Страница 719 од 727 ПрваПрва ... 219619669709717718719720721 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 7,181 до 7,190 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Heaven i DT bravo za osvojen server. Zasluzeno u svakom pogledu.

Корисник Аватар корисника baxy
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    418

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла FuriousAngels Види одговор
    Heaven i DT bravo za osvojen server. Zasluzeno u svakom pogledu.
    Po cemu je vise zasluzeno nego da je BZB pobedio ?
    ,,Sedi Zaba sama na listu lokvanja,,

Подразумевано

Били су за нијансу бољи.
    Изногуд SWA

Корисник Аватар корисника Sanchi
    Члан од
    22.02.2008
    Локација
    Zemun!
    Одговори
    207

Подразумевано

Evo dodajem josh dva offa od nocas/jutros:

http://travian-reports.net/rs/report...b2,78208558d81

Moram da priznam da sam Dedu Obelixa ochekivala u ovako nekom izdanju Chestitke i BZB-u i H na prikazanim offovima. DN se potrudio da bude tu do kraja servera i mislim da smo na kraju, ako nishta, pripremili domacinski dochek za sve ove offove.
    Chestitam pobedu koaliciji H+DT i nadam se da se svi vidimo opet na josh dinamichnijem i josh zanimljivijem serveru. Chini mi se da je rs1 dosta oziveo i da mu svi vi mozete vratiti nekadashnji sjaj

Veliki pozdrav za sve i svako dobro u buducoj igri
    rs1, rs3 Sanchi

Подразумевано

Hvala svima na odlicnom serveru!
    BZB: vasim dolaskom server je mnogo dobio na kvalitetu, kao i forum na stranicama Sve u svemu, skup odlicnih igraca, kompaktna, dobro organizovana ekipa, odlican model za druge ekipe kako treba igrati...da ste imali prednost i izgurali je do kraja bilo bi takodje apsolutno zasluzeno. Na kraju krajeva, pobednicki savez je WW koji cine i game i karlito i naravno, nasa i vasa Tica car
    LA: Sto se mojih utisaka tice svake godine ista prica...kapa dole na prikazanoj igri. Skup vrhunskih igraca, postigli ste mnogo s obzirom na to koliko vas je bilo. Ali na kraju, ipak premalo ljudskog resursa reklo bi se, da se stvar izgura do kraja. Na kraju ipak respekt za ekipu koja je ostala, makar da imamo o sta da se ispucavamo Sledeci server ocekujem jacu i pre svega mnogoljudniju ekipu..
    DN: Vratite vi SWA na te kote..nekako se cini da je najveca sila sa minusa bila dok se kliktalo pod tom ally. Bez puno toga uradjenog ovaj server, ali ste na kraju imali tu cast da resite cije ce ime da stoji na onoj cestitki na kraju. Kao igrac Heavena sam vam zahvalan na odluci
    HDT: Da ne patetisem mnogo, do kraja dobro odradjen posao. Alex i Tica, dva madjionicara na ww! Pravile zito i od vazduha kad je trebalo...i naravno, moji akcijasi..falice mi to zezanje neko vreme, al cu se bar ljudski naspavati
    Apsolutno zasluzena pobeda, uz dosta igre, preokreta i dobrih poteza na sve strane!
    Vidimo se sledeci server.
    LP, sto bi se reklo
    Marko
    rs1 (2017) KuKa i MoTiKa veni, vidi, vici (1/2)
    rs1 (2017) Game_over (1/2)
    rs1 (...-2016) HandlessNinja

Корисник Аватар корисника unknown archont
    Члан од
    05.05.2011
    Локација
    Beograd
    Одговори
    711

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Chuck Norris Види одговор
    moraš sljedeći server više ako hoćeš da budeš prvi hehe unki cestitke i tebi na popanju, malo smo se ganjali pogotov zadnju sedmicu. Pobjegli smo duplo s popom ovom trećerangiranom xD
    nadam se da ce sljedeci server biti i ta SWA ekipa ili jos par saveza da dodju da bude server TENK. Sad napunit baterije preko ljeta pa se cujemo na restartu ponovo. Sve najbolje vam svima zelim zz
    Matematika je egzaktna nauka!

41x1450-ish je vise nego 38x1450-ish

Ali štaš kad ovi moji fanovi ne znaju matematiku
    Unk - RS1
    Rygel Sixteenth - RS3

Корисник Аватар корисника tul3
    Члан од
    09.02.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    648

Подразумевано

Cestitke pobednicima . Hvala bzbu sto su dosli, nadam se da ce sledeci server biti jos nekih ekipa. Izvinjavam se za onaj deo posta oko prvog deffera
    Ja bi posebno cestitao VOLT savezu jer je tukao DT pri kraju servera

rs1 2008-2009 DN-T*H*C Gliso
    rs1 2009-2010 ND-RB tul3 | rs1 2010-2011 Гарда Ш BoMoTuBa
    rs1 2014 HEAVEN JInx | rs4 2014 NW qwerty
    rs1 2015 Joker kHarizmaticar
    rs1 2015-2016 SWA N04 gliso
    rs1 2016-2017 DN troup kHarizmaticar

http://travian-reports.net/rs/report/30379240586

Корисник Аватар корисника DraganRDJN
    Члан од
    27.12.2016
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    16

Подразумевано

Alex cestitam ti na pobedi zajedno sa svim H igracima Ja ipak mislim dan nije bilo ledja da ne bi bilo ni pobede
    Zasto - Zato [rs1 2016-2017] Heaven™
    http://travian-reports.net/rs/report/78197d13157

Корисник Аватар корисника Antix
    Члан од
    11.03.2011
    Одговори
    87

Подразумевано

Počeli smo, a nismo ni znali. Pojedinci snažnog karaktera i volje sačiniše zajedno jezgro i igre su mogle da počnu.
    Nije bilo teško motivisati omladince koji imaju Heaven volju i DT želju za fajtom, samo ponekad i pomalo usmjeriti u dobrom pravcu.
    U pravcu pobjede koju smo željeli svakim danom sve više.
    Čestitke prvo paklenoj H DT ekipi, a nakon toga svima vama ostalima. Bez razlike svi ste doprinijeli tome da server bude jak i zanimljiv za igru. Odmor, punjenje baterija, pa se vidimo nadam se na restartu ( u jačem, brojnijem sastavu ).
    Pozdrav i sretno, daki_2crow
    H E A V E N
    rs1 : BBDcupcake; DejaVU A; 2crow
    ba4, ba1 :Antix; litlleA
    rs4/rs3 : NewAntix; BWAntix
    com4 : OldAntix

http://www.youtube.com/watch?v=WljWJEYdBxY L e g i o n

Корисник
    Члан од
    13.03.2015
    Одговори
    86

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла zexx0r Види одговор
    Were, nisam te zaboravio hteo si da gasis svetlo, a nasa svetla jos jace sijaju
    Da mi je jedan lvl WW za svakog člana Heaven-a koji mi je to spomenuo sad na kraju, davno bi mi prije vas završili

Ta moja izjava je izgleda došla u pravom trenutku, jer ste se dobro pokrenuli

Čestitke H i DT na pobjedi, igramo se opet sledeći server.

DN bili ste korektni protivnici i dostojanstveni u porazu.

LA ko LA, puno priče (provokacija), malo manje dokazivanja, al ajd šta bi sad, ne bi ovaj server bio isti bez vas

p.s. Još čekamo izvinjenje

LP (lijep pozdrav) što bi rekao nas Peđa
    Последња измена: Werzac, 12.06.2017 у 12:29.
    Banda Zlih Bureka

http://prntscr.com/d3im04

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •