Страница 722 од 727 ПрваПрва ... 222622672712720721722723724 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 7,211 до 7,220 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Znam da "Danas" ne stoji najbolje finansijski, ali jednog lektora bi valjalo platiti dodatno.

Korektno, očekivala sam više propagande.
    rs1 Rimljanka

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Evo teksta o svima nama

http://www.danas.rs/dijalog/kolumnis...ansko+bratstvo

Postoje i komentari pa se slobodno oglasite sa vasim misljenjem
    Последња измена: erode73, 13.06.2017 у 18:57.

Подразумевано

Od mene velika pohvala sviđa mi se tekst.

Dobar si u onome što radiš, ako ne i najbolji
    Tihana tico rs1
    ba1 fiona
    ba3 tihana

TATTOO ♥ HEAVEN♥BZB♥

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла erode73 Види одговор
    Evo teksta o svima nama

http://www.danas.rs/dijalog/kolumnis...ansko+bratstvo

Postoje i komentari pa se slobodno oglasite sa vasim misljenjem

Svaka čast erodesedamdeset i treći, lijepo objašnjeno sve. Lijepa promocija za naredni server. Ovu reklamu si trebao naplatiti

Lp Tri Musketara

Подразумевано

Текст је лош, нигде није наведено колико пута је Унки освајао рс1, па уколико нови чланови и пожеле да дођу не би имали комплетну слику о серверу и игри. Још један велики превид је што нигде није поменуто да је уколико желиш победу потребно избећи удруживање са Смаком(написао бих Рев али то је исто, Смак + још двојица). То би ваљало исправити.
    Изногуд SWA

Подразумевано

Prvi deo teksta je malo zbrkan za one koji ne igraju travian i ne znam koliko ce ga razumeti, mada nas traviance ionako niko ne razume i vecina misli da smo po malo ludi. A mozda su i u pravu. Drugi deo je odlican i prava reklama za igru a i za mnogo toga.
    Bravo Erode.

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла FuriousAngels Види одговор
    Prvi deo teksta je malo zbrkan za one koji ne igraju travian i ne znam koliko ce ga razumeti, mada nas traviance ionako niko ne razume i vecina misli da smo po malo ludi. A mozda su i u pravu. Drugi deo je odlican i prava reklama za igru a i za mnogo toga.
    Bravo Erode.
    Ma tekst nema ni koheziju ni dovoljno jasnu poentu, ali eto, za utehu je što neko malo piše i o Travijancima.

Pravopis loš takođe, ali to nije Erodova krivica, ne mora on baš sve da zna kako se piše, "Danas" treba da angažuje lektora.
    rs1 Rimljanka

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    Текст је лош, нигде није наведено колико пута је Унки освајао рс1, па уколико нови чланови и пожеле да дођу не би имали комплетну слику о серверу и игри. Још један велики превид је што нигде није поменуто да је уколико желиш победу потребно избећи удруживање са Смаком(написао бих Рев али то је исто, Смак + још двојица). То би ваљало исправити.
    Ahahahahahahhah,po prvi put si me zaista od srca nasmejao...bez obzira sto je Smak i REV u negativnom kontekstu kad bi malo cesce pisao ovakve humoristicke postove forum bi bio mnogo lepse mesto ...inace Erode,hvala na tekstu,jeste malo sturo napisano ali kolumna i ne treba da izgleda kao Rat i mir...svakako koga bude interesovalo oprobace se...naravno bez saveznistva sa Smakom vec sa jednim jedinim i neponovljivim slobodnim zidarom Shunkijem
    rs1 Macan (Rev)

Корисник
    Члан од
    21.07.2014
    Одговори
    307

Подразумевано

Bes mi mater uvek me nasmejes

Корисник
    Члан од
    15.01.2016
    Одговори
    228

Подразумевано

Najjaci lik na forumu ubjedljivo
    Nadam se da ces na sve za***avati i dogodine
    Ex Rs1 Nation x, Rs1 Antun tun
    exex Rs2 Mukotrp, ex rs2 Na.Vi
    Rs19 Bic Boziji

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •