Страница 355 од 355 ПрваПрва ... 255305345353354355
Приказ резултата 3,541 до 3,545 од 3545

Тема: Trenutno stanje na serveru...(Rs3)

Корисник
    Члан од
    20.04.2010
    Локација
    Srbija zemlja najmilija :)
    Одговори
    108

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла .Obrva. Види одговор
    Tebi je bilo dovoljno za sta?! Da ispricas neciju tudju pricu koji su nacuo kao svoju, iako nisi bio svedok iste...

Idalje se bavite pricamo o drugima, a sebe ne gledate?!

Alex je otishla iz X ally prvenstveno iz pvt razloga - ko zna zasto, zna. I sa dosta ljudi iz X ally ostala oke. Nalog da gasi nije mogla jer je nalog bio dual. Taj isti dual je hteo da se zakuca i da ugasi nalog.
    Postoji i skype transkrip u kome to pise, ukoliko ne verujes, dobices ga na pp
    Kada je otisla sa naloga, nesto sto se zove pass - bio je promenjen. Akcija je krenula kasnije, a kako je org. to vi najbolje znate. Isto onako kako ste i sve ostale akcije pravili sto cinjenice govore

u BIA ally se nije pojavila dva dana kasnije, vec vise od mesec dana i to sasvim slucajno, htela je da razgleda server i Klon ju je pozvao na nalog

Osoba koja vas je druknula, zavrsila se server u X ally bar kako kaze jedan od ljudi koji je vodi X ally (nemojte me drzati za rec)

A ti umesto sto sto se bavis pricama rekla kazala, po najvise o drugima, izadji malo napolje, lepo je dan...

Jako je tuzno sto idalje ne kapirate da u ovakvim postovima najvise o sebi govorite, jer prepricavate price koje ste culi, kao da ste bili svedoci istih

jel moguce da ste toliko lakoverni i da nemate sta pametnije da radite?! :O

Osobi koju drma izgleda sujete jer za nas nikad nije bila vodja, posto ne spadamo u redove ekipe 69ki tj. sex3me i koju nismo fermali 2%, za koju smatramo da je odgovorna za losu politiku BIA ally, koja nikad nije znala da prizna svoju gresku vec da se inati i taj isti inat je doveo BIA ally do poteskoca na putu ka pobede, loseg glasa i nepostovanja protivnika, necmo ni na forumu...

Da nalog Obrva koji je imao samo TAM opciju za DEFF u BIA 2 savezu i koji je bio obican WW holder je za sve kriv
    I sve sto ste culi o nama je ISTINA!

P.S.

Samo da dodam, hvala i svima koji su javili na forumu iz ekipe sex3me :foto:

Zurka je u planu, bicete obavesteni o istoj....
    ja sam iskljucivo pricao iz licnog iskustva sa tom osobom. da sam poverovao u sve sto sam cuo verovatno bi je zamisljao sa tri glave i sest ruku, ali imao sam neku ne bitnu ali kakvu takvu komunikaciju sa njom tokom servera jer smo obooje ucestvovali u upravi X ally ...
    i ja sam rekao da ona i njoj bliski znaju sto je ona otisla , ali da je slucajno zavrsila u BIA ally to je smesno... ok i da je tako
    to ne menja cinjenicu da je odavala akcije X vama i obrnuto i da je zasluzna za 2 kucanja sto ja licno znam
    i to oba mozemo videti na grafikonu servera, da ne kazem da su to bila dva najveca kucanaj na celom serveru... mozda i gresim
    protiv alex ja licno nemam nista protiv sve to spada u igru ,pa ti te spike pateticne nece proci
    pogotovo te kako ovim vise govorim o sebi i bla bla

ja sam svoj post napisao kao moje licno vidjenje a koliko je ona vama pomogla na nalogu i kakav vi odnos imate ja ne ulazim...ja sam samo hteo da se razjasni da mi ili ti X nema sta da se zali na alex
    uradila je to sto je uradila, mislim da je bolje sto je i otisla kod vas ovako smo bar znali na cemu smo
    neke ljude je bolje imati za protivnike nego za saveznike

to sto je nalog obrva i ona na njemu dosla do lv100 ne smatram za nikakvu zaveru tako je bilo i to je to... Bila je u X zavrsila je u bia nista novo, nista strasno. kao sto sam rekao sve je to deo igre
    sv.petar (DIPP) :andjeo:----->rs3
    http://s3.travian.rs/spieler.php?uid=4099
    moto rs3: DVA LOSA UBISE MILOSA

Корисник
    Члан од
    12.05.2010
    Одговори
    121

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Angel_NN Види одговор
    Vreme je da mod zakljuca ovu temu,ovo ne vodi nicemu !!!

Dosta je ljudi bilo !!!!! Vi se ovde prozivate ALI STVARNO,susta suprotnost od onoga sto sam ja radio.....

AJDE MOD MOZE LOCK,olaksaj i sebi i nama

Hvala !!!
    Neke stvari moraju izaci na videlo, zanimljivije je, eto prvi put podrzavam post od sv. petra
    rs3 anon1
    ex rs3 Kaz00t
    ex minja rs3
    ex rs2 patkicaaa rs2
    ex ex rs3 minja
    rs1 anon1

Корисник
    Члан од
    23.02.2009
    Одговори
    24

Подразумевано

ljudi zasto nema vise prirasta pop-a na serveru?

Jel to kraj servera?

PAZNJA: Ja ne djuskam na rs3 pa zato to i pitam!
    Последња измена: muffin, 28.06.2010 у 22:49. Разлог: jbg, za*ebo sam se

Корисник
    Члан од
    06.01.2010
    Одговори
    58

Подразумевано

Evo, stigao sam sa mora, pa reko da cestitam Obrvi i BIA-a savezima na pobedi.
    Vidimo se mozda na nekom drugom serveru.
    Pozdrav

P.S. Mislio sam da je Brutal najgori po svadjanju, ali vidim da ima mnogo gorih

Redza
    Гост

Подразумевано

Dakle.. Tema ce biti zakljucana i arhivirana nekoliko dana pre restarta servera.

Pozdrav
    Redza

Сличне теме

1. Trenutno stanje na serveru [rs2]
    By Panta in forum Свет 2
    Одговора: 2920
    Последња порука: 02.04.2011, 21:38
  2. Trenutno stanje na serveru - rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 3576
    Последња порука: 06.03.2011, 00:06
  3. Trenutno stanje na serveru rsx