Страница 3 од 3 ПрваПрва 123
Приказ резултата 21 до 25 од 25

Тема: Игрица: Завршите реченицу...

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

У Travian свету је најважније узети Римљане — рече Срећко док је бацао дрва у тек разгорелу ватру.
    Видите колико је Дрина овде моћна: е такви су и Римљани. Када крену, ломе и чупају све пред собом. Не можеш их зауставити!

Баш тако — надовезао се Аца и испио гутљај хладног ердингера.

Шта „баш тако”? Господин са рукама у џеповима, уважени офер, постао сад дефер, па мисли да је свестранији и да игра боље од мене. Ех, шта бисте ви офери без нас дефера?! Једино ми је криво што ме за све ове године играња нико није напао... Као да сам неприметан, појма немам што — зачуђен је био Срећко.

Вероватно не можеш доћи до изражаја од мене — боцнуо га је Аца.

О Травиану можемо до идуће године, а имамо само један викенд пред собом, па ја ипак предлажем да пређемо на клопу, штета је да се хлади — Дабар је ускочио са прилично конструктивним предлогом, као и обично. Кристина је климнула главом, иако му обично контрира, али овај пут је било јасно да је погодио право у центар. Срећкови специјалитети су ширили сувише изазовне мирисе да би им се могло још дуго одолевати. Чекали су још само да Алекс донесе испечен хлеб (за који се касније испоставило да није довољно слан, али нису хтели да јој кваре угођај критиком, јер се зна да је жене веома слабо подносе).

Таман кад је Фри поделио беле чоколадице за десерт, стигла им је порука од Марка:
    „Најгори сте што сте отишли без мене и оставили ме да се патим на скајпу, компу, телефону и ко зна ком још уређају до краја. Ајде бар пошаљите деф, па да видите да можемо и без вас да их закуцамо.

Јутарњу кафу су им заиста улепшали логови.

Најважније у Травиан свету је кад акција има happy ending. Или су то ипак непроцењива нова пријатељства?
    Свако прави свој избор и завршава на свој начин исту реченицу...
    Последња измена: Aleks, 21.04.2017 у 02:20.
    rs1 Rimljanka

Новајлија
    Члан од
    13.03.2017
    Одговори
    4

Подразумевано

У Travian свету је најважније да да избришеш непријателско село

Корисник
    Члан од
    09.06.2011
    Локација
    Pancevo
    Одговори
    30

Подразумевано

У Travian свету је најважније изборити други круг.
    Gajic

Корисник
    Члан од
    07.06.2016
    Одговори
    21

Подразумевано

U travian svetu je najvazinije sazidati ww. Dok se plima i morski talasi sa dunava uzdizu ww raste i raste..

Ime Janepro
    Server Rsx

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано

Честитамо свим учесницима!

Награде су освојили:
    Aleks
    TITANIUM
    LejlaS
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •