Страница 1 од 4 123 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 33

Тема: THE BEST OF

Подразумевано THE BEST OF

Hajde da sastavimo najbolji grafichki paket koji postoji. Znachi kako radimo? Svako ko zeli da uchestvuje postavi sliku nechega, da li to bilo izgled vojske, sirovina, mape bilo shta. Pa onda mi komentarishemo da li je to bolje ili nije. Znachi ne postavljati ceo grafichki paket vec samo po neki deo za koji vi mislite da je najbolji a vec nije postavljen.
    Mislim da bi kriterijum bio da NE preterujemo. Znachi da bude klasik ali sa malim izmenama. Da ne bude onoga kao shto ima raznih paketa tipa u svemiru ili sa slichicama crtanih junaka ili zima jesen ili srushene gradjevine itd. Znachi normalni paket sa izmenama. Najbolje bi bilo da postavite neshto shto ste vi uradili, a moze i neshto shto ste ischachkali sa raznih sajtova ili slichno.
    Pa da pochnemo...
    NEMOJ da se registrujesh na sledeci link "LINK" jer ti necu pomoci ni u resu ni u vojsci chim dodjesh do 75 popa. Ja cu dobiti 20 zlata za to shto se ti registrujesh preko mene ali ti cesh dobiti cvonjak. Chak shta vishe, da bi se zashtitio od mogucih naivaca koje ovo ne uzimaju za ozbiljno, link ni ne postoji tako da je sve ovo shto si chitao dzaba.

Блокиран корисник
    Члан од
    22.08.2008
    Локација
    Kragujevac
    Одговори
    928

Подразумевано

Тренутно доступни графички пакети не подржавају у потпуности ову нову верзију Травиана.
    Травиан тим тренутно ради на побољшању CSS-а. Због тога је употреба графичких пакета тренутно онемогућена.

Али нема разлога за бригу!
    Чим наш посао буде завршен, бићете у могућности да правите нове графичке пакете са много нових могућности.

Предлажемо Вам да не почињете рад на новим пакетима док ми не завршимо наш део посла, у оквиру којег ћемо учинити доступним и нови главни (мастер) графички пакет.

procitaj dobro ovo u 3 pasusu

Корисник Аватар корисника luki
    Члан од
    03.03.2009
    Локација
    Despotovac
    Одговори
    73

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Mladjone Види одговор
    Hajde da sastavimo najbolji grafichki paket koji postoji. Znachi kako radimo? Svako ko zeli da uchestvuje postavi sliku nechega, da li to bilo izgled vojske, sirovina, mape bilo shta. Pa onda mi komentarishemo da li je to bolje ili nije. Znachi ne postavljati ceo grafichki paket vec samo po neki deo za koji vi mislite da je najbolji a vec nije postavljen.
    Mislim da bi kriterijum bio da NE preterujemo. Znachi da bude klasik ali sa malim izmenama. Da ne bude onoga kao shto ima raznih paketa tipa u svemiru ili sa slichicama crtanih junaka ili zima jesen ili srushene gradjevine itd. Znachi normalni paket sa izmenama. Najbolje bi bilo da postavite neshto shto ste vi uradili, a moze i neshto shto ste ischachkali sa raznih sajtova ili slichno.
    Pa da pochnemo...
    Kako se to radi?
    Кретање војске: 364 напад за 1:02:34 сати
    Ajde udrite spreman sam :viking::viking::viking::viking:

Подразумевано

evo ja mislim da bi ovo bila dobra slichica druida:
    NEMOJ da se registrujesh na sledeci link "LINK" jer ti necu pomoci ni u resu ni u vojsci chim dodjesh do 75 popa. Ja cu dobiti 20 zlata za to shto se ti registrujesh preko mene ali ti cesh dobiti cvonjak. Chak shta vishe, da bi se zashtitio od mogucih naivaca koje ovo ne uzimaju za ozbiljno, link ni ne postoji tako da je sve ovo shto si chitao dzaba.

Члан од
    03.03.2009
    Локација
    Despotovac
    Одговори
    73

Подразумевано

evo ja mislim da bi ovo bila dobra slichica druida:
    Kako da se uveca

Подразумевано

Jao Panto kako ti meni skachesh po zivcima, c c c c. Jer ti idesh tako po temama i trazish gde god sam ja postavio neshto da bi me sasekao ili shta? Znachi od tebe ne moze chovek nishta ni da napishe. Ako necesh da se igrash ne morash. Mislish da ja to nisam prochitao.

EDIT: luki, ne morash da uvecavash kad je i inache tolika slichica za vojnika u igri.

Члан од
    03.03.2009
    Локација
    Despotovac
    Одговори
    73

Подразумевано

Jao Panto kako ti meni skachesh po zivcima, c c c c. Jer ti idesh tako po temama i trazish gde god sam ja postavio neshto da bi me sasekao ili shta? Znachi od tebe ne moze chovek nishta ni da napishe. Ako necesh da se igrash ne morash. Mislish da ja to nisam prochitao.

EDIT: luki, ne morash da uvecavash kad je i inache tolika slichica za vojnika u igri.
    Dobra je.Tebe cu da stavim u kontakte.Moze?

Блокиран корисник
    Члан од
    22.08.2008
    Локација
    Kragujevac
    Одговори
    928

Подразумевано

tako su oni napisali i ja samo kazem sta su oni rekli...a ovo bi moglo da se stavi kod travian plus naloga gore u desnom uglu ili

a ovo bi moglo da se stavi za mapu samo mora da se umanji
    Последња измена: Panta, 19.06.2009 у 17:26.

Подразумевано

Bolji je onaj zlatnik, ipak je to staro doba. Dolari nisu postojali tada. A i ovaj zlatnik je kao u fazonu okrugao bash kao i dugmici za mapu, centar sela itd.

Блокиран корисник
    Члан од
    22.08.2008
    Локација
    Kragujevac
    Одговори
    928

Подразумевано

Bolji je onaj zlatnik, ipak je to staro doba. Dolari nisu postojali tada. A i ovaj zlatnik je kao u fazonu okrugao bash kao i dugmici za mapu, centar sela itd.
    a mora da bude okruglo?? nisam znao i jel mozes da mi das link da vidim gde pravite te pakete da proucim da bi znao kakve slike da prilazem

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •