Види резултате анкете: Која од три народа у травиану ви преферирате и зашто?

Гласачи
873. Не можете да гласате на овој анкети
  • Гали

338 38.72%
  • Римлјани

256 29.32%
  • Теутонци

279 31.96%
Страница 1 од 58 1231151 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 577

Тема: Гали, Римљани, Теутонци

Super Grobar Аватар корисника salex
    Члан од
    11.01.2008
    Локација
    Doboj/RS
    Одговори
    201

Питање Гали, Римљани, Теутонци

која од три народа у травиану ви преферирете и зашто?

Корисник Аватар корисника apac
    Члан од
    28.11.2007
    Одговори
    15

Подразумевано

ја римљане,добри су за градњу,јаке јединице,а иначе не волим да пљачкам па су ми они одлични.
    а за твоју информацију кад већ пишеш ћирилицом,покушај да слова пишеш како треба,а не да слово љ пишеш као лј.
    Последња измена: apac, 15.01.2008 у 16:39.
    Живела Србија

Lektor Аватар корисника Lord_Niki
    Члан од
    02.12.2007
    Локација
    Valjevo
    Одговори
    44

Подразумевано

Rimljani zato što imaju najjaču vojsku u travianu. Imaju takođe i dobru ekonomiju...

Корисник
    Члан од
    09.10.2007
    Одговори
    27

Подразумевано

Razlika izmedju napredovanja brzine pojednih nacija i kvantiteta i kvaliteta vojske cesto daje drugaciju sliku od statistike...

Подразумевано

ivana ponekad kaze toliku istinu da nam ostaje samo da cutimo

Корисник
    Члан од
    21.12.2007
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    297

Подразумевано

mislim da nema rasprave na ovu temu,teutonci su najbolji ma sta drugi govorili samo pogledajte servere i prve na njima,znachi vec od prvog dana mogu da napadaju okolinu i unistavaju sve okolo,samo da aktivno igraju.znachi ogromna prednost.
    iako su meni zanimljiviji gali i rimljani uglavnom igram sa teutoncima bas zbog cestog online i mogucnosti da farmas gomilu neaktivnih i aktivne koji su u blizini a cute i trpe

Super Grobar Аватар корисника salex
    Члан од
    11.01.2008
    Локација
    Doboj/RS
    Одговори
    201

Палац горе

Цитат Поруку оставио/ла DejanNS84 Види одговор
    mislim da nema rasprave na ovu temu,teutonci su najbolji ma sta drugi govorili samo pogledajte servere i prve na njima,znachi vec od prvog dana mogu da napadaju okolinu i unistavaju sve okolo,samo da aktivno igraju.znachi ogromna prednost.
    iako su meni zanimljiviji gali i rimljani uglavnom igram sa teutoncima bas zbog cestog online i mogucnosti da farmas gomilu neaktivnih i aktivne koji su u blizini a cute i trpe
    Aпсолутно човјек у праву.Прави избор за освајаче нема бољег у травиану.:cool:

Корисник Аватар корисника Froger
    Члан од
    10.01.2008
    Локација
    Beograd
    Одговори
    34

Подразумевано

Pa rimljane sam izabro posto imaju jaku pesadiju i jaku odbranu.
    Последња измена: Froger, 03.02.2008 у 08:23.

92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.

Подразумевано

Tacno je da su tevtonci najbolji - sa statistikom nema zezanja
    Mada ja preferiram gale. Ako ces nekoga da napadas na pocetku gledas da ti gal bude poslednja opcija, sto daje galima lepu prednost. A jednice za napad su im sasvim solidne, ako pogledate isplativost naspram napadacke snage macevalac je treci odmah posle batinasa (ubedljivo No. 1) i sekirasa. Galski vitez je neprevazidjeno brz i nema boljeg za farmovanje, pogotovu igraca bez vojske... Rimljani nisu losi - imaju mozda najjace jedinice generalno gledano, ali ne volim ih zato sto nit smrde nit mirisu... Nemam nista protiv tevtonaca, ali ako vas neko na pocetku uzme na zub, moze gadno da bude.
    A i pogledajte anketu. Za sada se kolju rimljani i gali a tevtonci su na trecem mestu...
    <<Mnogo Sam Lud>>

Корисник
    Члан од
    09.10.2007
    Одговори
    27

Подразумевано

A statistika medju prvih 10 igraca na svim serverima?

Ознаке за ову тему

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •