Страница 370 од 727 ПрваПрва ... 270320360368369370371372380420470 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 3,691 до 3,700 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла coa1991 Види одговор
    nije cekalo ispod 700k do milke
    Pa kazem da znam, samo sto su nase sanse da pogodimo 700+k deffa bile 7%...a 93% da omasimo...
    Trenutni Rs1 - Ndidi
    exRs1 One Two http://prnt.sc/d0os1m (malo se plesalo), http://prnt.sc/d0os9h (malo se igrao balet ), http://prnt.sc/d0otvu (malo se pomagalo)
    exexRs1 Dr Dragan Dabic

Новајлија
    Члан од
    12.02.2017
    Одговори
    4

Подразумевано

Pa hvala svima na lepim i ruznim recima,ja sam bio kordinator ove DN akcije,vrv sad i nikad vise, da malo pojasnim,raspored offova jeste bio drugaciji ali je nazalost neko je poranio neko okasnio i ispalo je da su ovnovi poslednji stigli metu smo izabrali jer na koga valja udariti no na najjaceg da je vise ljudi bilo za to mozda bi i proslo,ali nema ni veze,savez mi je ukazao poverenje iako ne znam puno o ovim stvarima i vidi se da sam omanuo debelo,ali haj sta da se radi,njima hvala na recima utehe,iako imaju potpuno pravo da se ljute saigraci cije sam offove skucao :( lepa,zanimljiva igra,ipak nije tako los server

P.S. nisam stari DN igrac ne znam puno o njima,ali u trupama stvarno ima divnih ljudi i gledajte da moj neuspeh ne bude transferovan na njih ,vodje nisu znali nista o mojoj ludoj zamisli

Подразумевано

Opet pravite smece od foruma
    rs2 2015 - coko
    rs1 2015/2016 - Baraba
    rs1 2016/2017 - Baraba
    http://prntscr.com/dg8p6c

Корисник
    Члан од
    15.01.2016
    Одговори
    228

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Guranos Види одговор
    Pa hvala svima na lepim i ruznim recima,ja sam bio kordinator ove DN akcije,vrv sad i nikad vise, da malo pojasnim,raspored offova jeste bio drugaciji ali je nazalost neko je poranio neko okasnio i ispalo je da su ovnovi poslednji stigli metu smo izabrali jer na koga valja udariti no na najjaceg da je vise ljudi bilo za to mozda bi i proslo,ali nema ni veze,savez mi je ukazao poverenje iako ne znam puno o ovim stvarima i vidi se da sam omanuo debelo,ali haj sta da se radi,njima hvala na recima utehe,iako imaju potpuno pravo da se ljute saigraci cije sam offove skucao :( lepa,zanimljiva igra,ipak nije tako los server

P.S. nisam stari DN igrac ne znam puno o njima,ali u trupama stvarno ima divnih ljudi i gledajte da moj neuspeh ne bude transferovan na njih ,vodje nisu znali nista o mojoj ludoj zamisli
    Slucajno unkov covjek stigao zadnji a trebao prvi, desi se (cwl)
    Ex Rs1 Nation x, Rs1 Antun tun
    exex Rs2 Mukotrp, ex rs2 Na.Vi
    Rs19 Bic Boziji

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Guranos Види одговор

Druze tebi svaka cast...mi smo se i in game culi posle naseg kucanja...nije lako biti koordinator ni deff a ni off akcije...dovoljno je da samo jedan igrac zakasni ili nesto pogresno uradi i sve moze da propadne...po meni,nista ti druze nisi pogresio obzirom da znam kako je BZB deffao...gde god da ste isli rezultat bi bio isti...e sad,ili je broj igraca koji su akcijali bio mali ili raspored pogresan ili pak mali offovi to je za analizu u DN...konkretno,ja sam se oglasio u ime REV samo zbog jedne stvari...podsmeh pojedinaca iz DN zbog naseg kucanja a pri tom ne vide dalje od svog nosa...od nasa 4 offa jedino je Zaretov "pravi offerski" dok su ostala tri offovi od deff igraca...koliko sam sad video u akciji DN ne videh neke reprezentativne offove ali sada se na tu temu ne javljaju bas oni koji su se nama smejali...jedino je Shunkiju sve oprosteno jer on jadnicak ima fobiju od Smaka i REV pa mu nista ne zameramo...do kraja servera ocekujemo cak i njegove logove sa URA URA URA gde zakucavaju 400 maceva u dolini...zato je "zaboravio" sasvim slucajno da objavi ovaj log ( kao sto njegovi igraci zaboravljaju da sa ovnovima trebaju ici ispred svih)
    http://prntscr.com/eh3a1q - samo uzvracam logom bez deffa posto se ni pojedinci iz DN nisu udostojili da pokazu deff kad smo se mi skucali...
    E vidis druze,niko iz REV se nije podsmevao vasim offovima pa cak ni akciji koja je sigurno mnogo vise vremena planirana od nase... ispred REV pozdravljam sve vase koji su isli u akciju sa nadom da vam to nisu bili jedini offovi i da cemo se uskoro opet videti na mapi,sa ove ili one strane svejedno je...veliki pozz
    rs1 Macan (Rev)

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr_Dragan_Dabic Види одговор
    Ja stvarno ne znam kako toliko gluposti moze za tako kratak period da se napise.... Malo se akcijalo, neko uspesno, neko manje uspesno... ako neki iz Rev-a treba da odluce onda je uspesno bilo sa sve tri strane

@BzB@FbM ako su Dn offovi "smesni" onda je vas deff jos smesniji, prema tome ne znam sta si se uspalio i odmah krenuo paljbu po njima kako su smesi. Bilo je tu dosta soldnih offova od strane DN u to nema sumnje, deffa je bilo knap... da su drugacije poredjali offove, i malo bolje odradili akciju sad bi taj vas off morao da pase glinu, gvozdje i drva umesto zita.. sto je steta, mislim da su zasluzli ako nista bar za hrabrost i onu stvar zbog meta koje su izabrali. Ja cu opet da ponovim, i ptice na grani znaju da ste suplji sa deffom... samo mi je zao sto u DN nema ko da kordinira bolje...
    Sto se tice vasih offova, skidam kapu.. pravi akcijasi, jaki offovi masina nema da fali sve na mestu....

Mi malo fejkali, otimali, katali... sobzirom da se 90% ww nece ni zidati, mozemo i malo koji jaci off da ubacimo u igru...ostaje zal sto nismo jos koju metu mlatnuli al sta je tu je, nismo znali da ce sef da ostavi 11 naloga bez deff To mora da vam je Kuka racunao vremena i dosao do zakljucka da se ide na njega
    To sto se tice mog off-a... smak, taj tvoj galski off je 12% jaci od ovog mog tevtonskog.. slobodno izracunaj pa ces videti, plus kad se upali pivara ti offovi postaju podjednaki... e sad... ovaj off je iskatao masu kropova do sada, ocistio dva arta, uzeo off selo...itd itd... i dalje ima snage da probije 100k deffa a taj vas galski je ubio 100k deffa i vise ne postoji, to je sve sto je uradio.
    Meni je neverovatno da se neko moze hvaliti i nazivati uspesim kucanje 2 solidna offa, bez da se vidi deff na koji je naleto.
    Odgovoricu ti samo na deo gde pominjes REV...ne sekirajte se vi da li Heaven ili BZB ima deffa...dok je REV tu imace i oni deffa...i svi nasi saveznici...to se zove "biti koristan ally" po cenu da i sam budem skatan...REV kao i vecina igraca iz DT igra za akcijanje,rokanje,krljanje,zovi ga kako hoces....ne jurimo medalje,ww offove a zidanje ww nas tek ni malo ne zanima...e sad,lepo si uporedio offove samo zaboravio vrlo bitnu cinjenicu...ti si offer ja deffer,Pandora i Vilence takodje...bas i nije za neko poredjenje ...druga stvar...mogli smo i mi sa tim offovima ici sa BZB i imali smo poziv ali to nama ne bi resilo problem...BZB ima dovoljno offova da im u tom smislu pomoc od REV i nije potrebna a obzirom da do sada prolaze kao kroz supalj dzak nama bi offovi ostali citavi...i opet imamo problem da sve to hranimo...zato smo resili da idemo sami i na efekat iznenadjenja jer koja normalna ally deffa nepovezane napade na metu gde udaraju defferi...e sad,da nisu Brko i Magnifico fejkali mali siti,a na nesrecu Pandora i ja uleteli izmedju njihova dva napada i to u veoma malom vremenskom razmaku verovatno bi sad mali siti bio u nasem vlasnistvu...nas cilj je bio jasan...iznenaditi protivnika i probati sa otimanjem nekog arta i uz to izgubiti veci deo offa jer je bio veliki minus...cak i da smo bilo koji od sitih uzeli to bi nam resilo problem vrlo kratko,tako da bi odmah okretali te offove nazad...nisam ni rekao da je nasa akcija bila uspesna,da jeste neki od artova bi sad bili kod nas...ALI obzirom da smo se resili balasta u vidu zita i pri tom skratili DN za otprilike 260k deffa nije ni bila neuspesna...kad se jos ima u vidu da smo imali mali broj ovnova i na vrlo malom lvl oklopa sve je receno...da li ti ili bilo ko od ovih "magova" u to veruje ili ne nas ne zanima...nama iz ally niko ni rec nije rekao jer je vecina znala da zelimo da se resimo viska vojske...
    P.S. Da se vratim na pocetak price...moj off je pocistio veliki art,isao na ciscenje jos jednog,gde je udario u prazno i samo zbog artova je i stancan a ne da bi akcijao...ako se uzme u obzir ciscenje arta i tih 100k deffa pobijenog kao sto si rekao,onda je on i vise nego odradio posao i to sporedan posao,jer moj zadatak je deff a ne off...nadam se da smo se konacno razumeli...
    rs1 Macan (Rev)

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dodji tati Види одговор
    Imali smo i mi ovaj log ali ih zbog svega loseg sto im se desava nismo zeljeli prozivati

Moguce da covjek prelazi na deff .. vidite da su cezari garazirani ostali .

Cestitke LA na akciji neku noc . Kao i akciji pojedinaca iz DN-a , mi smo puno bolje prosli , ali momci su se bar organizovali , i nije bilo bas to toliko lose odradjeno samo smo mi dobro pokrili i slican ishod bi bio gotovo na svim metama .

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TITANIUM Види одговор
    Moguce da covjek prelazi na deff .. vidite da su cezari garazirani ostali .
    Izgleda da im Rev stvarno pobio sav def onu noć, čim se ovako drastične mere preduzimaju.
    rs1 Rimljanka

Блокиран корисник
    Члан од
    31.10.2016
    Одговори
    235

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dodji tati Види одговор
    Imali smo i mi ovaj log ali ih zbog svega loseg sto im se desava nismo zeljeli prozivati
    Sta im se to lose desava?

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •