Страница 1 од 2 12 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 15

Тема: Heroj pobegao a trebalo da ostane ..... ?

Корисник Аватар корисника srxy
    Члан од
    17.02.2010
    Одговори
    87

Подразумевано Heroj pobegao a trebalo da ostane ..... ?

Elem, u podesavanju heroja sam RAZobelezio onu kucicu i trazio sam da mi heroj ostane u selu i da se brani od napada, a sve u cilju bildovanja istog. Uspeo sam da isprovociram napad naivnog komshije, imam dosta zivotinja i zeleo sam da dobijem jos neki lvl ili barem nesto iskustva na heroju ... no ... ne lezi vraze .... ... heroj mi pobegao sa ostalim vojnicima koje sam sklonio ..... kao zadnja cava.... u chemu je shtos? Meni se chini kao bug ...... ocu svoje deff poeneeeee :lol2::lol2:

Члан од
    17.02.2010
    Одговори
    87

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Jovan NS Види одговор
    Имаш ли златни клуб?
    Imam .... :cool:

Корисник
    Члан од
    26.05.2009
    Локација
    Нови Сад
    Одговори
    810

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла srxy Види одговор
    Imam .... :cool:
    Онда искључи избегавање војске у главном граду и херој ти више неће бежати.

Члан од
    17.02.2010
    Одговори
    87

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Jovan NS Види одговор
    Онда искључи избегавање војске у главном граду и херој ти више неће бежати.
    hm, sada sam zbunjen, ionako ovo nije jasno, posebno zadnji deo rechenice...valjda se time neko bavi ...: "Активирај избегавање за главни град. Војска напушта село у тренутнку напада и враћа се 180 секунди касније. Војска ће избећи напад само ако НЕМА пристигле војске 10 секунди пре напада, изузетак је једино војска која се услед ове опције (избегавања). sta sa ovom vojskom? Ovo na na kraju kada se sve svede znachi da ja mogu da sklonim vojsku, ali ne mogu da ostavim heroja da se bije? Zasto kada je to ostavljeno kao mogucnost u podesavanjima heroja? Ja na taj nachin hocu da bildujem heroja, tako mi je najjeftinije .. navucem nekog da napadne na heroja i zivotinje... ne razumem zasto ne postoji opcija da samo heroja ostravim da se bije .... to na .com serverima radi ...... ne znam zasto ovde ne radi ..... a i ovo objasnjenje nije jasno uopshte ....

Члан од
    17.02.2010
    Одговори
    87

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла srxy Види одговор
    hm, sada sam zbunjen, ionako ovo nije jasno, posebno zadnji deo rechenice...valjda se time neko bavi ...: "Активирај избегавање за главни град. Војска напушта село у тренутнку напада и враћа се 180 секунди касније. Војска ће избећи напад само ако НЕМА пристигле војске 10 секунди пре напада, изузетак је једино војска која се услед ове опције (избегавања). sta sa ovom vojskom? Ovo na na kraju kada se sve svede znachi da ja mogu da sklonim vojsku, ali ne mogu da ostavim heroja da se bije? Zasto kada je to ostavljeno kao mogucnost u podesavanjima heroja? Ja na taj nachin hocu da bildujem heroja, tako mi je najjeftinije .. navucem nekog da napadne na heroja i zivotinje... ne razumem zasto ne postoji opcija da samo heroja ostravim da se bije .... to na .com serverima radi ...... ne znam zasto ovde ne radi ..... a i ovo objasnjenje nije jasno uopshte ....
    :blushing: uf cini mi se da nije bas jasno, malo sam zakomplikovao :-) Elem, ima dva pitanja
    1. kako da ostavim heroja u selu da se bije a da vojsku sklonim, jer je to ostavljeno kao opcija a meni ne radi .... uradio sam bas kako ste rekli, ukljucio sklanjanje vojske u zlatnom klubu i ostavi heroja u selu (razobelezio onu kockicu:-) (*bmliga)
    2. shta zaista znachi zavrsetak recenice - citat: " изузетак је једино војска која се услед ове опције (избегавања)." - OVO MENI STVARNO NIJE JASNO ... a vama? (potpunozbunjen)

unapred zahvalan

srxy

Корисник
    Члан од
    08.04.2008
    Одговори
    166

Подразумевано

1. Iskljuci izbegavanje, heroja ostavi u selu a vojsku posalji npr. u pljacku.

2. Јединице ће избећи напад само ако НЕМА ваших долазећих јединица у наредних 10 секунди осим ако се враћају после коришћења ове опције.

Члан од
    17.02.2010
    Одговори
    87

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ena Види одговор
    1. Iskljuci izbegavanje, heroja ostavi u selu a vojsku posalji npr. u pljacku.

2. Јединице ће избећи напад само ако НЕМА ваших долазећих јединица у наредних 10 секунди осим ако се враћају после коришћења ове опције.
    Hvala Ena na brzom odgovoru,
    tvoj odgovor razumem ovako:
    posalji vojsku u setnju bez obzira sto ima opcija za izbegavanje, ostavi heroja da se shiba
    ONDA JE CEO TAB U MESTU OKUPLJANJA KOJI NOSI NAZIV ZLATNI KLUB - UZALUDAN !!!! DZABE ZLATO!!!

Hvala, moze lock - i razmislite da omogucite ovu opciju, vojska izbegava a heroj ostane, jer to na .com serveru broj 9 radi, ne znam zasto ovde ne radi .... ja da dzudzim celu noc da bi poslao vojsku u setnju a ostavio heroja da se bije .... nemam vremena, mator sam covek, ja sam razumeo da je to omoguceno ovim novIm serverom, barem na engleskom to tako pishe, a i radi na .com serveru ....

U svakom slucaju, moze lock i jos jednom hvala - i da , dodajte taj zavrsetak recenice, potpuna je zbunjola sta ste hteli da kazete ;-)

jos jednom hvala , poz i lock

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано

Ако је укључено избегавање и нема долазеће војске у претходних 10 секунди сва војска која је обучена у том селу ће избећи напад код ће сва појачања остати. На тај начин херој другог играча (појачање) може остати да брани село док остале ваше јединице избегавају напад.

Члан од
    17.02.2010
    Одговори
    87

Подразумевано

Ljubazno molim da se ova rechenica najzad ispravi i dobije smisao:

"Војска ће избећи напад само ако НЕМА пристигле војске 10 секунди пре напада, изузетак је једино војска која се услед ове опције (избегавања). "

unapred zahvalan

Сличне теме

1. Heroj
    By Surprise in forum Генерално
    Одговора: 1
    Последња порука: 26.11.2012, 00:15
  2. Heroj
    By Stefan. in forum Генерално
    Одговора: 3
    Последња порука: 19.03.2012, 12:18
  3. heroj
    By codu95 in forum Стара питања