Страница 3 од 18 ПрваПрва 1234513 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 21 до 30 од 175

Тема: .:kлуб Hавијача Црвене звезде:.

Подразумевано

xxxxxxx zabranjeno reklamiranje drugi portala na travian.rs forumu

vaš travian team...
    Последња измена: salex, 08.12.2008 у 20:35.

Корисник Аватар корисника Emperor
    Члан од
    18.02.2008
    Локација
    Bgd
    Одговори
    33

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла David_88 Види одговор
    svaka cast zvezdasi na jucerasnjoj pobedi protiv partizana 81 prema 80 imali ste srece sto onaj nije dao u zadnjem napadu kos
    Bas tako,imali smo srece-wise nego dobra tekma je bila...

Подразумевано

Jeste bogami,

Корисник Аватар корисника Zokinho
    Члан од
    05.05.2008
    Локација
    NS
    Одговори
    58

Подразумевано

Zvezdu volim jaaa ona je najboljaaaa , uvek je pratim ja i uvek tu sam ja Zvezda crvena.

majke mi ovo sam sad slozio stihove.:wow:
    zox_ns

Horda - J
    rs speed

Корисник Аватар корисника Zoran88
    Члан од
    18.01.2008
    Локација
    Negotin/Wiesbaden
    Одговори
    116

Подразумевано

Vidi se

Подразумевано

81>80 zvezda.... 81 partizan 80........Partizan ima problema sa realizacijom u poslednjem napadu

Super Grobar Аватар корисника salex
    Члан од
    11.01.2008
    Локација
    Doboj/RS
    Одговори
    201

Подразумевано

Kleo ostaje u Brazilu?

BB
    Trener Crvene zvezde Čedomir Janevski će u četvrtak izvršiti prozivku na 'Marakani' za drugi deo sezone, ali još uvek je neizvesno ko će se pojaviti.

Kako saznaje 'Sportski žurnal' Brazilac Kleverson Kordoba Kleo, koji je trenutno u Brazilu, poručio je da se neće pojaviti na prozivci jer prema njemu nisu ispunjene sve finansijske obaveze. Zvezda, naime, duguje igračima novembarsku platu.
    Da li je ova spekulacija tačna, i da li je Kleo jedini koji se neće pojaviti, videće se vrlo brzo, odnosno osmog januara.

TRAFIKa
    Гост

Подразумевано

pozdrav svim delijama :vik:

Новајлија Аватар корисника sinke
    Члан од
    08.08.2008
    Локација
    Lopare, Republika Srpska
    Одговори
    1

Подразумевано

Zvezda mi je sve,Zvezda zivoot jeeee,
    Srce moje je uvijek uz tebe Zvezdo VOLIM TEEEEE.....
    :no1: :no1: :no1: :no1: :no1: :no1:
    PozZ Svim Delijama-Samo Nastavite :vik::vik::vik:

Super Grobar Аватар корисника salex
    Члан од
    11.01.2008
    Локација
    Doboj/RS
    Одговори
    201

Подразумевано

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Levskog 2:0 (1:0), u drugoj pripremnoj utakmici na Kipru.

Prvoplasirana ekipa bugarskog šampionata povela je pogotkom Makedonca Tasevskog u 20. nakon centaršuta sa desne strane. Konačan rezultat postavio je Hristov u 63. minutu nakon kornera koji je izveo Ivanov. Ekipa Crvene zvezde vraća se u Beograd u nedelju, a na drugi deo priprema na Kipru ide 30. januara. Pre utakmice igrači beogradskog kluba su odradili trening, a u prvoj utakmici na Kipru pobedili su Onisilos 3:1.
    Crvena zvezda je imala prilike preko Milijaša, koji je pokušao lobom u 20. i udarcem u 29. minutu koji je završio preko gola. Nakon toga priliku je imao i Pejčinović koji je šutirao preko gola u 41. minutu, kao i Subašić koji isto to uradio četiti minuta kasnije posle dodavanja Lazetića. „Crveno-beli“ su imali nekoliko prilika i u drugom poluvremenu, među kojima su one preko Tričkovskog i Parkera.

Alfa sport centar, Sudijea: Androniku, Lautaris i Neofitu (Larnaka).

Crvena zvezda: I poluvreme - Stamenković, Džef Silva, Pejčinović, Tutorić, Jaković, Nikolić, Milijaš, Lazetić, Abu Bakar, Subašić i Kleo.
    II poluvreme - Ranđelović, Gvozdenović, Tomović, Vranješ, Kovačević, Bogdanović, Isah, Parker, Burzanović, Tričkovski i Fereira.

Levski : Dimitrov, Milanov, Bistron, Genev, Vagner, Tiberkanin, Gadjev, Sarmov, Dimitrov, Tasevski, Ivanov. Izmene: Mitrev, Miliev, Dimov, Benzoukan, Zizov, M.Ivanov, Suarez, Zozinjo, Baltanov, Da Kosta, Karlos, Ognjanov, Hristos.

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •