Страница 1 од 2 12 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 15

Тема: [форум новине] НА Племе - Априлско издање

Travian expert Аватар корисника Људислав
    Члан од
    26.08.2007
    Локација
    Краљевина Прозивка
    Одговори
    157

Одговор [форум новине] НА Племе - Априлско издање

број: 2

Јесте ли пожелели икад да се некако сви травианери нађу на некаквом чету и сви расправљају о тренутним проблемима и дешавањима на нашем серверу а притом су ту модератори, админи и мултихантери да вас чују? Е па то је врло могуће и штавише то постоји иако многи не знају за то. Постоји Травиан ИРЦ сервер преко којег се може ући тако што се уђе на свој налог и у левом менију пише причаоница. Свако вече око 20 часова окупи се десетине људи који имају једну јаку везу која их спаја а то је тимска игра Травиан.
    Последња измена: Nikola, 04.06.2010 у 19:19.

Члан од
    26.08.2007
    Локација
    Краљевина Прозивка
    Одговори
    157

Одговор

страна:2

Нови свет се отворио, али овај је три пута бржи него било који други. Име тог света је RSX (икс уместо броја означава да је посебан) и требаће отприлике три месеца док натари не дођу и месец дана да се чудо направи. Али једина мана (а може се рећи и врлина) тог света је што га не можеш играти сам, јер је немогуће имати прави живот и играти брзи травиан. Дакле треба јести, ићи у школу или радити, посветити се жени или мужу па и деци ако ко има. Па врлина те мане је зближавање људи кроз игру на једном налогу, заједничке акције, муке и весеље.
    Опет једна од врлина је то што у почетку сервера ће вас ретко ко напасти, јер сви су малтене сконцентрисани на развијање свог налога и прављење што више села да би могли конкурисати касније у трци за светским чудом, што опет може сморити доста људи због монотоности игре. Једно је сигурно, много странаца ће доћи због љубави ка оваквом серверу и овај пут ће се наши играчи наћи у ситуацији да ће се ујединити само да би наши људи и освојили први српски сервер оваквог типа.

Члан од
    26.08.2007
    Локација
    Краљевина Прозивка
    Одговори
    157

Одговор

страна: 3
    Лична Карта
    Име: Душан
    Надимак у игри: Dushan
    Година рођења: 89
    Пребивалиште: Ниш
    Колико дуго играш травиан и на којем серверу си први пут почео да играш?
    -Играм Травиан око 5 година. Почео сам да играм на трећем .com серверу, тада је верзија била Т2, значи без злата и оаза... Могло је да се купи само Травиан плус, што је било много боље и лепше за игру. Тада сам играо римљане заједно са Ристом.

Како си чуо за Травиан?
    -За Травиан сам чуо од друга Ристе... Који ме "навуко" на Травиан. Са њим сам играо први дуал налог на трећем .com серверу и били у победничком савезу, а светско чудо на ниво 100 је направио Sethanon. Након тога сам играо први спид сервер који је исто био S3.com, он је трајао око 3 месеца са тим што је победу однео савез са највећом популацијом тада сам исто победио... завршни ранг #18 надимак: Dule са тевтонцима.

Колико си сервера успео освојити?
    -Три. Све .com сервери.

када си постао члан травиан-тима?
    -Чекај, да погледам уговор -вади уговор- 12.06.08 почевши на српском серверу.

Како си дошао до тог положаја?
    -Сморио сам се од игре и хтео сам да будем МултиХантер.

У ком тренутку си упознао Николу?
    -Пре око 4 године на .com серверу. Уф, давно беше, не могу да се сетим... У главном играли смо у истом савезу... сервер је био први спид тада s3.com, никола је био у противничком савезу скоро цео сервер... Али на крају пређе код нас и победимо, углавном тако нешто.

Како је бити МХ на српским серверима?
    -Хммм, занимљиво. Али те сви мрзе као и увек, судија увек крив... Шта год да буде МХ је крив, играчи никад не варају... И "увек су у праву..." Овде на rs се вара као и свугде, у великим количинама. Посао МХ-а је свуда исти, дал је rs, ba, hr или com. Мање више свуда иста прича, мада за сада на нашем спиду односе медаље у варању које се строго кажњавају.

Коју ситуацију као МХ нећеш никада заборавити?
    -Кад је почео наш спид сервер, и након три сата од старта сервера да има преко 300 мулти налога и када сам бановао топ играче на rs3 због чувања војске у бану.

Да ли си се понекад плашио за своју личну безбедност због ове игре?
    -Не, наравно...

Да ли имаш можда неку поруку за читаоце ПЛЕМЕНА?
    -Па предлажем играчима да наставе да се играју, мање варају и мање "лажу" јер се баш и не исплати... "travian total ownage".
    Последња измена: Људислав, 29.04.2009 у 21:34.

Члан од
    26.08.2007
    Локација
    Краљевина Прозивка
    Одговори
    157

Одговор

страна: 4

Како излечити отимачину села и убити сав напад твог нападача?
    Од разних варијанти, најмање познат јавности је "ручна на отимачину". Наиме ако тренутно ка вама иде напад са старешинама у циљу да вам отме село, а ви имате нападачку војску у могућности да побије напад вашег противника, али само ако би га ухватио. Па сценарио је следећи, велика већина освајача шаље последњи напад без подршке ресурса и одбране у истој секунди када и отима село, то је слаба тачка твог противника. Дакле све што треба је да пошаљеш напад на своје село а да стиже после освајања тог истог села у што краћем временском размаку, а одма иза тог напада чишћења пошаљеш и старешину. Догодиће се следеће: противников напад стиже као и предвиђено и отима село а нападачка војска остаје у том селу да пљачка, силује и намеће власт, коју секунду после стиже твој напад и побија противника као глинене патке и као завршница стиже и старешина који враћа село у окриље твог царства, а противника си успео осрамотити и понизити.
    Виц
    Поскупело жито у травиану и новинари изашли на улице да ураде интервју!
    Налете на оног правог поноситог римљанина и питају га:
    - Шта ви мислите о поскупљењу жита?
    Каже он:
    - Нека је поскупео, свака га је фукара јела!
    Занимљиво:
    Стигао је април месец, далеко већ у пролећу видимо свуда око нас како све цвета, све се поново рађа, а само ми остајемо мање више исти. Кутенаи племе има древни обичај да у част пролећних духова три дана седе у шатору под великим врућинама, нама познатим као сауна. Да би већ трећег дана изашли меке коже као код новорођенчади да се окупају у хладној реци живота.

Блокиран корисник
    Члан од
    22.08.2008
    Локација
    Kragujevac
    Одговори
    928

Подразумевано

dobar vic.....:muha

Vukk
    Гост

Подразумевано

Ekstra ti je ovo

Корисник Аватар корисника night elf
    Члан од
    05.01.2009
    Локација
    u rezidenciji
    Одговори
    32

Подразумевано

svaka cast

Vukk
    Гост

Подразумевано

Trebalo bi da se uclanis u ns

Члан од
    26.08.2007
    Локација
    Краљевина Прозивка
    Одговори
    157

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Vukk Види одговор
    Trebalo bi da se uclanis u ns
    читај први број насловну страну...

Vukk
    Гост

Подразумевано

Ok onda

Сличне теме

1. Форум ( Форум Савеза )
    By - Macedonia in forum Стара питања
    Одговора: 2
    Последња порука: 24.05.2011, 16:45
  2. [форум новине] PRVI BROJ Svetskog Cuda [WW]
    By Ryan95 in forum Одаје веселих мудраца
    Одговора: 21
    Последња порука: 26.12.2009, 01:48
  3. ТУТ за гале,римњане и тевтонце (3 у 1)
    By nightmear in forum Генерално
    Одговора: 23
    Последња порука: 14.06.2009, 19:05
  4. [форум новине] НА Племе - Мартовско издање
    By Људислав in forum Одаје веселих мудраца
    Одговора: 21
    Последња порука: 04.05.2009, 21:07

Ознаке за ову тему

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге