Страница 12 од 75 ПрваПрва ... 210111213142262 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 111 до 120 од 747

Тема: Тренутно стање на рс3

Корисник Аватар корисника Relakss
    Члан од
    29.02.2012
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    134

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ha-Nocri Види одговор
    SWA je organizovao odbranu za medalju. Delom je problem bila daljina, ali morao sam napasti, delom i to sto su fejkovi mogli biti bolji. Dal bi u tom slucaju izgubio pola offa, manje il' vise od toga, je sada nebitno. A ovi sto pricaju o mozgu neka razmisle koliko ga je potrebno imati da bi se 10 puta zaredom bilo u top 10 pljackasa. Bas bi voleo da vidim njihove domete...
    Teb care svaka cast,odlican off a moram priznati dobro organizovan i deff,no dobro imalo se i vremena za organizaciju,kao sto kazes i sam,da su fejkovi bili bolji mozda je moglo na egal da se ide,bar imas srce za razliku od velicine alijanse,ovi nasi se boje cak i farmi pa bi bilo dobro i njih pozvati u alijansu
    Invisible

Корисник
    Члан од
    12.03.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    166

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ha-Nocri Види одговор
    SWA je organizovao odbranu za medalju. Delom je problem bila daljina, ali morao sam napasti, delom i to sto su fejkovi mogli biti bolji. Dal bi u tom slucaju izgubio pola offa, manje il' vise od toga, je sada nebitno. A ovi sto pricaju o mozgu neka razmisle koliko ga je potrebno imati da bi se 10 puta zaredom bilo u top 10 pljackasa. Bas bi voleo da vidim njihove domete...
    Ja sam ti svoj mozak danas pokazao, time što si ostao bez offa, i možeš samo da se pokloniš boljem igraču/alijansi. Džabe ti jos 30 medalja za pljačku, kad nisi sposoban za jednu najobičniju akciju.O tvojoj (ne)sposobnosti govori i činjenica da si 5 ''VEZANIH'' napada poslao u razmaku od recimo 30 sekundi. I nemoj da se vadiš na fejkove, poslali ste približno 90 fejkova na 6 sela u prethodnih 12 sat, a sasvim je druga stvar što ne umete da prikrijete metu. Nego ajde ti sad opet upali skripticu tvoju, i pljačkaj, pa se čujemo nekom boljom prilikom.

Relaksu ću samo reći da izjava ''imalo se vremena za organizaciju'' ne stoji na mestu, jer je napad poslat u 4 ujutro, a putovao je 9 sati, pa ti meni reci koliko je igrača aktivno u to vreme i može da stigne napominjem do sivezone, i to na tuđe koorde. Ali SWA u <3

Ovaj njegov pokušaj nije nikakva hrabrost, nego čisto neznanje, mogao sam pustiti da off prođe i iseći mu onih 500 katapulta lagano, bez ikakvih problema.

P.S. : Dođite nam opet :***
    Последња измена: San Sei, 18.12.2012 у 19:43.
    Na pauzi.

Подразумевано

Ja da ti kazem nesto tebe je upropastio kostapirat sa prvim napadom sa herojem nije skinuo cizme, svaka cast na ofu, posebno za konje

Корисник Аватар корисника Relakss
    Члан од
    29.02.2012
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    134

Подразумевано

----Relaksu ću samo reći da izjava ''imalo se vremena za organizaciju'' ne stoji na mestu, jer je napad poslat u 4 ujutro, a putovao je 9 sati, pa ti meni reci koliko je igrača aktivno u to vreme i može da stigne napominjem do sivezone, i to na tuđe koorde. Ali SWA u <3

Ovaj njegov pokušaj nije nikakva hrabrost, nego čisto neznanje, mogao sam pustiti da off prođe i iseći mu onih 500 katapulta lagano, bez ikakvih problema.-----

Ti drug kad budes razumeo zasto sam to rekao onda i komentarisi,ja znam zasto sam to izjavio i sta sam s tim hteo reci i koga podbosti,nisam se nadao da ce se SWA strana naci u ovom(pricam za hrabrost) a za organizaciju ,iskreno nisam ni obratio vreme slanja napada,nit sam gledao kordinate mete,niti me interesuju ikakva zbivanja na ovom serveru,al ako je napad poslat tada ko sto kazes i putovo 9 sati onda ga nije bio problem odbraniti,mnogo igraca je na nalogu u jutarnjim satima ,dovoljno je bilo da se primeti napad na vreme i ako je vec tako lose poslao skonta da je pravi ,potrebno je bilo samo kruzna i organizacija,velika vecina igraca da ne govorim procentualno obilazi nalog dal pre posla ili skole al jutarnji sati su najaktivniji procita se kruzna vide vreme stizanja i salju ako stizu,Ne kudim organizaciju nit nista,samo nastavljam zapoceto i napominjem NE PECAJTE SE VI KOJI NISTE PROZVANI.
    Последња измена: Relakss, 18.12.2012 у 21:37.
    Invisible

Подразумевано

napadi su isli jedan za drugim, sem poslednjeg, koji je kasnio pola minuta. Nema potrebe za iznosenjem neistina. To samo o tebi govori. A kako mrzim ovo prepucavanje ovde ga prekidam.

Блокиран корисник
    Члан од
    25.07.2011
    Одговори
    58

Подразумевано

cizme su vas odale. za taj deff koji je bio kod rocco, nije bila kruzna.vec je dovucen na iskustvo. a log nebi videli da je 40k pretora stiglo na vreme

Корисник
    Члан од
    07.11.2011
    Одговори
    330

Подразумевано

Bataljujte bre ovo i radite nesto pametnije, za dva dana smak sveta
    Последња измена: Ena, 20.12.2012 у 09:32.

Корисник
    Члан од
    04.05.2011
    Локација
    Nis
    Одговори
    31

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла pibula Види одговор
    cizme su vas odale. za taj deff koji je bio kod rocco, nije bila kruzna.vec je dovucen na iskustvo. a log nebi videli da je 40k pretora stiglo na vreme
    Pssst
    rs3(2009/2010) Kopanja
    rs1(2009/2010) tvrdokrilci
    rs3(2010/2011) Warriors Storm
    rs3(2011/2012) Hunters
    rs2(2012/2013) bitcX
    rs3(2012/2013) Warriors Storm

Блокиран корисник
    Члан од
    25.07.2011
    Одговори
    58

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kopanja Види одговор
    Pssst

Корисник
    Члан од
    18.07.2010
    Одговори
    186

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла pibula Види одговор
    Da si cutao mozda bi ih i sledeci put uvatio na istu foru, al sad vise neces
    Последња измена: Ena, 20.12.2012 у 09:33.

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 05:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 13:49
  3. Тренутно стање на рсx
    By Rade in forum Speed свет
    Одговора: 599