Страница 698 од 727 ПрваПрва ... 198598648688696697698699700708 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,971 до 6,980 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник
    Члан од
    01.12.2016
    Одговори
    84

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kenchy Види одговор
    Pa sta vi sad hocete meni stvarno nije jasno???
    Da vam nije zao sto te potrosili i akcijaske i WW offove na 2 vodeca WW-a i niste nista uradili a volili bi ih vidjeti porusene ali ste nemocni pa bi se sad sladili da se mi medjusobno rusimo i da vam pokazujemo kako se to radi,je li u tome fazon?
    E pa da vam kazem drugovi moji mi bi se volili porokati vise nego ista jer svakako nas WW ne izlazi prvi i nista time ne bi izgubili ali BzB drzi do svoje rijeci, nismo volovi da nas se drzi za rogove!
    Ako je druga strana voljna i saglasna i mi smo,ali da mi rusimo svoj obraz zarad neke pobjede na nekoj igri i da s ledja udarimo nekog kome smo dali rijec taj film necete gledati...

Sto se tice naseg PONa on ni u kom slucaju nije uticao na tok servera, jer BzB nije akcijao zajedno sa PONom,jesmo jednim dijelom nekad na pocetku slali deff ali to je vrlo brzo prestalo ( zbog dobro poznatih razloga ) i citav server je samo na tome ostalo tako da je server bio podijeljen na 2 kvadranta koja su se rokala a sad sto smo mi bili nadmocni nad DN on a heven nad LA to nije nas problem nego vas i nemojte nas da krivite sad zbog toga!

I jos da dodam sledeci server ako BzB dodje na rs1 nece biti ni PONa ni saradnje to je sigurno, rokacemo se do boli pa dokle budemo mogli da izdrzimo, situacija na serveru nam je sada bliza i dosta poznatija tako da znamo kako cemo da se postavimo tokom igre!

Takodjer spremite deff eto na za vikend da pokusamo ponovo oteti WW jer BzB nece udarati natare i lupati svoj off da bi bili prvi napadaci servere,statistiku mozete okaciti macku o rep,mi smo dovoljno pokazali i bez te statistike na kraju...

pss Sumadinac svidjaju mi se tvoji postovi, da te nema na ovom forumu trebalo bi te izmisliti jer ovaj forum bi bez tebe bio kao Unknown bez popa iako nekad stvarno znas pretjerati
    Kako te nije sramota da kazes da su se stvari podelile na 2 kvadranta, da li si ti svestan da je dn ratovao sa DT-om, BZB - om i LA-om ?

Da li si svestan da ti neces da napadas da ne bi pokrsio svoju reci i tako hoces da ostanes gubitnik u igri gde Vas graditelj na profilu pise kako osvaja ...

Da li ste svesni da nemate KAMEN ? Da li ste svesni da sam Vam uzeo kamen sa 2000 kopljanika ? Da li ste svesni da ako se i odlucite na rokanje sa H+DT nemate sanse...

PS: ceo server ste odlicni sa akcijanjem, offovima izbacenim, def akcijama i uzimanjem artova, da bi ste sada na kraju igrice otvoreno rekli kako je Vasa rec bitnija nego pobeda .... Da li se takmicis da pobedis ili da ucestvujes ? (to je sve pitanje individualno, da li je casa polu-puna ili polu-prazna.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла union Види одговор
    Kako te nije sramota da kazes da su se stvari podelile na 2 kvadranta, da li si ti svestan da je dn ratovao sa DT-om, BZB - om i LA-om ?

Da li si svestan da ti neces da napadas da ne bi pokrsio svoju reci i tako hoces da ostanes gubitnik u igri gde Vas graditelj na profilu pise kako osvaja ...

Da li ste svesni da nemate KAMEN ? Da li ste svesni da sam Vam uzeo kamen sa 2000 kopljanika ? Da li ste svesni da ako se i odlucite na rokanje sa H+DT nemate sanse...

PS: ceo server ste odlicni sa akcijanjem, offovima izbacenim, def akcijama i uzimanjem artova, da bi ste sada na kraju igrice otvoreno rekli kako je Vasa rec bitnija nego pobeda .... Da li se takmicis da pobedis ili da ucestvujes ? (to je sve pitanje individualno, da li je casa polu-puna ili polu-prazna.
    Da li si svjestan da ti je ili im je otet WW? (ne znam jesi li DNovac)
    I bez tog istog kamena pera nam niste/nisu odbili i jeste vaznija je rijec nego pobjeda..
    Последња измена: looney, 07.06.2017 у 11:52.
    BZB

Корисник
    Члан од
    01.12.2016
    Одговори
    84

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла AleksandarPioneer Види одговор
    Da li si svjestan da ti je otet WW?
    I bez tog istog kamena pera nam niste odbili i jeste vaznija je rijec nego pobjeda..
    Mesas babe i zabe.

Otet, rusen, i opet smo na 60-tom lvl, kao feniks se dizemo i igramo i dalje i akcijamo i probali smo da rusimo bzb.

Kao sto rece Kharizmaticar, udarite bilo koga da barem vidimo te ww offove, pa ako je to opet DN udarite DN, ali udaranjem DN necete pobediti , to ti je valjda jasno.

