Приказ резултата 1 до 3 од 3

Тема: ZS - Zlatni Stit

Корисник
    Члан од
    16.01.2008
    Локација
    Far far away
    Одговори
    5

Подразумевано ZS - Zlatni Stit

Nismo odmah predstavili, niti smo razmisljali o tome, ali evo da predstavim jer mozda se neko nadje kome treba pomoc i da naglasim da je u tom slucaju najbolje da je blizu nas.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++
    SAVEZ: Zlatni Stit
    (osnovan Februara 2008.)
    V.O.S.: Vitez Okruglog Stola

Ovo je savez za igrace koji su za istinsku timsku igru i kojima su preko glave konstantne pljacke ili bespotrebni napadi, zato se i nazivamo "Zlatni Stit".

Cilj igre u ovom savezu je prvenstveno odbrana, a po potrebi i osveta.

U ovom savezu nece biti ministara, direktora ili kraljeva, ovde vlada pravilo okruglog stola. Ovaj savez ce biti ogranicen jednocifrenim brojem clanova.

Ako se prepoznate u gore navedenom profilu, mozete poslati statistiku napada, vase detalje i razmotricemo vas ulazak u savez.

Takodje, morate imati minimum 130 stanovnika, jer smatramo da ispod toga tesko da ce vas neko konstantno pljackati jer ste isuvise slabi ili ste jednostavno neaktivni (sa obzirom da server radi vec duze vreme).

==============================
    ------------------------------
    * CILJEVI "ZLATNOG STITA" SU *

- Da okupi par gore navedenih igraca i ojaca dovoljno da se niko ne usudi da napadne nekoga ko nosi oznaku "Zlatnog Stita".

- Da nosaci "Zlatnog Stita" brze napreduju pravim timskim radom.
    ==============================
    * PRAVILA "ZLATNOG STITA" *

- Pomoci u odbrani drugome igracu koji nosi oznaku "Z.S."

- Pomoci finansijski drugome igracu koji nosi oznaku "Z.S."

- Pomoci strateski drugome igracu koji nosi oznaku "Z.S.".

Последња измена: Lord, 09.02.2008 у 21:58.

Корисник Аватар корисника billy
    Члан од
    09.01.2008
    Одговори
    32

Подразумевано

sve je ovo super, ali ako ogranicavate clanove na jednocifren broj (max 9) a organizovano vas napadne savez koji npr. ima 20 clanova (i to u nameri da vas uniste katapultima) i mnogo je jaci od vas, sta ce da radite?:confused:

Корисник
    Члан од
    16.01.2008
    Локација
    Far far away
    Одговори
    5

Подразумевано

Mi cemo se pre toga iskreno nadati, da nas nece tako napasti .

Salim se, ideja mi (nam) je bila da se savez ne siri mnogo jer imam neki utisak da u 90% slucajeva (90% saveza) vise od pola igraca je tu eto, cisto zbog kao neke zaledjine da ih neko slucajno ne bi dirao ili jednostavno da bi pisalo da su u nekom savezu. Imam utisak da mnogi nikada ni ne progovore sa ostalim clanovima saveza kamoli im nesto posalju itd.. Znas na sta mislim. Zato recimo ovde pise "okrugli sto", nema ja sam glavni ili neko treci, svi smo jednaki jer smo svi tu iz gore navedenih razloga.

Ako ima par odredjenih clanova, verujem da su mnogo jaci nego 35 gde samo par igraju aktivno i kontaktiraju se non stop i prate.

Mozda gresim, ali sve mi se cini da je tako u mnogim (naravno, ne svim) slucajevima.

E sada sto se tice jednocifrenog broja, mozda je i greska, ali za sada nas je bukvalno dvoje, sela su na par polja i pomazemo se i picimo tako, nismo najjace, daleko smo od toga, ali nije nam ni cilj da napadamo nekoga bez razloga.

Ovo ce vise biti mozda kao hm... "druzina" kao sto pise - "koji su za istinsku timsku igru i kojima su preko glave konstantne pljacke ili bespotrebni napadi"
    Последња измена: Lord, 09.02.2008 у 23:15.

Сличне теме

1. Zlatni klub
    By olympus in forum Стара питања
    Одговора: 1
    Последња порука: 23.03.2011, 16:12
  2. Zlatni Klub
    By zevs king in forum Стара питања
    Одговора: 2
    Последња порука: 20.10.2010, 14:15
  3. Zlatni klub
    By Doctor Who in forum Стара питања
    Одговора: 18