Страница 73 од 87 ПрваПрва ... 2363717273747583 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 721 до 730 од 870

Тема: Stanje na rs4 serveru

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Stefan Види одговор
    A Cipiripi da ti kazem nesto da se ne vredjamo ne mislim nista lose o tebi stvarno (ne znam ko si) samo je iritantno to sto "pametujes" na forumu a neces/ ne smes da se predstavis.
    Ako vec toliko godina igras travian osnovna kultura je da se predstavis kad nesto hoces da kazes.
    Inace pomenuo si nalog na kome ja igram pa sam iz tog razloga razmenio par poruka sa tobom
    I jos nesto kad je neko dobar na travianu to ne znaci da je on frik koji sedi danocno na nalogu i klikce...
    Brate, sve je to ok... Nemam nista licno protiv tebe, niti protiv bilo koga ovde.Jednostavno, ne zelim da ostavim svoj potpis sa ovoga servera.Ovo je tuga i cemer.Pre je travian imao po 15-16k igraca, i bilo je interesantno.Sada na nasem serveru ima oko 800 igraca i od toga barem, brat bratu, ima oko 150 necijih multi naloga.Ja licno znam za 2-3 igraca koji imaju po 3-4 multi naloga.To sto ja ovde iznosim svoje misljenje vezano za server, pojedine igrace i saveze to je moje pravo.Naravno , tu cu nekoga isprozivati a nekoga pohvaliti.Sve sto sam do sada rekao vezano za stanje na serveru je vidjeno iz mog ugla i to stvarno mislim.Izvinjavam se ako sam nekoga isprovocirao svojim stavom, misljenjem i time sto nemam potpis.Nisam imao takvu nameru.
    I tako to sve...

Корисник Аватар корисника Blaza Zeleznica
    Члан од
    29.12.2014
    Локација
    Lajkovac
    Одговори
    32

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла No0bL!kE Види одговор
    Blaza Zeleznica Nisam lep al sam glup
    Decko taj recnik ostavi za kucu.

NeoMaster a.k.a LighHunt
    Biroba ex RS4
    Biroba rsx

Корисник Аватар корисника tul3
    Члан од
    09.02.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Stefan Види одговор
    hahaha, ajde evo da te pustim da mislis da je tako. Zamisli koliko je on onda tuzan kad igra toliko dugo travian a nema ni jedan nalog vredan pomena sve te godine...
    A tebe necu ni da komentarisem
    A Cipiripi da ti kazem nesto da se ne vredjamo ne mislim nista lose o tebi stvarno (ne znam ko si) samo je iritantno to sto "pametujes" na forumu a neces/ ne smes da se predstavis.
    Ako vec toliko godina igras travian osnovna kultura je da se predstavis kad nesto hoces da kazes.
    Inace pomenuo si nalog na kome ja igram pa sam iz tog razloga razmenio par poruka sa tobom
    I jos nesto kad je neko dobar na travianu to ne znaci da je on frik koji sedi danocno na nalogu i klikce...
    Umirem citajuci ovo, ne zna se ko koga casti cime . Pa ja sam dobar na travianu, ali sam lep i ovako na oci, i znam da sutnem loptu, i namignem djevojci

rs1 2008-2009 DN-T*H*C Gliso
    rs1 2009-2010 ND-RB tul3 | rs1 2010-2011 Гарда Ш BoMoTuBa
    rs1 2014 HEAVEN JInx | rs4 2014 NW qwerty
    rs1 2015 Joker kHarizmaticar
    rs1 2015-2016 SWA N04 gliso
    rs1 2016-2017 DN troup kHarizmaticar

http://travian-reports.net/rs/report/30379240586

Корисник
    Члан од
    23.05.2013
    Локација
    Uzice
    Одговори
    150

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла tul3 Види одговор
    Umirem citajuci ovo, ne zna se ko koga casti cime . Pa ja sam dobar na travianu, ali sam lep i ovako na oci, i znam da sutnem loptu, i namignem djevojci

E vidis kako znas sta da napises
    rs1- UnknownShone,Mihajlo Pupin
    rs4- Rampage. GoD LiKe
    rs5- Booma Yee
    rs3- BILINGUAL
    rs2- Mara

Блокиран корисник
    Члан од
    29.12.2013
    Локација
    Kraljevo
    Одговори
    829

Подразумевано

Cestitam JI na odlicno odradjenoj akciji ... provaljeno je IPAK gde idete ... a just4fun ima i crno na belo obrazlozenje ... da ne bude da sad glumimo velike baje ... zahvalite Jessy-ju sto je takav covek da ce pre poslati deff svakome drugom a sebe poslednjeg da brani ... u tome se vidi velicina igraca ... ipak niste uspeli da ga slomite ... veliko HVALA pojedincima koji su cmizdrili a zabili noz u ledja.prepoznace se ... veliko HVALA saveznicima na poslatom deffu ...

Подразумевано

@ freestlyer
    Jos nocas sam odgovorio jessyu da ste provalili...jos je i server nesto bagovao, heroj se sva sreca nije video u izvidjanjima kod kobca...
    A za ono pretodno, jednostavno svojim postovima na forumu izazivas da ti nalepim takav epitet...ohladi malo sa prozivkama...ne vidim cemu tolika galama na forumu i pljuvanje po svakome...

Sto se tice tog rs2 2009 i naloga oblivion, igrao sam ga kao 1od3 nekih prva 2ipo meseca, pa iz privatnih razloga moradoh prestati ulaziti pa posle samo pratih pomalo, a pancho i djole ocigledno nisu dozvolili da taj nick ode u zaborav od naloga koji od starta nisu bili sa nama na koord se secam jedino 3maj i ceda da smo ratovali sto u igri sto po forumu prozivkama
    Imam utisak da su domaci serveri sada velicene taman koliko jedne koordinate tad i po kvalitetu i kvantitetu...

I jos jednom pohvale Jesssy-u na citanju napada i fejkova..
    huligan rs2 2008...hooligan rs1 2008/09...oblivion rs2 2009 1/3...evil inc. rs1 2009/10 1/3...hooligan comb 2014 1/4...just4fun rs4 2014/15
    HEAVEN rs1 2013/14/15/16/17??

Блокиран корисник
    Члан од
    29.12.2013
    Локација
    Kraljevo
    Одговори
    829

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла hooligan Види одговор
    @ freestlyer
    Jos nocas sam odgovorio jessyu da ste provalili...jos je i server nesto bagovao, heroj se sva sreca nije video u izvidjanjima kod kobca...
    A za ono pretodno, jednostavno svojim postovima na forumu izazivas da ti nalepim takav epitet...ohladi malo sa prozivkama...ne vidim cemu tolika galama na forumu i pljuvanje po svakome...

Sto se tice tog rs2 2009 i naloga oblivion, igrao sam ga kao 1od3 nekih prva 2ipo meseca, pa iz privatnih razloga moradoh prestati ulaziti pa posle samo pratih pomalo, a pancho i djole ocigledno nisu dozvolili da taj nick ode u zaborav od naloga koji od starta nisu bili sa nama na koord se secam jedino 3maj i ceda da smo ratovali sto u igri sto po forumu prozivkama
    Imam utisak da su domaci serveri sada velicene taman koliko jedne koordinate tad i po kvalitetu i kvantitetu...

I jos jednom pohvale Jesssy-u na citanju napada i fejkova..
    Seca se Coca Cola,izgubio je u jednom naletu previse kata ...ne secam se jos ko je bio kod mene u komsiluku i nickova,davno bilo...ali se secam dobrodoslice u PIGS...odmah su me svi pitali sta mi treba i video sam da je drugarstvo i solidarnost za 10...zato je server dobijen tako lako...posle prvog servera i AID ekipe ne secam se da sam bio u bolje organizovanoj ally...mada je meni DN isto u srcu...a i SWA je fantasticna ekipa bez obzira sto sada nema toliko igraca na serverima...posebno mislim na nick Solid koji je radilica SWA...a sto se tice foruma,pa objasnio sam da je forum vrsta "medijskog rata" i ne treba ga uzimati za ozbiljno...eto mene su mnogi napadali a sad se vidi da se ostvaruje sve ono o cemu sam pricao...a sto se bagova tice,desavaju se svakodnevno i uopste me ne cudi da strasno iskusni offeri ne pogadjaju napade u sec,pre neki dan moj heroj jednostavno izgubi sve iteme pa se sutradan pojavise i slicno...desava se da vreme na serveru preskoci i to unapred...umesto da odes u sec ti napadnes 10 sec ranije i pre svih...mnogi su pisali podrsci ali njihov je odgovor da cesce vrsimo refresh stranice ...

Корисник Аватар корисника Nikola95
    Члан од
    28.01.2014
    Локација
    Banja Koviljaca
    Одговори
    560

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла freestyler Види одговор
    ...posebno mislim na nick Solid koji je radilica SWA..
    Nemac,Kinez i Japanac (3u1)
    rs1 2013 - Prcun
    rs3 2013/2014 - LoL,San Lorenzo ( SWA No2) http://prntscr.com/3q4gra , http://prntscr.com/3sojot
    rs3 2014 - BeZ PanikE
    rs4 2014 - Zele zeka http://prntscr.com/7wddfa
    rs3 2015/2016 - The Wall
    rs1 2015/2016 Mala sirena

Корисник
    Члан од
    28.06.2014
    Одговори
    675

Подразумевано

Auuuu kakvih likova ovde ima... bukvalno da coveka bude sramota sto je pripadnik iste vrste kao i oni.
    A za sve one koji traze da se ljudi podpisuju: Daj... oladite malo. Pa oni da smeju, i da imaju cime da se ponose oni bi se i podpisali... ali, jednostavno toga nema, pa postujte njihove odluke da budu anonimni. Neki ceo zivot prodju nezapazeni... pravi analnimusi .

@CNS
    Momci... ( i devojke naravno ) svaka cast. Moram priznati da vas mnogo vise cenim i postujem nego na pocetku servera. Pokazali ste da ste mnogo organizovaniji od dosta vecih i ( nazovimo ) jacih saveza.
    Nego... cujem da ste davali DEFF NW-u kad su ih napadali, pa me zanima... dal su vam uzvratili uslugu sad kad ste imali napade od C4?? Akp nije tajna.

@Ragnar
    Jos uvek vrtis istu pricu??? Voleo bih da znam ko je to nama iz NW-a davao DEFF i kad ( kao sto si rekao u jednoj prosloj poruci ), jer ja stvarno ne znam kada je to bilo, pa... ajde prosvetli tvog druga.

Rudolf

Блокиран корисник
    Члан од
    29.12.2013
    Локација
    Kraljevo
    Одговори
    829

Подразумевано

pravi analnimusi .
    Kazem ja nista bez Rukija... ...samo on je u stanju da me nasmeje do suza

pa me zanima... dal su vam uzvratili uslugu sad kad ste imali napade od C4??
    Naravno da je tajna ... bilateralni odnosi u politici se vode iza zatvorenih vrata ... a i cisto sumnjam da ti vec ne znas odgovor

Jos uvek vrtis istu pricu??? Voleo bih da znam ko je to nama iz NW-a davao DEFF i kad ( kao sto si rekao u jednoj prosloj poruci ), jer ja stvarno ne znam kada je to bilo, pa... ajde prosvetli tvog druga.
    I vrtecu je do kraja servera...kao sto vidis moje price su istinite...a pocinjem iskreno da verujem i tebi posto su se mnoge stvari koje si ovde "bulaznio" (citirao sam sebe negativno) pokazale kao veoma tacne ...

Сличне теме

1. Trenutno stanje na serveru [rs2]
    By Panta in forum Свет 2
    Одговора: 2920
    Последња порука: 02.04.2011, 20:38
  2. Trenutno stanje na serveru - rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 3576
    Последња порука: 05.03.2011, 23:06
  3. Trenutno stanje na serveru...(Rs4)
    By wanted in forum Свет 4
    Одговора: 1838