Страница 2 од 56 ПрваПрва 12341252 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 11 до 20 од 551

Тема: Lapsusi i smešne situacije...

Bncov
    Гост

Подразумевано

Jutros u gradu prolazi hitna pomoc sa sirenom i to jakooom,jedan moj drug pita sta je toliko?
    a jedan mu kaze:Ma umro neko opet:lol3

Корисник
    Члан од
    30.06.2008
    Локација
    Beograd
    Одговори
    105

Подразумевано

два моја другара пецају испод савског моста. један вади удицу из воде са које је спао мамац. пролази матори са рукама на леђима и коментарише:

х` да риба је гвојзе, до сад би изела мос.

колико грешака у једној реченици?

Bncov
    Гост

Подразумевано

Jos jedna skolska:
    Nasa nastavnica koja ima negde 60 god ide u penziju,mi je pitali zasto ide u penziju kad place...a ona:Toliko mi je zao da vas napustim toliko sam provela vremena sa vama davala dobre i lose ocene(svi su se namrstili tome:d)..i tako dalje sentimentalno..na kraju pa zasto nas onda napustate ako nas toliko volite?Pa...sad je rok za vecu penziju (smesak naravno samo od njene strane:d)

Новајлија Аватар корисника sinke
    Члан од
    08.08.2008
    Локација
    Lopare, Republika Srpska
    Одговори
    1

Подразумевано

Bili mi na eskurziji u Beogradu i naisli u zooloski vrt.
    i kako smo obilazili dodjemo do kaveza sa majmunom,moj drug pocne da se ruga majmunu
    i da se smije.Al to nije trajalo dugo u jednom trenutku drug se okrece sa velikom mrljom na majci i kaze:"Pljuno me dabogda crko". Mi smo se pokidali od smijeha
    :muha:muha:muha:muha:muha

Подразумевано

ISTINITI OGLASI IZ NOVINA:
    - Kupujem kuću od čistog vlasnika
    - Kupujem radio za auto, novi ili ukradeni
    - Prodajem kravu, nije luda
    - Vozača C kategorije, koji ima mogućnost priključka na trofaznu struju, tražim
    - Prodajem i oplođujem koze i jarice
    - Prodaje se opel rekord, mrtvački
    - Prazne telefonske kartice mijenjam za ukrasne ribice
    - Šarplaninac, birano muško štene, otac Buco Bjelovarski, majka odlična
    - Lipicanski pastuh, ujahan i vozi, može zamena za pištolj ˝crvena zastava˝
    - Haskija menjam za fotokopirni aparat
    - Prodajem yogi krevet za 1.5 osobu
    - Renault 4, zbog hitnosti hitno
    - Renault 5, limarija ko curica
    -Mitsubishi Colt, 1200 eura sa cenkanjem, 1000 eura bez cenkanja
    - Kadett, 87.g., trulkast
    - Citroen AX, 89.g., besprekoran, mislio sam ga ostaviti sebi
    - Prodaju se četiri ćelave gume za Peugeota
    - Vw Buba, 59.g., kao nova
    - Auto sedalica za dete do 100 kg

Подразумевано

Jedan od citata koji mi se najvise svideo ,koji dokazuje kako advokat moze da bude glup ,da postavlja glupa pitanja i da iznervira svedoka:

Citat:
    • Doktore, pre nego što ste pristupili autopsiji, jeste li proverili puls?
    • Ne.
    • Jeste li proverili krvni pritisak?
    • Ne.
    • Jeste li proverili disanje?
    • Ne.
    • Dakle, moguće je da je pacijent još bio živ kada ste otpočeli autopsiju?
    • Nije moguće.
    • Kako možete biti tako sigurni, doktore?
    • Zato što je njegov mozak bio u tegli sa formalinom na mom stolu.
    • Ali, zar nije moguće da je pacijent i pored toga ipak bio živ?
    • Moguće je da je živ, i da se danas negde bavi advokaturom.
    lol

spamming BOT Аватар корисника gua
    Члан од
    08.02.2008
    Локација
    Obrenovac
    Одговори
    331

Подразумевано

ovo sam procitao u jednom vicu :p

Bncov
    Гост

Подразумевано

Jos jedan drugarski:
    Pricao nam jedan drug kako je dao go iz PENALA:
    Kako sam sutnuo to su bile prave makazice<---:d i lopta j e isla pravo u desnoj strani:d
    Ja:Kako mozes da das go makazicama iz penala
    On:..uhh ma ne bre makazice dao sam iz voleja:lol

Подразумевано

Cesto mi je dosadno dok putujem do posla gradskim autobusom i onda posmatram ljude oko sebe i pokusavam da skratim to vreme, zabavljajuci se
    Sedim tako u busu, ali tog dana svi cute i zamisljeni nesto. Staje bus van stanice i ulaze Kontrolori-znam, sada ce biti veselo ali svi imaju karte, osim jedne gospodje u prelepoj bundi koja nema kartu

Kontrolor: Zasto gospodjo nemate kartu?
    gospodja: nisam kupila, nemam pare
    Kontrolor: a imali ste pare da kupite bundu?
    gospodja: pa da sam kupovala autobuske karte ne bih imala za bundu
    Svi u autobusu su se slatko nasmejali, pa i Kontrolor koji se okrenuo samo i izasao sa kolegama,bez daljnje rasprave.

U povratku autobus je bio prilicno pun,ali uspela sam da sednem na prvo sediste pored jedne starije, jos uvek dobro drzece gospodje, bolje reci prave Dame. Ulaze i jedan momak i devojka i kako su usli ne prestaju da se ljube i bas nepristojno dodiruju u onoj guzvi,a stali su odmah iza vozaca i svi ih vide. Nisam ni primetila da ih je ova gospodja povremeno posmatrala-kao sto su i ostali. U jednom trenutku devojka, prejako nasminkana i nekako agresivna, pogleda onu gospodju i onako bezobrazno rece:
    devojka: sta je matora, oces i ti malo, nedostaje ti?
    gospodja: slusajte devojko, ne mozete tako bezobrazno da mi se obracate, ali to je odraz Vase kulture, posto ste zasluzili ,svojim ponasanjem, odgovoricu vam. U vasim godinama kada ja doterana udjem u autobus digne se 20 q**** bez i da poljubim nekoga,a TI ne mozes vec pola sata ni tog jednog jedinog da podignes

:lol, toliko su se svi smejali i aplaudirali da nikada nije bilo veselije u autobusu. Momak i devojka-postidjeni, izasli su odmah na sledecoj stanici i ne verujem da ce se ta devojka vise ikada tako nekome tako obratiti lol:lol

Подразумевано

Evo od mene jedan :
    Idemo ja i moj drug pre mozda mesec dana u McDonald's i poceli smo pricu o Prison Break - tako pricamo , pricamo i ulazimo , narucujemo po chisburger , pomfrit, colu i nesto slatko ne secam se kako se zove ...
    Uglavnom , u trenutku kad se radnik okrenuo da nam da porudzbinu moj drug nastavlja pricu - samo da napomenem da je on nama podelio uloge u toj seriji :
    -I tako Petre , mene ce da strpaju u zatvor , pa ces ti mene da spasis i onda cemo da idemo u Los Andjeles ...
    Radnik koji nas j cuo je poceo da se smeje, a svi oko nas su nas gledali kao da smo ludi :lol6:
    Sumnjam da ce se u skorije vreme pojaviti tamo ...

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •