Страница 5 од 5 ПрваПрва ... 345
Приказ резултата 41 до 47 од 47

Тема: Нова графичка верзија

Корисник Аватар корисника greda23
    Члан од
    25.12.2008
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    181

Подразумевано

ukupni bodovi za napad svih igraca isto tako i za deff. a za pljacku ukupan plen svih igraca s tim sto se resursi koje je neko opljackao od njih oduzimaju od te sume.

Корисник Аватар корисника Шајин
    Члан од
    21.06.2008
    Локација
    Banja Luka
    Одговори
    416

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла greda23 Види одговор
    ukupni bodovi za napad svih igraca isto tako i za deff. a za pljacku ukupan plen svih igraca s tim sto se resursi koje je neko opljackao od njih oduzimaju od te sume.

ako je tako ajd mi nešto objasni, kako DN ima ove sedmice već 9500 napadačkih bodova, kad nemaju ni jednog igrača u top10 koji ima preko 7 000 napadačkih poena

meni ta računica nikako nije jasna :(
    ex rs1- Šajin (LEG. I)
    rs2 - interzepter (BALLKAN)

http://www.travian.rs/?uc=rs3_18156

Корисник Аватар корисника greda23
    Члан од
    25.12.2008
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    181

Подразумевано

ne razumem sta oces da kazes?

Корисник
    Члан од
    04.04.2009
    Локација
    Severne provincije
    Одговори
    42

Подразумевано

Meni se svidja novi izgled.

Zna li neko jel dobija savez medalju ako se nalazi u top 10 branilaca/napadaca....

Mislim da bi bila dobra fora.

Корисник Аватар корисника Шајин
    Члан од
    21.06.2008
    Локација
    Banja Luka
    Одговори
    416

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла greda23 Види одговор
    ne razumem sta oces da kazes?
    u top 10 pve sedmice imaju samo dva igrača iz DN-Dph i ni jedan nema više od 7000 napadačkih poena u ovoj sedmici, dakle svi ostali iz tog saveza imaju još manje, ako bismo uzeli prosek svih igrača iz tog saveza proek bi sigurno bio manji od 9500 koliko pokazuje da taj savez ima napadačkih bodova u ovoj sedmici.

a i kad bi se sabirali ti poeni ona sigurno imaju više od 9500, sve u svemu nije mi jasno kako se došlo do cifre da DN-Dph ima 9500 napadačkih bodova u ovoj sedmici, oni su mi samo primer isto je i sa ostalima
    ex rs1- Šajin (LEG. I)
    rs2 - interzepter (BALLKAN)

http://www.travian.rs/?uc=rs3_18156

Подразумевано

Poruke tipa extra je i chemu shta sluzi cu da stavim na stranu i reci cu svoje kritichko mishljenje nove verzije pa ko se slaze samnom ili ne.
    Tevtonce su sj.bali. Tako reci nisu im nishta dobro doneli. Kao da nishta novo nisu uradili. Gali su tu dobili kao 400 zamki i besplatno obnavljanje ako samovoljno pustish vojsku. Mada mislim da bi bilo bolje da su im dali opciju da mozesh bar pola zarobljenika da pokoljesh ako ih samostalno pustish. Rimljani su najbolje proshli sa onim pojilom. Mada kad malo bolje pogledash, ljudi su imali preveliki hendikep u pochetku shto se tiche odrzavalja imperatorove i cezarove konjice, tako da im je ovo pojilo doshlo kao neko izravnavanje sa ostalom konjicom drugih naroda.
    Cropovi sa sedam zita ne toliko cool, pogotovo ako budu retki kao 9-ke i 15-ke.
    Kad su vec stavili najveci nedeljni skok u populaciji za saveze mogli su da stave i za igrache nego je opet ostalo u rangu kako bi i neki ljakse od 200 popa za nedelju dana uzeo medalju.
    Skin je mnogo poboljshan, jedina fora je shto su mogli malo bolje da odrade galsku konjicu. Ih koliko samo ima skinova po netu da su od svakog uzeli po neshto najbolje svaka slichica bi se razlikovala a ne ovako. Ja sam iskreno neshto i sam pravio pa je mnogo bolje ispalo i od ovog novog. Mada pored tih 5 slichica za konje kod svih naroda ostale su bash dobre, pogotovo kate i ovnovi. Ne znam kad se update-ovao server 3 ali mislim da je do ovog 3.5 proshlo mnogo vremena, poshto ja igram vec 6 meseci, takoreci za kolichinu vremena koje je prishlo mogli su malo bolje da unaprede igricu a ne ovako skin i gluposti. Mislim ako samo nash server nije dao mnoooogo cool ideja za ovih ajde neka bude godinu dana, a gde su i ostali serveri, onda mislim da su ove glavonje u fotelji stvarno leNJshtine velike. Razumem ja da je ovo 3.5, nije 4, ali sigurno cemo do 4 opet da chekamo dugo duuuuuugo.
    NEMOJ da se registrujesh na sledeci link "LINK" jer ti necu pomoci ni u resu ni u vojsci chim dodjesh do 75 popa. Ja cu dobiti 20 zlata za to shto se ti registrujesh preko mene ali ti cesh dobiti cvonjak. Chak shta vishe, da bi se zashtitio od mogucih naivaca koje ovo ne uzimaju za ozbiljno, link ni ne postoji tako da je sve ovo shto si chitao dzaba.

Корисник Аватар корисника GAME
    Члан од
    05.10.2008
    Одговори
    44

Подразумевано

po meni je ova nova verzija njesra,a imao sam prilike da je isprobam i na prvom 3,5 serveru,i odma sam uvideo da je graficki izgled los
    Svakim danom srpski serveri su zanimljiviji.Postani deo nekog od njih registracijomOVDEA sada je pocela i registracija za predstojeci RS3,postani deo njega registracijom OVDE
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    rs1-angelchild(HN)
    EX. rs2-Axl Rose(O-N)
    EX. rs3-koviljaca1(WAR X2)
    rs3-Casuals
    http://img90.imageshack.us/img90/211...c257446gif.jpg

Сличне теме

1. Одговора: 6
    Последња порука: 29.11.2013, 23:32
  2. Нова верзија форума - vBulletin 4
    By Nikola in forum Обавештења
    Одговора: 0
    Последња порука: 20.04.2011, 13:53