je radost bila u SRB koaliciji kada su tom igraču uspešno sačekali i uništili napadačku vojsku pre nekoliko meseci, samo zahvaljujući dojavi njihovog špijuna.
    Sad, budi iskren do kraja i reci koliko resursa je slato RORI da bi sagradio svoj off? Celi savez mesecima ga je pumpao resursima, a on je samo gradio vojsku. I tih 6 sela mu je previse, isto tako mogao je da pravi vojsku i sa samo 2 sela.

Корисник
    Члан од
    13.04.2008
    Одговори
    244

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Seven of Nine Види одговор
    Nekima je pobeda na serveru stvar prestiza, niko ne shvata da je ovo samo igra, i da ljudi posle krvavih bitki i neslaganja u igri, ipak odu u kafanu i popiju pice kao prijatelji.

Zao mi je samo sto se ideja o Resistance nije ostvarila. Bila je to dobra ideja da se pokaze da svi mozemo da budemo slozni, ali nije ostvarena zarad necije zelje da mora da pobedi na ovaj ili onaj nacin.
    ideja je bila dobra nema šta ali ww nije vlasništvo pojedinca
    ljudi mi pišu svašta
    jedni me pljuju drugi me bodre treći ispituju četvrti se javljaju pred brisanje naloga šalju poruke ma svega ima
    uglavnom da vam kažem otvoreno ako budem mogao da završim server završit ću ga i to što prije
    zaboli me da li će me još neko pljuvati ili zvati restarter ili đubre ili tako nešto
    ljudi znajte da ja i moji siteri ne spavamo već mnogo noći i dana i vrijeme je da se ovo završi
    eto toliko od mene
    interzepter-rs2
    poseidon rs4
    !!!! rsx teuton
    gorosh rs2

Корисник Аватар корисника relooper
    Члан од
    13.04.2008
    Локација
    Teslic, RS
    Одговори
    27

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла popak Види одговор
    ideja je bila dobra nema šta ali ww nije vlasništvo pojedinca
    ljudi mi pišu svašta
    jedni me pljuju drugi me bodre treći ispituju četvrti se javljaju pred brisanje naloga šalju poruke ma svega ima
    uglavnom da vam kažem otvoreno ako budem mogao da završim server završit ću ga i to što prije
    zaboli me da li će me još neko pljuvati ili zvati restarter ili đubre ili tako nešto
    ljudi znajte da ja i moji siteri ne spavamo već mnogo noći i dana i vrijeme je da se ovo završi
    eto toliko od mene
    hahahaha

Udarilo ti pivo i ona fast pizza najzad u vugla:lol3nego jebo to, in flames i ja ima cemo sledeci put i tebe i westa da razgulimo na onom pikadu pa se vi ebite:no1:ali prvo ima pun qrazz da:ziveli:

Корисник Аватар корисника Srpski Heroj
    Члан од
    11.08.2008
    Локација
    Zemun
    Одговори
    44

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Neandertalac Види одговор
    :lol3:lol3:lol3

Pa vi, majstori, niste ni taj lokalni rs1 o kome pricate sa podsmehom uspeli da uzmete, odradio vas tamo neki Komsa kao prave noobs

:muha
    Hehe na taj nacin ja mogu odraditi uvek svakoga Ali nije to to, jednostavno nije ljudski, ali sta da se radi bilo pa proslo.

Сличне теме

1. Trenutno stanje na serveru [rs2]
    By Panta in forum Свет 2
    Одговора: 2920
    Последња порука: 02.04.2011, 20:38
  2. Trenutno stanje na serveru - rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 3576
    Последња порука: 05.03.2011, 23:06
  3. Trenutno stanje na serveru rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 2577