Страница 493 од 591 ПрваПрва ... 393443483491492493494495503543 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 4,921 до 4,930 од 5910

Тема: Trenutno Stanje Na Serveru ! ! !

LordPerun
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Apokalipsa Види одговор
    e tu si se momak malo za****o i to malo vise Blade nikad niej bio nit ce ikad bit vodja AID-a ja prvi kao clan AID-a ga nisam niakd postovo nit cu ga kad postovati kao igraca jer on pojma nema igrat za mene
    Jedine vodje u AIDu su ti Komsa i Brdar a mi svi ostali smo samo tu da im pomognemo oko toga
    Pa rekoh da je racundzija...

A ovoj dvojici bih dodao i Njausa... kao dobar trojac i u RL a i u igri :ziveli:

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Taurunum Види одговор
    Za sve što vas interesuje a u vezi je sa B-Hood savezima, kao i saradnjom AID i B-Hood saveza, od kada datira, koliko je zapravo jaka i zbog čega je to tako - NE MORATE (i nemojte) DA NAGAĐATE - PITAJTE!

Samo pitajte IGM, forum mi je previše zaludan da bih ga pratio... Pa koga ne mrzi neka copy/paste u forum

U svakom slučaju, naša saradnja ima tradiciju još sa prošlog rs1, kada sam osnovao The Brotherhood, pa sad ako vam to nešto govori... :ziveli:
    Koliko se ja secam ta prva sela na rs1 su bila bas pored mene, davno bese ali se secam !!!!
    POZDRAV BRATE!!!!!!!!!

LordPerun
    Гост

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла BORN to WIN Види одговор
    3.ima onih koji su imali jedan cilj od starta i za njega igraju do kraja,a to nije pobeda ili je u drugom planu(takodje ce se prepoznati)
    Aj sad reci na koga si mislio, ili neka se sami jave

Verovatno si mislio na one koji imaju kosmarne snove zbog AID, tj Komsijska koalicija!
    Bilo bi lepo da se javno prizna da niste isli na pobedu, nego da onemogucite AID.

kad vec govorimo ko s kim, kako i zasto, kad se trazi iskrenost od AID, 'ajde da vidimo cime se vi sluzite i na sta ste spremni...

Корисник Аватар корисника BORN to WIN
    Члан од
    29.10.2008
    Локација
    Cacak
    Одговори
    241

Подразумевано

Momcino rekoh prepoznace se,kad kazes komsije tu spada HN GN,KN,FN koliko znam a smem i da tvrdim da niko od GN nije imao neki ''pik'' od ranije na AID ili bilo koji drugi savez...
    To sto vi sebe velicate i mislite da je ceo server protiv vas to je vas problem,moj stav (a mogu reci i stav GN) OVDE SMO DA UCINIMO SERVER ZANIMLJIVIM,a mogu reci da je taj cilj i ostvaren...:wink
    ex ex rs1 Yoshimura GN

TataShapa ex rs5

Блокиран корисник
    Члан од
    02.07.2008
    Одговори
    1,557

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла BORN to WIN Види одговор
    Momcino rekoh prepoznace se,kad kazes komsije tu spada HN GN,KN,FN koliko znam a smem i da tvrdim da niko od GN nije imao neki ''pik'' od ranije na AID ili bilo koji drugi savez...
    To sto vi sebe velicate i mislite da je ceo server protiv vas to je vas problem,moj stav (a mogu reci i stav GN) OVDE SMO DA UCINIMO SERVER ZANIMLJIVIM,a mogu reci da je taj cilj i ostvaren...:wink
    Sve sto si naveo si u pravu 100%. Znam da se GN i vise od pola servera borio sa FN. Ne sporim da ste igrali najzanimljiviju igru na serveru, ali sa druge strane cilj HN i GN nije bio uopste isti.Mislim da je par vas ukopalo HN ishitrenim potezima ,jer vecina HN igraca je dosla sa jednim ciljem na server.
    Bez lazne skromnosti, evo da ponovim nesto. Lord Perun je u sinocnjem POSTu pokusao da opravda moj postupak. Nisam nikad krio da sam bio igrac DN, ali sa simpatijama na strani Leg i komsija vecim nego prema BHOOD i AID i moj udar na BHOOD je bio dogovoren ranije. Nisam nikad prvi ispalio prvi ljude i onda se desilo sledece.... Onog dana kad sam stukao sa komsijama off na BHOOD na forumu me banuje igracica "komsija" , a jedan od vodja "komsija" me nazove "maskotom" i onda se osetim ko klovn koji im je pomogao umesto da sam off potrosio na njih. Tad sam nazvao Alucarda i rekao da se vracam u igru i na chat i da preuzimam vodjenje DN napada da naucim neke nezahvalne ljude sta je "maskota". Do tad offovi DN su isli bez ovnova, 2000 kata je gadjalo 2 mete , 4000 kata je gadjalo ww cudo i razne nebuloze. Losa organizacija je bila. Mislim da su posle offovi DN pogadjali prave mete i tog su svesni u GG, jer ruzno je od prijatelja stvarati neprijatelja pogotovo kad znaju da ce taj duplo posle vratiti.
    Последња измена: bugzdule, 16.08.2009 у 20:44.

Корисник Аватар корисника ivankamber
    Члан од
    11.01.2009
    Локација
    BG
    Одговори
    335

Одговор

bogami, moram da pohvalim strategiju DN-ovaca, oni su dizali skladista i polako dizali svoje cudo i sada su u super poziciji, dok se AID zaleteo i sve ih srusili... ali dobro, tek cemo videti sta ce biti i da li su uopste ostali neki offovi... mislim na LEG i komsije, posto ne verujem da ce AID opaliti po DN...
    _Burst_ [rsx]
    a da! _vladimir_ [rs2] (pomazem :p)

registruje se na rsx i ja cu ti pomoci kada dodjes do 250 popa :no1:
    http://www.travian.rs/?uc=rsx_7812
    isti link moze da se koristi i za bilo koji srpski server.

Корисник Аватар корисника LittlePrince
    Члан од
    23.05.2009
    Локација
    Топола
    Одговори
    38

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла bugzdule Види одговор
    Onog dana kad sam stukao sa komsijama off na BHOOD na forumu me banuje igracica "komsija" , a jedan od vodja "komsija" me nazove "maskotom" i onda se osetim ko klovn koji im je pomogao umesto da sam off potrosio na njih. Tad sam nazvao Alucarda i rekao da se vracam u igru i na chat i da preuzimam vodjenje DN napada da naucim neke nezahvalne ljude sta je "maskota".
    Јел има неко да те није заврнуо :wow:
    LittlePrince AID.O&A ex rs1
    LittlePrince BAD-ASSN ex rs3
    БилиПитон SUN-H rs5 (дуал)
    БилиПитон БИТАНГЕ rs2 (дуал)

Блокиран корисник
    Члан од
    02.07.2008
    Одговори
    1,557

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла ivankamber Види одговор
    bogami, moram da pohvalim strategiju DN-ovaca, oni su dizali skladista i polako dizali svoje cudo i sada su u super poziciji, dok se AID zaleteo i sve ih srusili... ali dobro, tek cemo videti sta ce biti i da li su uopste ostali neki offovi... mislim na LEG i komsije, posto ne verujem da ce AID opaliti po DN...
    Ajde mi prevedi prvu recenicu na srpski, jer ne shvatam sta si napisao i sta si hteo reci...
    @Princu moj tek kad postanes kralj tad ces shvatiti neke stvari

Корисник Аватар корисника Mazzola
    Члан од
    27.12.2008
    Локација
    b-net server:EUROPE channel:OP JetSet
    Одговори
    253

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла bugzdule Види одговор
    Sve sto si naveo si u pravu 100%. Znam da se GN i vise od pola servera borio sa FN. Ne sporim da ste igrali najzanimljiviju igru na serveru, ali sa druge strane cilj HN i GN nije bio uopste isti.Mislim da je par vas ukopalo HN ishitrenim potezima ,jer vecina HN igraca je dosla sa jednim ciljem na server.
    Bez lazne skromnosti, evo da ponovim nesto. Lord Perun je u sinocnjem POSTu pokusao da opravda moj postupak. Nisam nikad krio da sam bio igrac DN, ali sa simpatijama na strani Leg i komsija vecim nego prema BHOOD i AID i moj udar na BHOOD je bio dogovoren ranije. Nisam nikad prvi ispalio prvi ljude i onda se desilo sledece.... Onog dana kad sam stukao sa komsijama off na BHOOD na forumu me banuje igracica "komsija" , a jedan od vodja "komsija" me nazove "maskotom" i onda se osetim ko klovn koji im je pomogao umesto da sam off potrosio na njih. Tad sam nazvao Alucarda i rekao da se vracam u igru i na chat i da preuzimam vodjenje DN napada da naucim neke nezahvalne ljude sta je "maskota". Do tad offovi DN su isli bez ovnova, 2000 kata je gadjalo 2 mete , 4000 kata je gadjalo ww cudo i razne nebuloze. Losa organizacija je bila. Mislim da su posle offovi DN pogadjali prave mete i tog su svesni u GG, jer ruzno je od prijatelja stvarati neprijatelja pogotovo kad znaju da ce taj duplo posle vratiti.
    jeli Buzga, shta te je navelo da gadjash "moj" GG? Kad si vec otvorio dushu i iznosish uzroke tvojih akcija. Chista znatizelja je u pitanju.

Mazzola ............. b-net ....... i'm back

Блокиран корисник
    Члан од
    02.07.2008
    Одговори
    1,557

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Mazzola Види одговор
    jeli Buzga, shta te je navelo da gadjash "moj" GG? Kad si vec otvorio dushu i iznosish uzroke tvojih akcija. Chista znatizelja je u pitanju.
    Ako si primetio najmanji offovi su poslati na tebe , ali ti def bio kritican.... to si sam kriv

Сличне теме

1. Trenutno stanje na serveru [rs2]
    By Panta in forum Свет 2
    Одговора: 2920
    Последња порука: 02.04.2011, 21:38
  2. Trenutno stanje na serveru - rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 3576
    Последња порука: 06.03.2011, 00:06
  3. Trenutno stanje na serveru rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 2577