Страница 20 од 29 ПрваПрва ... 101819202122 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 191 до 200 од 286

Тема: Тренутно стање на rs6

Корисник Аватар корисника jusTice-
    Члан од
    09.05.2011
    Локација
    Cacak
    Одговори
    138

Подразумевано

shta ce biti ? ima li shanse da srb gradi ww ?
    exts4: Hatshepsut *HOTni* http://travian-reports.net/rs/report/14946544617
    exrs1: Vitamini *NW walhala* http://i55.tinypic.com/nvtjbn.jpg
    rs6: Zmaj od sipova *SUN* http://travian-reports.net/rs/report/219252a6fdf

PLAY GAME PUNK

Корисник
    Члан од
    31.10.2012
    Одговори
    28

Подразумевано

Pozdrav drugari, u cilju male aktivacije ovog foruma, da se prikljucim i ja Stizu ubrzo planovi, sad ce biti napeto

Корисник
    Члан од
    13.04.2008
    Одговори
    244

Подразумевано

zar vi stvarno mislite da ne možemo očistiti ww selo?
    interzepter-rs2
    poseidon rs4
    !!!! rsx teuton
    gorosh rs2

Корисник
    Члан од
    31.10.2012
    Одговори
    28

Сијалица Kako je mis iscupao repu

Цитат Поруку оставио/ла popak Види одговор
    zar vi stvarno mislite da ne možemo očistiti ww selo?
    Da li mozete ili ne u to necu da ulazim, sad stoji da ste mogli ili niste mogli.
    Mogao sam i ja da te sibam u pljackanju svake sedmice ali nisam, zato cutim i ne javljam se, igram svoju igru ali igru za tim, ne za sebe .

Drago mi je sto sam u ovako lepom timu, drago mi je cak sto imam par protivnika sa kojima komuniciram i koje izuzetno postujem, nema potrebe napominjati nikoga od njih.

Druzenje-timska igra-malo jaca posvecenost=pobeda
    Pljackanje-100k batina = kucanje u ww

Ako me racunica ne vara, vise se isplati igrati prvu igru .

Pozdrav i ne zelim da me iko shvati pogresno

Корисник
    Члан од
    13.04.2008
    Одговори
    244

Подразумевано

napravio si glupost sa tim otimanjem ww sela
    ionako niko nije htjeo da zida al eto tek sada neće ništa ozbiljno raditi i mislim da ti ne razumiješ kako će da to utiče na tvoj tim
    a to za pljačkanje pa ja i ciba se ni ne trudimo uopšte-pljačke pošaljemo ponekad, off ni ne pravimo više ali opet smo imali dovoljno da očistimo selo
    interzepter-rs2
    poseidon rs4
    !!!! rsx teuton
    gorosh rs2

Корисник
    Члан од
    04.02.2012
    Одговори
    14

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла bot Види одговор
    Da li mozete ili ne u to necu da ulazim, sad stoji da ste mogli ili niste mogli.
    Mogao sam i ja da te sibam u pljackanju svake sedmice ali nisam, zato cutim i ne javljam se, igram svoju igru ali igru za tim, ne za sebe .

Drago mi je sto sam u ovako lepom timu, drago mi je cak sto imam par protivnika sa kojima komuniciram i koje izuzetno postujem, nema potrebe napominjati nikoga od njih.

Druzenje-timska igra-malo jaca posvecenost=pobeda
    Pljackanje-100k batina = kucanje u ww

Ako me racunica ne vara, vise se isplati igrati prvu igru .

Pozdrav i ne zelim da me iko shvati pogresno
    Prijatelju cilj je od nista stvoriti nesto lako je kad imas para za bacanje pa goldujes (ne kazem za tebe licno, ali vecina vas iz sun-a golderi), meni je lepse pojedem pljesku, popijem vops, izvedem curu u dgra, nego da visim po celu noc ovde, ovo mu dodje ko rekreacija ...pozdrav i svakak vama cast pobedicete verovatno, ali 2-3-4-5 puta cemo vam skidamo ww
    Samo opusCeno

Корисник
    Члан од
    31.10.2012
    Одговори
    28

Подразумевано Nije zlato sve sto sija

Цитат Поруку оставио/ла realno Види одговор
    Prijatelju cilj je od nista stvoriti nesto lako je kad imas para za bacanje pa goldujes (ne kazem za tebe licno, ali vecina vas iz sun-a golderi), meni je lepse pojedem pljesku, popijem vops, izvedem curu u dgra, nego da visim po celu noc ovde, ovo mu dodje ko rekreacija ...pozdrav i svakak vama cast pobedicete verovatno, ali 2-3-4-5 puta cemo vam skidamo ww
    Samo opusCeno
    Najlakse je reci uzrok je zlato . Vecina igraca zlato dobija preko rsx servera. Ako vam treba gold zovite Iliju, ce vam uplati samo da ne kukate
    Mada opet kad gledas, pojesti pljesku i popiti pivo spada u materijalno, trpanje protivnika na travijanu nekako ispunjava duh

Popak, nemoj te price, pa vidim kako ste online i kako terate pljacke Inace na botu ex rhygin acc, onaj sto ti uzeo off selo pred arte

Salimo se drugari, ja sam srecan zbog moje ekipe, uzivamo, igramo, nadjemo se i pijemo, ogovaramo vas na sastancima Srecno u zidanju ww, ja glupost napravio nisam, nije me kostalo nista a bacila se opasna sprdnja

Корисник
    Члан од
    04.02.2012
    Одговори
    14

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла bot Види одговор
    Najlakse je reci uzrok je zlato . Vecina igraca zlato dobija preko rsx servera. Ako vam treba gold zovite Iliju, ce vam uplati samo da ne kukate
    Mada opet kad gledas, pojesti pljesku i popiti pivo spada u materijalno, trpanje protivnika na travijanu nekako ispunjava duh

Popak, nemoj te price, pa vidim kako ste online i kako terate pljacke Inace na botu ex rhygin acc, onaj sto ti uzeo off selo pred arte

Salimo se drugari, ja sam srecan zbog moje ekipe, uzivamo, igramo, nadjemo se i pijemo, ogovaramo vas na sastancima Srecno u zidanju ww, ja glupost napravio nisam, nije me kostalo nista a bacila se opasna sprdnja
    pa pgpvarate znas kako se kaze 'za dobrim konjem prasina se dize' hehe....a to preko rsx-a je jos gore, onda nemas vremena nizasta ipak, ako ti kazes da ti je lepse i da ti ispunjava duh virtuelna igrica, onda tebi svaka cas', pleska i pivo nikako ne spadaju u materijalno, jer i ti moras da platis net da bi 'trpao' protivnike ili npr. pojedes 1o u pola s lukom hahaha....falaaaa srecno i vama javite ako vam treba deff za ww :*

Корисник
    Члан од
    13.04.2008
    Одговори
    244

Подразумевано

pljačke šaljemo dva puta dnevno ,selo mi je uzeo kojot i neka je i ja bi to uradio neprijatelju, za ww selo skontat ćete posle a to što vidiš kada sam onlajn, ne znači mi mnogo, svako ko zna mene i cibu zna da smo prilično aktivni igrači
    interzepter-rs2
    poseidon rs4
    !!!! rsx teuton
    gorosh rs2

Корисник
    Члан од
    31.10.2012
    Одговори
    28

Подразумевано U rukama Mandusica Vuka, svaka puska bice ubojita

Цитат Поруку оставио/ла popak Види одговор
    pljačke šaljemo dva puta dnevno ,selo mi je uzeo kojot i neka je i ja bi to uradio neprijatelju, za ww selo skontat ćete posle a to što vidiš kada sam onlajn, ne znači mi mnogo, svako ko zna mene i cibu zna da smo prilično aktivni igrači
    Kojot je skidao lojalnost prvi, a selo ti je uzeo rhygin, pobio deff koji je postavljen izmedju i osvojio selo.
    Ako se ne secas, poslacu ti log

Nadam se da cete bar biti dostojni protivnici, vidim prozivate za deff, pa drugari dok ste vi jeli pljeske i setali ribe, mi virtuelni ljudi smo jeli vas deff, i sad mogu da potpisem da ste na 30 procenata sunovog deffa.
    Jednostavno, ne igrate timski i tu nema vise price.

Pozdrav svima, drago mi je da je bar forum postao aktivan.

Сличне теме

1. Тренутно стање на рcx
    By Zoro in forum Speed свет
    Одговора: 5678
    Последња порука: 12.03.2015, 05:29
  2. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 13:49
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7
    Одговора: 78