Страница 1 од 3 123 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 22

Тема: [форум новине] НА Племе - Мартовско издање

Travian expert Аватар корисника Људислав
    Члан од
    26.08.2007
    Локација
    Краљевина Прозивка
    Одговори
    157

Одговор [форум новине] НА Племе - Мартовско издање

број: 1

Пренасељеношћу српског травиан света из дана у дан, захтева новине информативног типа које би се бавиле тренутним догађањима у травиан свету како код нас тако и у диаспори.
    Овим речима је модератор Људислав отворио новине ПЛЕМЕ и тиме прогласио себе поглавицом те агенције. У даљем обраћању је навео да су људи жељни помоћи добродошли, и нека му шаљу вести и разне информације путем приватних порука и можда та вест доспе на насловну страну ових новина. Наравно биће отворена страна предвиђена за огласе како рекламирања савеза тако и понуда/потражња налога на одређеним серверима. Биће урађено и доста занимљивих интервјуа како са врло познатим обичним играчима тако и са члановима травиан тима.
    Вероватно ће се многи питати зашто човек отвара новине кад постоји званична новинска агенција, наравно и на то је дао одговор. Сматрам да та агенција не обавља посао како треба а опет не желим се прикључивати некој успаваној агенцији која ништа конкретно не ради да би се информисала јавност о дешавању на травиану. Отварањем своје приватне агенције имам потпуну контролу над њом и непосредно одлучивање у ком правцу ће се она и кретати.

Почела је трка за светским чудом, натари су стигли на трећем серверу. За више информација окрените страну 2.

Урађен је интервју са нашим бившим админом познатим као Floosh, у овом интервјуу нас уводи у скривени свет админа и сазнајемо нешто више о њему. Интервју се налази на страни 3.

Како спречити напад за који знаш да немаш шансе да одбраниш? за више информација окрените страну 4.
    Последња измена: Nikola, 04.06.2010 у 19:19.

Члан од
    26.08.2007
    Локација
    Краљевина Прозивка
    Одговори
    157

Одговор

страна:2

У трећи свет је стигло племе натара, савези су почели смишљати тактику и прикупљати што више присталица за помоћ при прављењу светског чуда. Најбоље стојећи савез је коалиција FTW која се састоји од савеза S.W.E. затим F.O.A. i TSU који су направили коалицију ONE која је направила крајем прошле године коалицију са KoG звану FTW. Подршку им даје велики савез ALPHA што их чини и фаворитима освајања овог сервера, наравно не треба потценити противнике WAR и SEx савезе који су везани пактом о не нападању што немора да значи да неће доћи и до неке нове јаке и вредне освајања сервера коалиције. Тренутно најјачи играч на серверу је Shtef из савеза WAR што говори о могућности те могуће коалиције. Али опет искуство са првог српског сервера нам говори да уместо уједињења може доћи и до распада коалиција и долажење до изражаја неких нових савеза, време ће показати.
    Последња измена: Људислав, 19.03.2009 у 12:43.

Корисник Аватар корисника ivankamber
    Члан од
    11.01.2009
    Локација
    BG
    Одговори
    335

Подразумевано

Lepo lepo, a jos vise zanimljivo.... Samo mi nije jasno kako ce to funkcionisati, mislim oce li te stranice biti na forumu ili ces napraviti poseban sajt?

Блокиран корисник
    Члан од
    22.08.2008
    Локација
    Kragujevac
    Одговори
    928

Подразумевано

a nije mi jsno sto ka udjem u statistiku i kliknem sv cudo pisu samoneki ??????

Корисник Аватар корисника vuckins
    Члан од
    11.08.2008
    Локација
    Indjija
    Одговори
    14

Подразумевано

strava:ziveli:
    RSX>Vuckins
    DEX2>BuG

Milos993
    Гост

Подразумевано

super text :king:

Члан од
    26.08.2007
    Локација
    Краљевина Прозивка
    Одговори
    157

Подразумевано

страна: 3
    Лична Карта
    Име: Дино
    Надимак у игри: Floosh
    Година рођења: 83
    Пребивалиште: Оџак/Тузла/Мостар
    Наравно многи људи се питају, како си успео да постанеш админ хрватског, босанског и српског сервера?
    -Преко везе - са осмехом нам пише наш бивши админ. Па пријатељ ми је студирао са једним админом на истом факсу, и тако почео играти, чуо сам да долази наша верзија и да траже админа, под условом да познаје језике, хтмл, и наравно да живи у том региону. И так сам ја улетио ту...

Да ли бити админ има финансијских повластица?
    -Подразумијева се, ко би за џабе водио 14 сервера, 3 форума, 110.000 играча? нек ми се јави да га запослим - уз свеприсутни смех пише наш саговорник.

Знамо да је забрањено причати о тачној суми твоје плате али да ли она прелази просечну плату у Босни и Херцеговини?
    -Без коментара.

Да ли си се понекад плашио за своју личну безбедност због ове игре?
    -Не - одлучно у свом одговору.

Јеси ли оставио или су ти одузели српски сервер и како се осећаш поводом тога?

-А, можеш питати то и николу, новог админа. Оставио сам их, чисто јер сам прешао већ 110.000 играча, а убрзо долази и српски спид сервер. Било би 130.000 активних играча, што је сматрам превише за једну особу, јер ни један админ не води толико сервера/играча сам.

Шта мислиш о новом админу, хоће ли успети наставити оно што си ти започео?
    -А мислим да оће, Никола је већ дуго члан травиан тима, и мислим да ће коректно одрадити свој посао, на крају крајева, има само 3 сервера и ако не буде ваљао као админ има да га нађем у Београду.

Како коментаришеш речи неких људи да си можда превише неозбиљан за функцију коју обављаш?
    -Па, да мислим да вријеме које сам провео као админ, и чињеница да сам још увијек админ сами за себе говоре. Већ 2 године сам ту... и још увијек радим.

Да ли имаш можда неку поруку за читаоце ПЛЕМЕНА?
    -Да признају када варају. То им свима топло препоручујем, боље ће проћи, мултихунтери мрзе када им кажеш да не вараш, а вараш...од 10 мх 9 ће вас блаже казнити ако признате одмах сами у првој поруци.
    Последња измена: Људислав, 24.04.2009 у 22:01.

Корисник Аватар корисника Trile
    Члан од
    23.06.2008
    Одговори
    80

Подразумевано

mene najvise zanima kakva je ona lokacija odzak?

Члан од
    26.08.2007
    Локација
    Краљевина Прозивка
    Одговори
    157

Одговор

страна: 4

Како избећи силовит напад на ваше село?
    Постоје разна сценарија, али данас ћемо вам испричати један врло интересантан догађај са првог босанског сервера. Наиме о чему се ради, па особа А је имала 20 и нешто сати дуг напад на своје село од стране особе Б. Игром случаја особа А је имао пријатеља особу Ц који је сат времена катапултима удаљен од особе Б, без губљења времена на шпијунирање особа Ц је послала свој напад просечне величине са око 100 катапулта на њиве нападачког села особе Б. Особа Б је пославши напад потценио особу А и отишао на спавање а да није обезбедио своје нападачко село одбраном. У року од 5 сати нападачко село особе Б је већ било у знатном минусу са производњом жита, како је време пролазило нападачка сила која је корачала ка особи А је умирала од глади јер особа Ц им је саботирала снабдевање житом. При истеку 20 и нешто сати на особу А је стигло стотињак нападачких војника од особе Б и при том однео врло мудру и храбру победу.
    Може се рећи да је поука дана да се увек мисли на најгори сценарио и снабде нападачко село са одбрамбеним јединицама, јесте да ће вам жито ићи у минус, али са пуним силосом и житом на путу од 10 и 20 сати са великим количинама ће вам надокнадити поједено жито из силоса. И наравно неби било лоше да ако баш не можете да будете ту и контролишете ток напада да нађете чувара налога био он ситер или особа која не игра на том сервер (тренутни дуал) да вам пази на село и не прођете као особа Б.
    Виц
    Пита тевтонац гала:
    -Шта ви гали имате против нас тевтонаца?
    Каже гал:
    -Ништа ефикасно!
    Занимљиво:
    Никада немој пуцати на команчи индијанце а да ти не види лице, на пример док бежиш од истих. Зашто? па старо индијанско веровање је да ако пуцаш и убијеш команчија а он не види ко га је убио, његова душа се претвара у сову. Та сова ће те прогањати до краја твог живота, и свако вече кад легнеш спавати чућеш "ху ху!" што на енглеском значи "ко ко!".
    Последња измена: Људислав, 21.03.2009 у 17:03.

Корисник Аватар корисника BojanSM
    Члан од
    13.01.2009
    Локација
    Sto dalje od skole^
    Одговори
    72

Подразумевано

Bravo Ljudislave I na ovome!
    Последња измена BojanSM, Данас у 00:00..

My DeviantArt

made by uros96

Сличне теме

1. Форум ( Форум Савеза )
    By - Macedonia in forum Стара питања
    Одговора: 2
    Последња порука: 24.05.2011, 16:45
  2. [форум новине] PRVI BROJ Svetskog Cuda [WW]
    By Ryan95 in forum Одаје веселих мудраца
    Одговора: 21
    Последња порука: 26.12.2009, 01:48
  3. [форум новине] НА Племе - Априлско издање
    By Људислав in forum Одаје веселих мудраца
    Одговора: 14
    Последња порука: 24.07.2009, 02:55
  4. ТУТ за гале,римњане и тевтонце (3 у 1)
    By nightmear in forum Генерално
    Одговора: 23
    Последња порука: 14.06.2009, 19:05

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •