Страница 1 од 2 12 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 20

Тема: Дан 6

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано Дан 6

Једног дана префектов син је нашао списе са информацијама о скривеном благу. Нажалост порука је била шифрована и у њој је писало следеће:

"Ми смо били на путу од -.-. .- . ... .- .-. . .- до --. .... . .-. .-.. .- , када смо срели конвој који је путовао од .--- . .-. ..- ... .- .-.. . -- до . -... ..- .-. .- -.-. ..- -- . Они су нам рекли о немирима у нашем селу и ми смо одлучили да се вратимо што пре, тако да смо сакрили злато пет поља западно од најближег града који припада Римској гарди."

Задатак:
    Дешифрујте поруку.
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Корисник
    Члан од
    11.05.2014
    Одговори
    13

Подразумевано

"Ми смо били на путу од "CAESAREA" до "GHERLA" , када смо срели конвој који је путовао од "JERUSALEM" до "EBURACUM". Они су нам рекли о немирима у нашем селу и ми смо одлучили да се вратимо што пре, тако да смо сакрили злато пет поља западно од најближег града који припада Римској гарди."

rs1 FreeMan

Подразумевано

od CAESAREA do GHERLA
    od JERUSALEM do EBURACUME
    Lud, Zbunjen, (NE)Normalan

RS 1
    A.C.A.B - Crazy_North - Lesinari/ Tihana Tico

ICEMAN

bese jedan WW
    http://prnt.sc/bppj40

Корисник
    Члан од
    03.11.2016
    Локација
    Srbija
    Одговори
    11

Подразумевано

"Ми смо били на путу од CAESAREA до GHERLA , када смо срели конвој који је путовао од JERUSALEM до EBURACUM. Они су нам рекли о немирима у нашем селу и ми смо одлучили да се вратимо што пре, тако да смо сакрили злато пет поља западно од најближег града који припада Римској гарди."

Zoro rs1
    Dylan Rhodes rs19

Подразумевано

"Mi smo bili na putu od Caesarea dо Gherla, kada smo sreli konvoj koji je putovao od Jerusalem dо Eburacium. Oni su nam rekli o nemirima u nasem selu i mi smo odlucili da se vratimo sto pre, tako da smo sakrili zlato pet polja zapadno od najblizeg grada koji pripada Rumskoj gardi."

Malo je falilo da pronadjem gde su blago zakopali, a onda sam video da treba samo poruka da se desifruje
    Rs1 Kuka i Motika
    Da se ne zaboravi Vendetta 2015/2016
    http://prntscr.com/9usv4a

Корисник Аватар корисника Danzi
    Члан од
    16.06.2014
    Одговори
    10

Подразумевано

U pitanju je Morzeova azbuka.

"Ми смо били на путу од CAESAREA до GHERLA , када смо срели конвој који је путовао од JERUSALEM до EBURACUM. Они су нам рекли о немирима у нашем селу и ми смо одлучили да се вратимо што пре, тако да смо сакрили злато пет поља западно од најближег града који припада Римској гарди."

Danzi, rs1

Корисник
    Члан од
    14.06.2016
    Одговори
    70

Подразумевано

Ми смо били на путу од Caesarea до Gherla , када смо срели конвој који је путовао од Jerusalima до Eburacume. Они су нам рекли о немирима у нашем селу и ми смо одлучили да се вратимо што пре, тако да смо сакрили злато пет поља западно од најближег града који припада Римској гарди
    HEAVEN, VO
    rs1, rs2: Dr Paja

Корисник
    Члан од
    27.02.2017
    Одговори
    11

Подразумевано Najkreativniji odgovor koji ste videli :D

Perfekt i njegova vojska bili su na RoA serveru
    Isli iz Caesarea gde su uzeli Мали план за складиштења u Gherlu da bi uzeli i Архитекте мала тајна, i naisli su na konvoj koji je putovao iz Jerusalima u Eburacum.

Cesarea
    22_Caesarea.png
    Gherla
    67_Gherla.png
    Jerusalim
    87_Jerusalem.png
    Eburacum
    14_Eburacum.png

Ako me dobro sluzi geografija, sreli su se u podgorici

glupiranje.png

doktor rs2

Новајлија Аватар корисника Tavrija
    Члан од
    18.11.2016
    Локација
    Banja Luka
    Одговори
    11

Подразумевано

Mi smo bili na putu od Caesarea do Gherla, kada smo sreli konvoj koji je putovao od Jerusalem do Eburacume.
    Morzeova azbuka, msm da fali a (.-) na kraju treće riječi.

Antun Tun
    rs1

Подразумевано

"Ми смо били на путу од CAESAREA до GHERLA , када смо срели конвој који је путовао од JERUSALEM до EBURACUM . Они су нам рекли о немирима у нашем селу и ми смо одлучили да се вратимо што пре, тако да смо сакрили злато пет поља западно од најближег града који припада Римској гарди."

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •