Страница 3 од 4 ПрваПрва 1234 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 21 до 30 од 33

Тема: Стање на rsx серверу

Корисник
    Члан од
    28.04.2014
    Одговори
    36

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла lord86 Види одговор
    drugari ja samo da vas pozdravim i pozelim vam puno srece svima i prijateljima i neprijateljima posebno moim pilicima koi su dosta servera odigrali samnom misleci na : geka sudiju OoO milosa nidzu anu vlada bugzija suhoja piranu spoka soneta lenu mata semira boamu darkmana piranu kao i sve ostale koi su za sve ove godine prosli koz savez pilici nece mi zamjerit oni ako sam koga i zaboravio bilo mi je cast i zadovoljsto igrat sa vama..sto se tice saveza pilici od ovog servera oni vise nece igrati ....jos jednom veliki pozdrav za sve

evo i loga od veceras i to je to
    http://prntscr.com/fjufeo

Stidi se.

Корисник
    Члан од
    22.12.2014
    Локација
    bar
    Одговори
    35

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Loou Види одговор
    Stidi se.
    nema razloga da bi se stidio svagog mogu pogledat u oci ... tako da mi nije jasna tvoja poruka ali svako ima pravo na svoje misljenje

Корисник
    Члан од
    28.04.2014
    Одговори
    36

Подразумевано

nema razloga da bi se stidio svagog mogu pogledat u oci ... tako da mi nije jasna tvoja poruka ali svako ima pravo na svoje misljenje

Zanimljivo. Stidi se ipak, toliko od mene. A znas i zasto.

Корисник
    Члан од
    22.12.2014
    Локација
    bar
    Одговори
    35

Подразумевано

opet ponavljam nemam cega...a pogotovo ne ove poruke nabrojani su clanovi koji i dan danas igraju u pilicima i pozdravljeni svi oni koi su prosli pa i ukljucujuci i tebe .....sto se tice mog i tvog odnosa licno imala bi ti vise stvari za koje bi trebala da se stidis i mislim da si poslednja koja bi ti mogla to rec mene...ali ipak ovo su javne poruke i nisu svi duzi da slusaju ovo.... ja sam tebi reko svoje misljenje ti znas odlicno zastto je tako .....kao sto znaju svi da dok si bila u pilicima bila si zasticena licno od mene iako u vecini slucajeva nisi bila u pravu....reko ti vec nebi ulazio dublje jer odlicno znas sto sam ti reko....
    evo ako ce ti bit lakse pozdrav i za lelu
    Последња измена: lord86, 14.06.2017 у 23:13.

Корисник
    Члан од
    28.04.2014
    Одговори
    36

Подразумевано

opet ponavljam nemam cega...a pogotovo ne ove poruke nabrojani su clanovi koji i dan danas igraju u pilicima i pozdravljeni svi oni koi su prosli pa i ukljucujuci i tebe .....sto se tice mog i tvog odnosa licno imala bi ti vise stvari za koje bi trebala da se stidis i mislim da si poslednja koja bi ti mogla to rec mene...ali ipak ovo su javne poruke i nisu svi duzi da slusaju ovo.... ja sam tebi reko svoje misljenje ti znas odlicno zastto je tako .....kao sto znaju svi da dok si bila u pilicima bila si zasticena licno od mene iako u vecini slucajeva nisi bila u pravu....reko ti vec nebi ulazio dublje jer odlicno znas sto sam ti reko....
    evo ako ce ti bit lakse pozdrav i za lelu

Uuu bolje da ja ne pričam zar ne, valjda bi ti obraz bio tad crven. Tvoj mi pozdrav ne treba.

Корисник
    Члан од
    22.12.2014
    Локација
    bar
    Одговори
    35

Подразумевано

Uuu bolje da ja ne pričam zar ne, valjda bi ti obraz bio tad crven. Tvoj mi pozdrav ne treba.
    ja neznam sto ti oces od mene ....i neznam kako imas obraza da pises ali ok tvoj obraz

Корисник
    Члан од
    28.04.2014
    Одговори
    36

Подразумевано

ja neznam sto ti oces od mene ....i neznam kako imas obraza da pises ali ok tvoj obraz
    Bolje je kad šutiš...a i ja kad šutim vozdra!

Корисник
    Члан од
    22.12.2014
    Локација
    bar
    Одговори
    35

Подразумевано

Bolje je kad šutiš...a i ja kad šutim vozdra!
    ne treba mi tvoj pozdrav

Корисник
    Члан од
    28.04.2014
    Одговори
    36

Подразумевано

ne treba mi tvoj pozdrav
    I nije bio tebi

Корисник Аватар корисника Luzer
    Члан од