Страница 704 од 727 ПрваПрва ... 204604654694702703704705706714 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 7,031 до 7,040 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Werzac Види одговор
    Onda fino recite to i onom klincu sto ga dafte pusta da klika na njegovom nalogu, pa da me ne naziva lazovom bezveze, kad vec nije upucen o cemu pricamo
    Ima stvari za koje se zna i za to se svi kace kad si krenuo da prozivas dohvati se svih a ne samo la. On normalno brani la to mu ja ne mogu zabranit ali budi malo realan mozda ti vise znas od mene sta je heaven mutio prosli server samo o tome ne pises.

Подразумевано

Ko igra na nalogu Pauk ? Ne znam koliko garaza i farmi ima ali dubok naklon za sve pokazano do sada :-)
    Trenutni Rs1 - Ndidi
    exRs1 One Two http://prnt.sc/d0os1m (malo se plesalo), http://prnt.sc/d0os9h (malo se igrao balet ), http://prnt.sc/d0otvu (malo se pomagalo)
    exexRs1 Dr Dragan Dabic

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr_Dragan_Dabic Види одговор
    Ko igra na nalogu Pauk ? Ne znam koliko garaza i farmi ima ali dubok naklon za sve pokazano do sada :-)
    Onaj što ste se onomad posvađali da ćete ga skatati kad je skinuo Adrenalinu krop, pa se obrisao i došao na DT kote i u njihov savez.
    Последња измена: Aleks, 08.06.2017 у 02:57. Разлог: Nemam ćirilicu na telefonu. :D
    rs1 Rimljanka

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Que Pasa Види одговор
    Mislis na one prepiske gde LA trazi da ne udarimo na njih, pa im mi izlazimo u susret
    Ima i onih prepiski kada je i SWA dogovarao da ne udarimo u njih
    Koliko se secam obe strane su nudile dogovore i kompenzacije
    Вероватно мислиш на оне преписке где "SWA" играч то нуди који је први пут играо код нас, а гле чуда сад је у Хевену? Да ли на ту преписку мислиш? Јер ја одлично знам шта је управа одлучила и како је усмеравала играче, јер сам био против тог срамног удруживања и упропаштавања игре, јер ми никад нисмо тако играли. На крају симери узели сервер, на овом барем неће бити тог случаја али је начин исти, испада да нико нема храбрости да се бори за победу, колико год да је јак. Увек ће бити оних који комуницирају испод стола са непријатељем, па Плачко први кокетира са свима, на свим координатама, да би имао где да пребегне када не буде по његовом, мада се тај круг полако затвара, не знам где ће кад угаси код Бурека, можда се врати код његовог тате Ункија, ко зна, исти су они.
    Елем, увек ће бити тих комуникација где Појединци(намерно велико "п") покушавају да испод стола поруше договоре, јер као и у правом животу уроте су увек присутне и ниједна власт није апсолутна и трајна, друга је ствар што је ово игра и требало би да се забављамо покушавајући да победимо играјући а не причом и договором, јер игра губи смисао. Ако неке екипе желе да играју заједно нека иду на исте коте, ако желе да играју једни против других без жеље за победом исто нека иду на исте коте, али немој да се удружујемо тако да "убијамо" игру, нестаје жеља за истом. Овај сервер нисам ни кренуо да играм, јер ми се игра огадила, али ми се свиђао правац у коме је кренуло па сам упао, после пар месеци сервер се опет претворио у исто као и увек, какав ће бити и следећи јер нико од ових "великих играча" не жели то да промени, они желе да симују и да на крају сервера фотографишу своју цифру поред свог налога, да би могли после на форуму да каче како су велики играчи - набију 10 мултића, узурпирају гараже, узурпирају артове, договарају сарадње да симују у миру, и на крају сервера "принт скрин" и "форум про******ње".

А онда на крају сваког сервера опет иде бајка: "На следећем серверу ми ћемо ово, ми ћемо оно, биће овако...", а увек буде исто, јер су људи исти и неће то да мењају, страх од неуспеха у игрици, не желим ни да знам колики тек страх имају у животу од неуспеха и која је то несигурност. Као да је страшно ако те поруше и униште у игрици(побогу - игрици), увек је ту следећи сервер да се издигнеш и поправиш, или чак и исти сервер да покажеш да не играш само за себе, јер неки кад изгубе село или војску одмах се угасе, без обзира колико је нечијег дефа отишло код њих, колико су "пушева" добили и подршке од савеза. И једва чекају они што "преживе" крај да се у финишу, када је све већ договорено(намерно не пишем готово) попљују овде на форуму, па крену од неких ранијих сервера па све до сада, као да су они ранији нешто другачији били, овде нема игре неких 5-6 година, можда и више. Једина забава у овој игри остала је на форуму, играмо се свађа и надмудривања, 700+ страна форума од којих би логови стали на две. Сјајни смо.
    Изногуд SWA

Корисник
    Члан од
    21.07.2014
    Одговори
    307

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr_Dragan_Dabic Види одговор
    Dodje mi oko milijardu zita.....od sledeceg taj kod mene ima password kad salje pojacanje

Подразумевано

Ajde manite se prazne price i teorije zavere sa ex...
    Mogao je da dogovara i ugovara ko je sta hteo, offovi su isli tamo gde je odluceno iz ww off sobe da ce ici, tamo gde je vecina HDT igraca zelelo da ide...
    Ko je zeleo da ide mogao je (i isao je) na drugu stranu..
    rs1 (2017) KuKa i MoTiKa veni, vidi, vici (1/2)
    rs1 (2017) Game_over (1/2)
    rs1 (...-2016) HandlessNinja

Корисник
    Члан од
    28.12.2016
    Одговори
    40

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    http://prntscr.com/fh5tra

Evo malo za ove statisticare. Kazete,najvise deffa u wwu? Mhm,a sasvim slucajno vam je najmanje deffa ubijeno na serveru. I sasvim slucajno je ovaj server bio cisto simovanje za vas. Posto vase kucice niko nije dirao. Svaka vama cast,dobra ste ekipa,to niko ne spori. Ali da ste nekoga oducili od igre,mislim ono. Malo je reci da smo ubili najvise offa na serveru. H+Dt je prvi napadac servera,LA je drugi. Statistika sve pokazuje,kad se vec njome bavimo. Mislis da ste ratovali sa nama ili sa H+DT,da bi se isto tako lepo razvili ovaj server? Pa vi ni planove niste mogli da pokupite. Morao vam je biti poklonjen. Zato cutite,iako bih najmanje zeleo da H+DT dobije server,najvise su zasluzili. Na moju zalost. Kad malo pocnete da baratate cinjenicama,a prestanete da baljezgate,mozete govoriti o velicini svoje ally. Kad nam kazete koliko ggova su nestala vasim defferima i offerima. Kao i off sela.
    Statistika je tacan zbir netacnih podataka, kada se off poeni od natara prestanu brojati u off poene onda mozemo govoriti o validnoj statistici...Kada sam govorio o tome da vas je neko poducio igri,mislio sam na heven jer su vas ljudi raskovali ko beba zvecku ovaj server posto mi nismo imali dodirnih tacaka sa vama ni u jednom segmentu igre.
    Druga stvar, mi simovali?Ti si prika vjerovatno prespavao vise od pola servera pa si poceo kako ono ti rece za nas " da baljezgamo " i pisemo nebuloze.
    Trenutno jeste drugi napadaci kao ally ali imas li ti u vidu da ni mi a ni heven jos nije ispucao ni jednog WW offa tako da cete u najboljem slucaju da zavrsite kao 4-ti odnosno da dobijete drvenu medalju jer pokazanom igrom nite ni zasluzili bolju,realno...
    A da, plan nam nije poklonjen,vjerovatno si i to prespavao pa se sledeci put malo bolje informisi prije nego krenes ponovo da kako ono ti rece da " baljezgas"...
    Pss to sto nam ni jedan GG nije skatan ( sem chukkova posto oni nikd nisu bili neki igraci,evo pokazuje im Dzip ) to samo govori o nasoj organizaciji i branjenu gradova i sela...
    Lp

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Увек ће бити оних који комуницирају испод стола са непријатељем, па Плачко први кокетира са свима, на свим координатама, да би имао где да пребегне када не буде по његовом, мада се тај круг полако затвара, не знам где ће кад угаси код Бурека, можда се врати код његовог тате Ункија, ко зна, исти су они.
    I ti si ocigledno opterecen sa mnom kao jos neki....dobro je devojcice, ne kmeci ...ja ne koketiram ni sa kim,tebi sto je tesko da poverujes da imam mnogo vise travijanskih (i stvarnih)drugova ili prijatelja (cak i u tvojoj ally) je tvoj problem...za tvoju info,od sledeeg servera prepustam vodjstvo mladim narastajima u REV a meni ce vrv biti poslednji server...ovakvi simerski serveri su mi se smucili,to sto vise nema pravog rokanja vec se dobija za zelenim stolom...eto vidis slazem se i sa tobom oko nekih cinjenica...ne znam ni sam zasto su ljudi a govorim generalno poistovetili igru sa nekim stvarima iz RL,nekad pobedis,nekad izgubis,smisao igre je da se zabavimo...kad bi jedan stalno pobedjivao niko vise ne bi ni igrao...moje licno misljenje je,bolje i 120 dana biti na serveru uz stalni fajt nego simovati do kraja...sad su u prici BZB i HDT, na ex SWA i LA,sledeci server ce biti neko treci,nebitno je...medjutim slicno se dogadja i na ostalim balkasnim domenima,jbg...mada se slazem i sa drugom konstatacijom da je data rec ipak vaznija od pobede,kao na ex sa SWA tako i na ovom od BZB...svako ima neke moralne principe kojih se drzi i diskutabilno je o tome uopste pricati...
    rs1 Macan (Rev)

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Macan Види одговор
    I ti si ocigledno opterecen sa mnom kao jos neki....dobro je devojcice, ne kmeci ...ja ne koketiram ni sa kim,tebi sto je tesko da poverujes da imam mnogo vise travijanskih (i stvarnih)drugova ili prijatelja (cak i u tvojoj ally) je tvoj problem...za tvoju info,od sledeeg servera prepustam vodjstvo mladim narastajima u REV a meni ce vrv biti poslednji server...ovakvi simerski serveri su mi se smucili,to sto vise nema pravog rokanja vec se dobija za zelenim stolom...eto vidis slazem se i sa tobom oko nekih cinjenica...ne znam ni sam zasto su ljudi a govorim generalno poistovetili igru sa nekim stvarima iz RL,nekad pobedis,nekad izgubis,smisao igre je da se zabavimo...kad bi jedan stalno pobedjivao niko vise ne bi ni igrao...moje licno misljenje je,bolje i 120 dana biti na serveru uz stalni fajt nego simovati do kraja...sad su u prici BZB i HDT, na ex SWA i LA,sledeci server ce biti neko treci,nebitno je...medjutim slicno se dogadja i na ostalim balkasnim domenima,jbg...mada se slazem i sa drugom konstatacijom da je data rec ipak vaznija od pobede,kao na ex sa SWA tako i na ovom od BZB...svako ima neke moralne principe kojih se drzi i diskutabilno je o tome uopste pricati...
    Ако реч вреди онда ваља прочитати првих 100 страна овог форума и тадашња казивања Бурека и осталих(Ункија нећу да помињем, читање његових коментара са првих 100 страна форума донело је смех од кога ме сада боли стомак), па онда видети садашња казивања. Реч је реч што би неки рекли, али само када одговара.
    300 страна једни другима прете, оспоравају, глоде се, а сада сердаре заједно, јер реч је реч. Маните ме тих прича, па речи овде остају записане, због тога и јесам карикирао своје коментаре скоро читав сервер, да би показао у каквој илузији живе поједини, сада су неки препознали то и уживали а неки су се ложили несхватајући поенту. Довољно је само прелистати првих 100 страна форума, није то пуно када се изузму коментари од Еродеа и појединих које можете прескочити, већину Баксијевих осим можда оних где пљује и прети Бурецима, и то је сада забавно читати.

Реч је реч. Па да речемо.
    Изногуд SWA

Корисник
    Члан од
    14.06.2016
    Одговори
    70
    HEAVEN, VO
    rs1, rs2: Dr Paja

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате