Страница 1 од 3 123 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 24

Тема: ТУТ за гале,римњане и тевтонце (3 у 1)

Корисник Аватар корисника nightmear
    Члан од
    05.04.2009
    Локација
    Olympic Beach
    Одговори
    76

Одговор ТУТ за гале,римњане и тевтонце (3 у 1)

овако,пошто је мој први тут (о тевтонцима) био јако успешан,и добио сам много похвала одлучио сам да направим нешто ново то ће бити ТУТ 3 У 1 ГАЛИ,РИМЉАНИ,ТЕВТОНЦИ:

овако имао сам искуства и са галима и римљанима и тевтонцима,али су ми се тевтонци највише допали,па ћу почети од њих,...

ТЕВТОНЦИ:

Тевтонци су једно ,,јефтино" и ратоборно племе,али имају један проблем (одбрана им је никаква!!!)

добили сте две понуђене опције ЗАДАТЦИ - РАЗГЛЕДАЊЕ,идите на разгледање.

-први дан подигните по једно поље дрвосече,глине,гвожђа,затим и 2 поља жита,ако вам до краја дана остану ресе надоградите и гл.зграду на степен 3.
    -други дан је почео,подигните још једно поље жита,изградите место окупљања,па касарну.
    -трећи дан,за све ресе направите батинаре,кликните на водича,добићете ресе да вам надохнаде трошак (чак ћете имети више),решите наредна 5 задатка (у међувремену фармајте).
    -четврти дан,за све ресе направите патинаре,фармајте,када скупите ресе направите јо једно поље жита на степен 1,ресите наредна 3 задатка.
    -пети дан подигните сва рес.поља на 1,фармајте!!!
    -шести,седми дан,решавајте само задатке
    -осми дан,поцела вам је заштита,одма се договорите са тевтонцима из околине да се не нападате међусобно,направите још 2 батинара
    -девети дан је почео,од тада па надаље решавајте све задатке,и наравно,фармајте!!!
    завршили сте све задатке,за сваки случај подигните склониште на степен 3,и направите батинаре за све ресе сто имате,...
    на даље сваки дан до 200 поп-а правите по 2 батинара (после више),фармајте,дижите дворац хероја на 10,хероја направите јос први дах када изградите дв.хероја,шаљите хероја у сваки напад да би га ојачали.
    подигните сва рес поља на 5,све њиве на 7,за грађевине сами одлучите,и када имате те услове за рес.поља спремни сте за ново село,доизите резиденцију,направите насељенике,ако немате житницу у даљини од 7х7 онда заузмите село са 5 поља дрвосече,остало је на вама

РИМЉАНИ:

Римљани су моје друго омиљено племе после тевтпнаца,они су најјаче племе (по снази),али имају и једну мано,знатно су спорији од гала и тевтонаца,...

Римљани су стварно јаки,али спори за обуку,а и у нападу,зато би игру требали почети овако:

Прво што ћете да урадите је да изградите склониште на 5,тада ћете остати без реса :lol3
    Сачекајте да прође 1 дан,решите прва 3 до 5 задатка.Када то урадите наредног дана подигните склониште на 10.Следеће,урадите још 2 задатка,за остатак реса изградите место окупљања.
    Сутрадан прво што ћете да урадите је да изградите касарну,и 2 војника,а затим од тада па до 18. задатка ништа не радите друго осим решавања задатака.када стигнете до 18.задатка изаберите економију пошто за војску већ имате услове,радите све до 21. задатка,остао је још 1 задатак (задатак број 22),не решавајте га!!!Наредна 4-5 дана само правите војску (надограђујте њиве,...),морате да знате да ћете као римљани бити први нападнути,зато вам војска и треба,после та 5 дана изградите дворац хероја (активирајте хероја),хероју првенствено употребите атрибуте за одбрану,а за остало како желите,....Када све то урадите решите и 22.задатак,Наредна месец дана само ширите рец.поља (евентуално војску понекад),када имате довољно реса правите палату/резиденцију,и подигните је на степен 10 прво село треба да има 5 поља гвожђа (обавезно!!!).Остало ја на вама.

ГАЛИ:

Гали су најбоље дефанзивно племе,и када су у невољи најчешће се извлаче на замке,...

игру би требало овако почети:

Прво што треба да урадите је да подигнете ПОСТАВЉАЧ ЗАМКИ на степен 3,то је сасвим довољно за почетак,наредна неколико дана (колико је потребно) за све ресе правите замке.Када то урадите пређите на решавање задатака,и решавајте их све до задатка када вам водич шаље појачање,док стиже појачање изградите силос и складиште,а кад имате довољно реса и пијацу.када стигнете до бирања између војске и економије бирајте војску,направите 2 фаланга,касарну,после обавезно направите још 8 фаланги,...То ће потрајати неколико дана,након тога решите све задатке до 22-ог,и тада се посветити економији,и када вам сва рес.поља буду на степену 7 спремни сте за ново село (а до тада ви одлучујте дали ћете правити војску и које ћете правити грађевине,...).Галима је најчешће најпотребнија глина,тако да бих вам за прво село препоручио село са 5 поља глине,остали део игре је на вама

ЗАМОЛИО БИХ ВАС ЈОШ ЈЕДНОМ ДА ОЦЕНИТЕ МОЈ ТРУД,И ДА ОВАЈ ПУТ ОЦЕНИТЕ ЗА СВАКО ПЛЕМЕ ПОСЕБНО,ХВАЛА!

Корисник Аватар корисника posqr
    Члан од
    04.03.2009
    Локација
    knic (kragujevac)
    Одговори
    501

Подразумевано

kako te ne mrzi da pises
    lepo i korisno

exhrx BarabE [AliensPMS]
    exrsx BladE213 [1389]
    exrsx artwar [Brut@l]
    ex Nightmare
    rs3 b2k.KBO! [ / ]

Zainteresovani za novi rs server neka se registruju !OVDE!
    unapred hvala

Корисник Аватар корисника urke98
    Члан од
    01.05.2009
    Локација
    beograd
    Одговори
    148

Подразумевано

tevtonci 7/10
    fali im vojske

rimljani 9/10
    solidno urađeno ali si loše počeo

gali 6/10
    ovo za gale si mogao i bolje netrebaju ti odma zmke
    TRAVIAN JE DROGA:::snajper::sismis:

Корисник Аватар корисника Puza
    Члан од
    02.03.2009
    Локација
    Srbija
    Одговори
    75

Палац горе

tevtonci 4 rimljani 2 gali 5 !!!
    Последња измена: Ena, 14.06.2009 у 18:56.

Члан од
    05.04.2009
    Локација
    Olympic Beach
    Одговори
    76

Узвик

pa do koliko je ocena do 5?

Цитат Поруку оставио/ла urke98 Види одговор
    tevtonci 7/10
    fali im vojske

rimljani 9/10
    solidno urađeno ali si loše počeo

gali 6/10
    ovo za gale si mogao i bolje netrebaju ti odma zmke
    jbg,razmrzelo me vise da pisem
    Последња измена: Ena, 14.06.2009 у 18:56.

Корисник Аватар корисника urke98
    Члан од
    01.05.2009
    Локација
    beograd
    Одговори
    148

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла nightmear Види одговор
    jbg,razmrzelo me vise da pisem
    ma ok nego jesi li ćitao moje tutove za tevtonce i rimljane oni su slično napisani ali ima mnogo više vojske i tako to ti si krtko objasnio a neki duže objašnjavaju
    TRAVIAN JE DROGA:::snajper::sismis:

Подразумевано

tevtonci mi ne valjaju,a za gale i rimljane nisam ni citao,bolje da umesto drvosece odma napravi kasarnu i tako bi imao vise vosjke,jer povecanje drva za 3 % na sat mu ne znaci nista,i deveti dan vec uveliko trebali ste resiti zadatke ili ste noobovi :d
    Последња измена: Ena, 14.06.2009 у 18:57.

Члан од
    05.04.2009
    Локација
    Olympic Beach
    Одговори
    76

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла urke98 Види одговор
    ma ok nego jesi li ćitao moje tutove za tevtonce i rimljane oni su slično napisani ali ima mnogo više vojske i tako to ti si krtko objasnio a neki duže objašnjavaju
    procitao sam 1 ili 2,neznam tacno,ali nije sve u vojsci,kada sam ja poceo da igram prva 2-3 meseca uopste nisam imao vojsku,trudio sam se da napredujem,a nisam ni imao problema sa napadima

Члан од
    05.04.2009
    Локација
    Olympic Beach
    Одговори
    76

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Skendermen Види одговор
    tevtonci mi ne valjaju,a za gale i rimljane nisam ni citao,bolje da umesto drvosece odma napravi kasarnu i tako bi imao vise vosjke,jer povecanje drva za 3 % na sat mu ne znaci nista,i deveti dan vec uveliko trebali ste resiti zadatke ili ste noobovi :d
    meni su za prvi tut (samo o tevtoncima svi rekli da je OK,neznam sta sada fali)

Сличне теме

1. Водич за Римљане
    By ikacsrb in forum Генерално
    Одговора: 18
    Последња порука: 18.09.2009, 21:53
  2. [форум новине] НА Племе - Априлско издање
    By Људислав in forum Одаје веселих мудраца
    Одговора: 14
    Последња порука: 24.07.2009, 02:55
  3. Тут за Тевтонце
    By nightmear in forum Генерално
    Одговора: 32