Приказ резултата 1 до 4 од 4

Тема: Resursi ukradeni sa pijace

Корисник
    Члан од
    01.11.2016
    Одговори
    21

Подразумевано Resursi ukradeni sa pijace

Ok, prije nego sto pocnem ista da pisem o problemu recicu nekoliko stvari. Ne igram travian dugo vremena, zavrsio sam server samo jedan put i odigrao sam 4-5 servera. Ova stvar mi se nikada nije desila, a radio sam ovo 99999999 puta od kad igram.

Znaci, usao sam na travian i pisalo mi je da imam napad, napadao me tevtonac(to se desilo prije 10 min). Koristio sam metodu koju sam koristio 100 puta, skupljam rese za rezidenciju lvl 10 i kada me neko napada, da ne bi trosio te rese kako bi bile ispod maksimuma sklonista ja sam to stavljao na pijacu, naravno stavljao sam da ponude mogu uzeti samo clanovi mojeg saveza ukoliko se desi da neko prihvati ponudu. Stavim da je minimalno vrijeme za ponudu 1 sat tako da niko ustvari i ne prihvati. I sada imao sam:
    4k drveta, 3.5k gline i 3.5k gvozdja, zito je vec bilo ispod maksimuma sklonista. (Znaci, skloniste prima max 3k resa). Postavio sam sve ponude na pijaci tako da mi drvo glina i gvozdje budu ispod maksimuma, naravno uracunao sam i bonus koji mogu da teuti pokupe resa iz sklonista i dopustio mu da uzme tih 400 resa od svega. Ali jedna stvar me sokirala, a to je da je lik pokupio moje resurse koji su bili postavljeni na pijaci, i ako sam svojim ocima vidio da te iste rese nisu vise u skladistu. E sad, ja kao neko ko nije strucnjak bih volio vas da pitam da li je ovo zaista moguce da se uradi ili je u pitanju neki bug? Ponovicu, sradio sam ovo do sada 1000000 puta i nikada mi se ovo nije desilo, posle napada bi samo makao ponude sa pijace

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано

Пијаца не сакрива сировине од пљачке, тако да све сировине преко капацитета склоништа могу бити опљачкане.
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Корисник
    Члан од
    01.11.2016
    Одговори
    21

Подразумевано

Radio sam tako vise puta, a stvar koja mi nije jasna jeste da smo i ja i drug sa kojim igram svaki server radili istu stvar uvjek na pocetku i svaki put je prolazila jer nikad ne dizemo sklonista. U redu je ako tako igra funkcionise, ali ne kontam kako je moguce da se uzmu resursi koji nisu uopste u skladistu, jer kada se postavi ponuda ti resursi se micu iz skladista.
    Hvala na odgovoru

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано

Војска пљачка село, тако да без проблема може да опљачка и сировине које се налазе на пијаци (јер се она налази исто у селу).
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •