Страница 160 од 179 ПрваПрва ... 60110150158159160161162170 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,591 до 1,600 од 1782

Тема: trenutno stanje na serveru

Корисник Аватар корисника Hogarr
    Члан од
    16.12.2007
    Локација
    Petrovaradin
    Одговори
    9

Подразумевано

rs2 server ce biti zapamcen u istoriji traviana. to je sasvim sigurno. mislim da toliku solidarnost niko nikad i nigde nece moci pokazati kao sto je na ovom serveru.
    da budem sasvim iskren, u pocetku sam mislio da ne gasim nalog, da odigram do kraja ali vidim kakvo je pravo stanje stvari, pa cu se i ja pridruziti onim igracima koji ce ugasiti svoje naloge u znak revolta zbog nastale situacije na serveru.

jedino mi je zao sto necu biti sa vama na skupu u beogradu (sprecen zbog privatnih poslova) ali se iskreno nadam da ce se odrzati jos neki skup i da cu imati priliku da pruzim ruku svima vama koji ste bili tu godinu dana pokusavajuci da nadmudrite i pobedite druge igrace.

srdacan pozdrav svima

Корисник
    Члан од
    03.04.2008
    Локација
    krusevac
    Одговори
    331

Подразумевано

opaa idemo josh... TD popio ban.. WAPAAAAA... lol bre... ajmo idemo izninjeri ti bese igrash iz razlicitih gradova...
    Последња измена: TuFa, 20.01.2009 у 20:26.
    creative

Корисник Аватар корисника Cezar
    Члан од
    11.09.2008
    Одговори
    13

Подразумевано

sta li je on zgresio:confused:

Корисник
    Члан од
    06.08.2008
    Одговори
    107

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TuFa Види одговор
    opaa idemo josh... TD popio ban.. WAPAAAAA... lol bre... ajmo idemo izninjeri ti bese igrash iz razlicitih gradova...
    E nemoj da nas prijavljujes ovako javno !!! Nije lepo !!! Imamo uredno prijavljen tripl nalog i logujemo se iz NS, BG, NI, ZA i KS (mozda jos od negde, ne secam se vise) !!!

PS:
    Ovo nije klasican :spam:, jer ukazuje na neke mogucnosti !!!
    Ja ih nikako nebih nazvao mogucnostima supermena !!!

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Hogarr Види одговор
    rs2 server ce biti zapamcen u istoriji traviana. to je sasvim sigurno. mislim da toliku solidarnost niko nikad i nigde nece moci pokazati kao sto je na ovom serveru.
    da budem sasvim iskren, u pocetku sam mislio da ne gasim nalog, da odigram do kraja ali vidim kakvo je pravo stanje stvari, pa cu se i ja pridruziti onim igracima koji ce ugasiti svoje naloge u znak revolta zbog nastale situacije na serveru.

jedino mi je zao sto necu biti sa vama na skupu u beogradu (sprecen zbog privatnih poslova) ali se iskreno nadam da ce se odrzati jos neki skup i da cu imati priliku da pruzim ruku svima vama koji ste bili tu godinu dana pokusavajuci da nadmudrite i pobedite druge igrace.

srdacan pozdrav svima
    pa onda znas dokle je doslo kad su se nepomirljivi neprijatelji na serveru SRB i ALL ujedinili, dokle je doslo
    AKO KANIS POBEDITI NE SMES IZGUBITI

rs2 doc holiday.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Seven of Nine Види одговор
    Batali taj segedinski metro... nije to isto...

@Pista: ja mislio da si ujedinio sve graditelje kad ti pobeze...
    Ma nisam pobegao,moji hteli da me licuju,,,pa,da imas pravo pobegao sam da se ne lazemo od linca....

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла pistatot Види одговор
    Ma nisam pobegao,moji hteli da me licuju,,,pa,da imas pravo pobegao sam da se ne lazemo od linca....
    I mene su hteli kada sa brisao nalog na proslom rs1, pa sam ga ipak obrisao... jedan linc manje vise preziveo bi.

Корисник Аватар корисника Hogarr
    Члан од
    16.12.2007
    Локација
    Petrovaradin
    Одговори
    9

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла zoltan Види одговор
    pa onda znas dokle je doslo kad su se nepomirljivi neprijatelji na serveru SRB i ALL ujedinili, dokle je doslo
    Neprijatelji smo izmedju sebe, samo u igri, ali ne i generalno gledano... barem bi tako trebalo biti.
    Ne daj Boze da je drugacije, novine bi tada bile stampane debele kao knjige od vise hiljada strana a bile bi pretrpane crnom hronikom. I ovako ih ima previse u svim novinama :(

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Hogarr Види одговор
    Neprijatelji smo izmedju sebe, samo u igri, ali ne i generalno gledano... barem bi tako trebalo biti.
    Ne daj Boze da je drugacije, novine bi tada bile stampane debele kao knjige od vise hiljada strana a bile bi pretrpane crnom hronikom. I ovako ih ima previse u svim novinama :(
    naravno, samo u igri.
    AKO KANIS POBEDITI NE SMES IZGUBITI

rs2 doc holiday.

Корисник Аватар корисника MaD
    Члан од
    14.07.2008
    Одговори
    61

Подразумевано

Mogu samo zamisliti kako je bilo ziveti u Srbiji pre Dusanovog zakonika, kad je na jednom serveru ovako. Mora da se Dusanu vise smucilo, kad je resio da odseca prste, usi i ko zna sve sta ne bi li narod doveo u red.
    S obzirom da tvorci igre nisu imali na umu da cemo i mi igrati Travian, nisu ni napravili striktne kazne za ucinjene prekrsaje. To je dovelo i njihove izaslanike u nezgodnu situaciju da moraju da odrezuju kako kome i kad stignu i samim tim prave zabunu.
    Prema tome za srpski server, POD HITNO, napisati set zakona i objaviti umesto "Skup igraca Traviana odrzace se...". Ili jos bolje umesto mape sela, da je uvek na oku.
    A sto neko malopre pomenu solidarnost na delu - :muha, trajace taman koliko i svadja, odprilike dan i po.
    Nakon toga ce se svi opet mrzeti i voleti u isto vreme ( cist S/M).
    A ta solidarnost i odlucnost vec se pokazuje na delu - svi i dalje grade ww i napadaju stare farme i protivnike, verovatno da iskoriste priliku da jos malo igraju, dok im se ne obrise nalog :eek:
    .

\\//_ -LIVE LONG AND PROSPER!-

:nevidljiv:

Сличне теме

1. Trenutno stanje na serveru [rs2]
    By Panta in forum Свет 2
    Одговора: 2920
    Последња порука: 02.04.2011, 20:38
  2. Trenutno stanje na serveru - rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 3576
    Последња порука: 05.03.2011, 23:06