Страница 2 од 3 ПрваПрва 123 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 11 до 20 од 27

Тема: Игрица: Шта се догодило?

Новајлија
    Члан од
    27.01.2017
    Одговори
    4

Подразумевано

trgovac na putu, em sto je natovario na sebe vise resursa nego sto meoze da ponese,em sto se izgubio,luta okolo nesretan i tuzan

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nikola Види одговор
    Драги играчи,

Јуче смо на путу кроз Travian свет срели овог тужног момка који је изгледао несрећно.

Изгледа да је прешао дуг пут носећи тешке вреће на својим леђима. Смислите одакле је кренуо и где иде, зашто изгледа толико несрећно?

3 најкреативнија одговора написана до петка ће бити награђена са по 50 злата.
    to je moj heroj, vraca se iz avanture i po ko zna koji put nosi resurse.. uopste me ne cudi sto je tuzan i iscrpljen...
    Siđe ba, hodi da te Ljubi Brko^^

BZB

Подразумевано

Ja sam bio inspirisan pa pisah u formi eseja.. Eto moje price..

Juce sam imao nekog posla pa sam navratio do Travian svijeta. Tamo sretoh jednog trgovca, tuga na njegovom licu dirnu me u srce.On nosase drvo, glinu i zito. Zakljucih da se nesto gradi i poceh ga zapitkivati kako bih ga oraspolozio. "Sjedi, odmori malo", rekoh,''sta si se natovario toliko, dje zuris?''.
    "Frka, brate, frka. Dolazim iz galskog sela. Na 5h od njega se skuplja velika vojska i gradi nesto sto je postalo najvelicanstvenije zda.....'' Tu sam ga prekinuo, rekoh da sam vrlo strucan i informisan na tom polju. U toku je izgradnja 3 svjetska cuda na Travian Mapi. I to na -/-, +/- i +/+ koordinatama. Prepoznah ja ljubavne probleme u njegovim ocima, te ga upitah za to.. On mi poce otvarati svoju dusu. "Zaljubio sam se u kcerku starjesine, njen me je osmijeh osvojio kao napustenu dolinu. Odvazno sam stao pred starijesinu i zatrazio njenu ruku, smijali su mi se.. on je cijenio moju hrabrost ali rece da trebam dokazati i snagu da bi dao svoju ljepoticu. Rece mi da odem u trgovacki centar i da maksimalno povecam svoju nosivost. Ja sam to i ucinio, ali kakav je starijesina manipulator.. kaze da nece biti nikakvog slavlja ukoliko se nase Cudo prvo ne izgradi. Ja sam hrabar ali moje srce ne izdrzava, place i pati. Volim je vise od zivota". ''Polako, smiri se..'' posavjetovah ga. A on dodade da bi postao i macevalac i falanga samo da gradnja tece brze. ALi on je samo sitan trgovac, velike sile odlucuju i upravljaju svim. Njihovo cudo je drugo po stepenu izgradnje. Neprijatelju fale jos 4 nivoa. Sunce se vec poprilicno spustilo, nastupio je dramatican trenutak kad je shvatio da ce biti prvi trgovac na svijetu koji je stigao posle propisanog vremena i istoriji Travian svijeta. Ja koji sam poznavalac pravila sam shvatio da bi to bila greska u igri ako bi trgovac kojim slucajem zakasnio. Obecah da cu pricati sa Multihunterom. Trgovac se zahvali i krenu poguren.
    "Cekaj", povikah.. Zasto nikad ne mogu da drzim jezik za zubima..(?)"Nece stici podici jos ta 4 nivoa, ogromna vojska je krenula.. Jedan napadac ima cak 30k kata.. Srecno! Ali psssssst, nikome ni rijec o ovome". Osmjeh zaigra na njegovom licu, odjurih i ostavih ga zacudjenog.

Eto, morao sam negdje priznatim sta sa uradio.(Nikad ne ce znati da sam to bijo ja)

''U dobru je lako dobar biti, u muci se poznaju junaci''

Корисник
    Члан од
    16.11.2016
    Одговори
    13

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nikola Види одговор
    Драги играчи,

Јуче смо на путу кроз Travian свет срели овог тужног момка који је изгледао несрећно.

Изгледа да је прешао дуг пут носећи тешке вреће на својим леђима. Смислите одакле је кренуо и где иде, зашто изгледа толико несрећно?

3 најкреативнија одговора написана до петка ће бити награђена са по 50 злата.
    Bezi iz Srbije, jer nema posao, zato sto nije napredan...
    rs19 2015/16 bokhalifa93
    rs20 2016 Altmeister
    rsx 2016 NoobTeam
    rs19 2016/17 Modus Operandi
    rs1 2016/17 SystemofadowN
    rs20 2017 DubiozaKolektiv/Zipa3pa

Подразумевано

Ponovo je po 5 put ove nedelje sebi pljackao sela,i ponovo ubio sebi vojsku,pa se vraca ne verujuci da je tako pametan

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Jadnička je ostavila devojka i izbacila ga iz kuće posle svađe da previše vremena provodi igrajući Travijan, Dobro je i živu glavu sačuvao kada su krenuli da lete tiganji, a kamoli da je poneo nešto više nego one stvari koje je mogao da uprti na leđa i koje su mu prve dopale šaka. Nažalost, laptop nije među njima - otuda još veća tuga u njegovim očima.
    Spas i utočište će potražiti u nekoj sigurnoj kući.
    rs1 Rimljanka

Подразумевано

Прочитао Травиан форум и прелази на другу игрицу.
    Изногуд SWA

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Nakon duge i teške zime , na dalekom jugo-istoku poceli su proljetni radovi , reformacije i dizanje na noge carstva Kapetanovog . Sve je islo bas po planu , Lesh je gledao kako jedno od najmnogobrojnijih carstava zemlje Travianske postaje sve vece i snažnije . Zidine su se sirile , vojska obucavala , trgovina cvijetala , odnosi sa saveznicima jacali . Njegova moc u svakom smislu za mnoge je bila samo misaona imenica . Treceg mjeseca po Travianskom kalendaru Kapetan naredi svojim alhemicarima da naprave smjesu veličine vrha prsta , ali toliko snažnu da citavo carstvo bude nasmijano i dobre volje . Alhemicari tako i uradise , nakon samo 24 Travianske ure mu donesoše 7 jednakih stvarčica za stvaranje srece , samo su boje bile različite . Kapetan naredi da ga ostave 7 dana samog kako bi mogao svaki dan da proba po jednu . Tako i uradise . Dana sedmog citavo carstvo gledase u vrata Kapetanovih odaja ... Tacno u podne , uz zvuk bogomolja Kapetan otvori vrata , nikada sretniji reče : " Ovo je bombončić , napravite ih jos mnogo i pripremite me za put . " Tako dobrom vladaru bila je cast sluziti , djeve oko dvora su se odmah primile posla , Kapetan je bio spreman za put odmah nakon rucka . Posao je sam , ponijevsi ranac sa zalihama hrane i vode , vrećicu bombončića , mac i silne poklone za prijatelje sa zapada . Na kapiji rece svojim najodanijim pomocnicima : " Cuvajte carstvo , budite dobri prema narodu , neka alhemicarski labos ne prestaje praviti bomboncice i neka svaki stanovnik naseg carstva dobije po jednu svaki dan . " Pomocnici potvrdise , pozdraviše se srdačno i kapetan odjaha u Rimsko carstvo na zapad .

Jahao je 3 dana i 4 noci dok nije došao do Corpinlanda , grada dobrih ljudi , visokog nivoa prosvijetljenosti i ljubavi prema muzici . Car Corpin i Carica Sanchella ga docekase sa osmijehom , otvorise vrata jednog od najdivnijih carstava zapadnog dijela Travianske mape . Večera je bila spremna i topla , muzika je svirala , razgovor ugodno tekao .. Kapetan objasni kako je dosao da pokusaju prodiskutovati o kopanju ratnih sjekira , racunajuci na sva carstva ... Car Corpin rece da je to nemoguće zbog razcitih cudi razlicitih vladara ,racunajuci da je Kapetan promucit i mudar vladar i da svaki njegov plan ima pokrice. U tom trenutku Kapetan izvadi vrećicu sa bomboncicima na stol . Corpin i Sanchella u cudu ostadoše . Kapetan uze jednu i rece njima da urade isto . Oni ga poslusase .. Efekat je bio nevjerojatan , muzika je svirala svu noc , slavlje trajalo do jutra . Car i Carica se slozise sa Kapetanom jer su uvidjeli da je moguce . Kapetan pruzi saku bomboncica na odlasku u znak zahvalnosti​ . Pozdraviše se i Kapetan odjaha u pravcu sjevero-zapada .

Jahao je 14 Travianskih casova , dok ga njegovi izvidjaci ne presretose na putu , rekose mu kako autonomna pokrajina Voltaska nemilosrdno pljacka i rusi carstvo njegovog brata Titija drugog . Kapetan kao veliki covjek odluci da odgodi sve planove za neke bolje dane i ide pomoci bratu .. Krenuse galopom nazad svojim carstvima ne racunajuci na zasjedu u kanjonu . Svi najjaci voltaski vojnici izletise iz mraka , svezase izvidjace , orobise Kapetana , uzese bomboncice... Iako nemilosrdni ali posteni kralj Erode sedamdeset treci rece ostavite Kapetana , postedit cu mu zivot ovaj put , ali Kapetane : " Nemoj da ides mojom ulicom . " Ostavise Kapetana u cik zore , bez hrane , bez vode , bez konja , bez maca i sto je najgore bez bomboncica .

Kapetan se tuzan , umoran , ali ipak sa nadom da ce biti bolje osvrnu oko sebe , pokupi " bezvrijedne " stvari koje su ostale , pokupi ih , stavi na rame i krenu prema domu svom '....

Корисник Аватар корисника DraganRDJN
    Члан од
    27.12.2016
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    16

Подразумевано

Metle, metle, samo 300 dinari ajmo narode za samo 300 dinari metle, mozes sa njima expresno da pometlas i tastu ako zivi kojim slucajem sa vama u kuci
    Zasto - Zato [rs1 2016-2017] Heaven™
    http://travian-reports.net/rs/report/78197d13157

Новајлија
    Члан од
    06.04.2017
    Одговори
    2

Подразумевано

Crkla mu golf dvica pa je posao do ljubise mehanicara da posalje slep sluzbu

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •