Приказ резултата 1 до 8 од 8

Тема: rusenje sklonista???

Подразумевано rusenje sklonista???

skoro sam poceo, ovo mi je prvi acc i igram sa galima i trebala su mi sklonista u pocetku pa sam napravio 3 ali sada mi ne treba nijedno pa me interesuje da li je ikako moguce srusiti ih, bilo sa moje strane bilo da ih neki drugi igrac srusi

dok sam ovde jos jedno pitanjce
    da li se isplati unapredjivati kovacnice oruzja i oklopa vise od stepena koji je potreban da se "otkljuca" neka jedinica, ili daju neke bonuse pri napadu i odbrani ako se dalje unapredjuju?

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла -Cannabis- Види одговор
    skoro sam poceo, ovo mi je prvi acc i igram sa galima i trebala su mi sklonista u pocetku pa sam napravio 3 ali sada mi ne treba nijedno pa me interesuje da li je ikako moguce srusiti ih, bilo sa moje strane bilo da ih neki drugi igrac srusi

dok sam ovde jos jedno pitanjce
    da li se isplati unapredjivati kovacnice oruzja i oklopa vise od stepena koji je potreban da se "otkljuca" neka jedinica, ili daju neke bonuse pri napadu i odbrani ako se dalje unapredjuju?
    1.Kada nadogradis Glavnu Zgradu na stepen 10 mozes da rusis gradjevine koje ti nisu potrebne.
    2.Postoji tema o ovome na forumu,dobijas bonus.

Подразумевано

thx za prvo a sto se drugog tice pise stosta ali jedni kazu jedno, drugi drugo, tako da ne znam vise sta da mislim :sad::sad::sad:

Подразумевано

Jer zna neko koliko najvise moze da se nabudzi skloniste?

Корисник Аватар корисника suba
    Члан од
    22.04.2009
    Локација
    weternik
    Одговори
    74

Подразумевано

Koristi ti.Kada imas dosta vojske treba da im budzis oklope i oruzija,na mali broj vojske ti se ne isplati

Корисник
    Члан од
    29.04.2009
    Одговори
    7
    Цитат Поруку оставио/ла darko_vulic Види одговор
    Jer zna neko koliko najvise moze da se nabudzi skloniste?
    do 10 lvl.......

Корисник Аватар корисника shone2
    Члан од
    24.04.2009
    Локација
    Sid
    Одговори
    162

Подразумевано

treba ti glavna zgrada lvl.10 da rusis a lvl.20 ti unapredjuje oruzje oko 35 posto.

Корисник Аватар корисника Shady_Lady
    Члан од
    11.12.2008
    Локација
    kRaLjew0
    Одговори
    12

Подразумевано

Pa najbolje ti je da nadogradjujes kovacnicu oklopa na lvl 20, pa nekoj odbrambenoj jedinici da istrazujes oklop na lvl20... a kod kovacnice oruzja istrazujes nekoj off jedinici isto tako... Obe kovacnice mozes nadograditi max do lvl 20. . . I tako dobijas bonus u napadu, odnosno odbrani, sve zavisi kojoj si jedinici nabudzio oklop i oruzdje, znaci istrazujes oklope i oruzja jedinicama koje najcesce koristis. . . u tome je poenta. . . Time ne moras sada da se bavis. . . prvo se razvij bolje pa pocni polako da budzis vojsku kad za to bude bilo potrebno. . .
    weeeeeee! :queen:

Da pochnete da igrate travian na nekom od serwera pratite link: http://www.travian.rs/?uc=rsx_1586

I da... dodaj neki reputation chlanu Shady_Lady... :ziveli:

Сличне теме

1. Sklonista
    By nemamime in forum Генерално
    Одговора: 2
    Последња порука: 04.03.2012, 12:08
  2. sklonista-POMOC!!!!!
    By ghostrider in forum Стара питања
    Одговора: 9
    Последња порука: 10.07.2009, 15:24
  3. Sklonista
    By LordPS in forum Стара питања