Страница 165 од 179 ПрваПрва ... 65115155163164165166167175 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,641 до 1,650 од 1782

Тема: trenutno stanje na serveru

Подразумевано

zoltan
    Apsolutno tako.
    Posto ce ih od sledeceg servera biti dalekooooo manje /tih sa zlatom/ imam blagi predosecaj da ce Nemci malo da se zamisle KO je kriv za to.

Новајлија
    Члан од
    18.01.2009
    Одговори
    4

Узвик Za sve admine, moderatore , MH ...

Ja znam da vi morate da se drzite zajedno, odn. da podrzavate jedni druge ( cak i ako neko donese ne tako pametnu odluku ) jer je tako svuda, bilo na poslu , utakmici itd.
    Ali ruku na srce , ako se zna da su 2 MH smenjena ( ako ne gresim ) ceo server to zna, niko to nije poricao, pa cak ni vi admini, Mh itd.
    Ako se zna da je flosh rekao , citiram : " MH nije smeo da creativa kazni , tako sto mu je srusio par lvl skladista , to je moj zadatak kad je slucaj kod WW , ja sam dosao i ispravio stvari , 5% od populacije " .
    Ako glavni lik na celom serveru i forumu prizna da je NJEGOV ( covek koga je on izbarao ) pogresio odn. nije imao prava da kazni creativa
    Ako se zna da je creativ imao oko 1000 pop u WW selu pre kaznjavanja a posle kazne od 5% 800 i kurus
    svaki iole covek sa osnovnom skolom bi primetio da tu nesto "smrdi".
    nisam ucesnik rs2 servera vec samo pratim forum ,jer mi je nekako zanimljivo ali da budemo posteni ( cak i ako su cre i ekipa ispravno banovani ) moja divna baba bi ukapirala da nesto nije bas kako treba sa pravilima igre.
    Previse je voda zamucena da bi ja sad blanko mogao da verujem MH i adminima a trebala bi da bude kristalno cista.
    Iako podrzavam creativa i ono sta radi ipak mislim da je gasenje naloga malo previse,koliko para je tu ulozeno i truda da sve ode tako lako, mada bes cini svoje.
    pozdrav svima i molim vas da neko upozori korisnika pod nikom MAD da forum nije za pisanje njegov ljubavnog romana sa elementima fikcije

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла skrba Види одговор
    ovci.

svi ovde imaju po nalog il dva ili mozda i vise i svi to znate.

i sta se bre sad bunite kad vas je MH :batine: blll
    jer ako on nije u pravu onda vi verovatno ne jedete, ne pijete, ne ser..e, a guzica Vam je poprimila oblik stolice na kojoj sedite.

stvarno bre BREZOBRAZLUK ! :lol

i sad ce te sad da izvrsite kolektivno samoubistvo il ne znam ni ja sta i to posle godinu dana igranja :mad :lol6::wow:
    vecna JAPAMIJA !

jos samo da nabavite i guslara (rakiju) za 24.01. :lol
    jer RAKIJA CORRECTING PEOPLE ! :ziveli:

ponasate se kao deca od pet godina ili < .
    cika Vam je ukrao igracku :eek:
    Ovo jeste samo igra ali genije nas pa ljudi su ovde ulozili pravi novac i ako su nepravedno kaznjeni logicno je da se bune evo ja tebi otmem 100 eura i ti ces samo da cutis jeli?
    Ajde bogati nemoj da se prosipas po forumu...

Корисник Аватар корисника sulovic
    Члан од
    01.04.2008
    Локација
    u stanu
    Одговори
    47

Подразумевано

ja bi samo za kraj cestitao svima pa i onima sto su muljali jer su i oni pobedili mada u trci na 100 metara u kojoj su samo oni ucestvovali
    posebno bi se zahalio SRB i ALL postenim igracima na izuzetnoj igri

pozz vicimo se na sledecem rs2 igracu sigurno ali bez prevelikog opterecivanja
    Posle 2 god pauze ponovo igra
    rs4 shule_srb

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла hrkljus Види одговор
    Ovo jeste samo igra ali genije nas pa ljudi su ovde ulozili pravi novac i ako su nepravedno kaznjeni logicno je da se bune evo ja tebi otmem 100 eura i ti ces samo da cutis jeli?
    Ajde bogati nemoj da se prosipas po forumu...

A to li je znači razlog zašto ste se toliko raspištali!!!

Spucavali ste pare pa ste zaključili, iz nekog vama poznatog razloga, da za vas važe druga pravila.

Ajdete vi prepametni objasnite koliko je sitera potrebno da se održava grad sa dva velika silosa na dvadesetom nivou i minusom od 3 000 000

da pomognem silosi se isprazne za DESET MINUTA!

tri sitera ...đavola ...pre bih rekla trideset!

@gameforce
    u odnosu na to koliko nemci zarađuju na internacionalnim serverima to što sledeći rs server SRB koalicija neće da igra njih živo briga!

Подразумевано

**White Witch

jeste da svaba mnogo vise zaradjuje na internacionalnim serverima, ali svaba je i u ove servere ulozio i ulaze kapital i on ocekuje da i odavde ubere profit. A ako na nasim serverima ostanu samo oni koji ne uplacuju zlato oni ce to veoma brzo zatvoriti ove servere kao nerentabilne.

i fiat zaradjuje u drugim fabrikama vise nego sto ce u zastavi da zaradjuje, ali on ako ulozi sredstva , on ocekuje i zaradu.
    AKO KANIS POBEDITI NE SMES IZGUBITI

rs2 doc holiday.

Корисник Аватар корисника Conquest
    Члан од
    01.09.2008
    Локација
    Kruševac
    Одговори
    40

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла White Witch Види одговор
    A to li je znači razlog zašto ste se toliko raspištali!!!

Spucavali ste pare pa ste zaključili, iz nekog vama poznatog razloga, da za vas važe druga pravila.

Ajdete vi prepametni objasnite koliko je sitera potrebno da se održava grad sa dva velika silosa na dvadesetom nivou i minusom od 3 000 000

da pomognem silosi se isprazne za DESET MINUTA!

tri sitera ...đavola ...pre bih rekla trideset!

@gameforce
    u odnosu na to koliko nemci zarađuju na internacionalnim serverima to što sledeći rs server SRB koalicija neće da igra njih živo briga!
    pa vidi ovako, dodjem ja, tj udjem kao siter, nosim dva velika dzaka sa zitom, bacim to u hranilicu i brze bolje izlazim da udje sholly koji nosi dva dzaka zobi za paladine, pa i on brze bolje izlazi, tu ulece trimy, gura kolica hleba direks iz pekare, svezi, vruci, direktno iz Krusevackog Branka Perisica, sada vec Plima pek ... pa i on brze bolje izlazi, jer dolazi lord koja, stize sa Beogradske berze, trgovao neka drva za kukuruz ....

o cemu bre vi trabunjate ovde ko neke babe??? Radi se samo o opterecenosti da sittanje vrshe samo dva sittera u 24 sata, zato smo i bili podeljeni u 3-4 smene, inace duznost sittera u ww selu, posto vecina vidim da nema pojma, je da iz NPC sela (za neupucene npc selo je selo do ww-sela gde se ZLATOM ostali resursi drvo, glina gvozdje menjaju za zito) trgovcima prebaca zito u ww selo. Zato tisina vise!!!!!!
    rs1 2008/2009- Conquest
    bax 2009/2010 - Asparagus
    rsx 2010 - Flying Dutchman [relax]
    rsx 2013 -Asparagus

Корисник
    Члан од
    28.02.2008
    Одговори
    70

Подразумевано

A inace preko siterovih lozinki je na creative-ov nalog ulazio ko hoce, prednost su imali pripadnici rivalskih saveza, pa onda svi oni koje uopste ne zna, pa onda oni koje mozda samo zna po imenu, pa onda oni koje mozda zna malo bolje i tek onda kada se svi izredjaju onda na red dolaze jedno 5-6 ljudi u koje je imao poverenja.

Sta vi nedokazani igraci bre mislite da se na nalog koji gradi WW pusta bilo ko???
    Sa tolikim minusom i jos nekoliko sela koja moraju da se paze (kako zbog off-a tako i zbog deff-a) ne moze svako da dobije privilegiju da situje. Bas zbog velikog minusa i vaznosti naloga i nije moglo da bude vise od 5-6 ljudi koji su imali pristup WW nalogu kao siteri.
    Ne lomite mi stabljike

owl SRB.SW
    EVIL DEAD 1389

Корисник Аватар корисника Srpski Heroj
    Члан од
    11.08.2008
    Локација
    Zemun
    Одговори
    44

Подразумевано

Evo i ja da se javim kao MH2 ili ti SH Prvo pozdrav svima, vidim da se velika gongula digla na serveru sto je mozda iz nekih razoga opravdana a u jednu ruku nije sigurno. Naime igraci koji su banovani i kaznjeni od moje strane su u vecoj meri prijavljeni od svojih "Prijatelja" takozvanih i posao i prijateljstvo nikad nije mesano ovde na rs2 i to svi znaju.

Verujte da nikad nikoga nisam banovao bez razloga, a generalno oko slucaja pistatot i creative da su varali to stoji i pistatot je taj koji je sve to pokrenuo, inace admin pred kraj servera proverava ww bildere, a ja sam dobio prijavu za creativa da je prekrsio pravilo, pogledano je i bila je istina i banovan je, posto je bio direktno u trci za osvajaca ja sam mu izbrisao tri sela smatrajuci da mu ne ugrozavam dalji razvoj ww sela sto je korektno, a ta tri sela su bila kad se preracuna kao da mu je 5% skinuto od popa, dok doticni koji ga je prijavio nije bio ni blizu te trke koji je digao celu stvar do nebesa, onda je admin reagovao i postupio kako on smatra da treba. U to ne zalazim to je njegova stvar sta je uradio, verovatno jer zna svoj posao a da li je ispravno postupio ili ne u to ne zalazim.

Generalno smatram da ni jedan nas srpski server ne moze da se zavrsi kako dolikuje, znaju to i ljudi sa proslog rs1 kako smo ga izduvali na zalost, ceo SRB:( ali dobro bilo pa proslo tu smo da se igramo opet, samo jedna stvar znam ljude kako disu u igri jer igram ovo cudo preko 4 godine i sve i svasta sam prosao, ne volim da neko bude ostecen i tu sam uvek to da zastitim, ali obicno su svi igraci u pravu a MH ne to je uvek bilo tako ali sta da se radi..

Eto ko sta ima neka kaze i neka me iscima uvek sam tu, i ako ne budem imao obaveza vidimo se 24. nadam se ako mi nesto ne iskrsne!!!

pozz
    MH2
    SH
    :ziveli:

Корисник Аватар корисника Srpski Heroj
    Члан од
    11.08.2008
    Локација
    Zemun
    Одговори
    44

Подразумевано

Samo jos nesto a Sto se tice lazara koji je smenjen sa funkcije MH svi znamo zasto, to nije bilo opravdano i svi znamo da je doticna prekrsila pravila igre ali je nesto drugo bilo u pitanju, ja sam svojim ocima video njene prekrsaje itd. ali nesto sasvim drugo je tu imalo ulogu, no nebitno kazem bilo pa proslo ali samo ne volim da neko prica neistine i glupsoti o drugim ljudima, kao i svi ostali, verujte kad vas banuje MH nije to iz hira, znajte da ste prekrsili neko pravilo 100% jer ako si ti ok i on ce a ako se drvis i slicno uvek ti moze nesto naci i kazniti, tako da sve ovo treba gledati sa druge strane a ne uvek po naski kako mi znamo

MH radi smao svoj posao kako mu je receno, ne izmislja on nista, a zna se ko izmislja pravila i naredjuje.

Pozdrav jos jednom
    SH

Сличне теме

1. Trenutno stanje na serveru [rs2]
    By Panta in forum Свет 2
    Одговора: 2920
    Последња порука: 02.04.2011, 20:38
  2. Trenutno stanje na serveru - rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 3576
    Последња порука: 05.03.2011, 23:06
  3. Trenutno stanje na serveru rsx