Ne znam zasto bi ti obraz bio ukaljan ako u ratnoj igrici ratujes da pobedis.

Toliko od mene za ovaj server na forumu, ocekujem Vas BZB sledeci server ovde zato sto dajete lepu dimenziju igrici i zanimljivo je igrati protiv Vas. Pruzam ruku na prikazanom znanju do sada i na fer play i korektnosti na forumu i u igrici.

LP,
    Milos
    Последња измена: looney, 07.06.2017 у 11:52.

Корисник
    Члан од
    28.12.2016
    Одговори
    40

Подразумевано

S kime je DN ratovao de molim te ponovi???
    Jel ti stvarno vjerujes u to sto pises al stvarno??
    Samo jednu stvar si ovde zaboravio reci koja pobija sve ovo sto si napisao ali vjerovatno ni ti sam ne vjerujes u ovo sto pises pa cu ti oprostiti
    Mi ako ne napadnemo PON gubimo i teoretske sanse za osvajanjem a ako ih napadnemo imamo makar u teoriji da se nadamo osvajanju...
    Takodje itekako smo svjesni da nemamo kamen ali ocito vi niste svjesni da ga nismo imali kad ste nas napali pa ste dobili ćorak!
    Nama kamen da treba dosli bi isti dan po njega vjeruj mi
    I DA NASA RIJEC I OBRAZ SU BITNIJI OD POBJEDE ako te to bas interesuje eto ti odgovor...

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kenchy Види одговор
    I jos da dodam sledeci server ako BzB dodje na rs1 nece biti ni PONa ni saradnje to je sigurno, rokacemo se do boli pa dokle budemo mogli da izdrzimo, situacija na serveru nam je sada bliza i dosta poznatija tako da znamo kako cemo da se postavimo tokom igre!
    Сваки је сервер "следећи сервер", никада тај неће доћи, то се може променити сада. У заблуди си ако мислиш да се надам победи па ово пишем, један WW оф Хевена или БЗБ нас решава те наде и остаје сасвим довољно да победи бољи између вас. Само је једно питање - каква је ово игра? Немојте ми само тумачити филозофски и окретати чињенице, након тог питања свима нам је исти одговор први у памети, и сад је само питање да ли ћемо играти игру или нећемо, то јест делање је на нама. Ми смо играли игру и изгубили, али смо је играли и још је играмо, иако знамо да нисмо победници.
    Што би друга страна прижељкивала рокање у борби коју већ сматра добијеном? Донесите борбу на овај сервер, а не севдах и виолине, беле чоколаде и роштиље, то је за вантравианске активности. Овако нисте донели ништа ново на сервер, само сте прихватили оно најгоре од већ постојећих домаћина.
    Ако мислите победити на следећем серверу онда се то не ради на овај начин, јер тако свакако нећете победити, колико год да вас дође, а видећеш то следећи сервер, ово остаје у архиви, исто као што је остало и све што сам писао на прошлом о сличном срамотном договору, и о томе како ће проћи ЛА на овом серверу.

Сви причате о пропадању Травиана, о људима који упропаштавају игру, а огледала немате.

П.С. Волео бих и да се појави неко из Хевена, да напише да ли је ишта што сам изјавио неистина. Ако јесте извињавам се, играјте овакве сервере, какви играчи такви и сервери.
    Последња измена: Шумадинац, 07.06.2017 у 11:22.
    Изногуд SWA

Корисник
    Члан од
    01.12.2016
    Одговори
    84

Подразумевано

Sve je ok bzb-ovci, sve je ok.

Rekoh necu da pisem vise, gotovo je.

Vi izgubite kao i mi i to je to, cestitke H i Dt i idemo dalje.

Подразумевано

Sve je ok bzb-ovci, sve je ok.

Rekoh necu da pisem vise, gotovo je.

Vi izgubite kao i mi i to je to, cestitke H i Dt i idemo dalje.
    Da li mi gubimo jer je neko ubio hljeb i brasno u nama (kao sto je slucaj sa vama) ili samo sto smo zbog eto takve naopake srece kasnije poceli graditi WW ?
    BZB

Подразумевано

nemas pojma.. a i H sad kad sazida ww na lvl 100 to je nasa pobjeda..

a ti se sad jedi iznutra od muke
    Siđe ba, hodi da te Ljubi Brko^^

BZB

Корисник
    Члан од
    01.12.2016
    Одговори
    84

Подразумевано

Da, moja greska, napisah ranije da se fer i korektni na forumu, ipak ne.

U svakom slucaju kada izadje obavestenje ko je osvojio server pisace igrac GAME OVER a ne KARLITO, tako da pojedoh se ziv iznutra sto je tako, evo placem (SARKAZAM).

Cestitke DT + H.

Odjava sada stvarno, prijatan ostatak servera zelim , LP

Подразумевано

Da, moja greska, napisah ranije da se fer i korektni na forumu, ipak ne.

U svakom slucaju kada izadje obavestenje ko je osvojio server pisace igrac GAME OVER a ne KARLITO, tako da pojedoh se ziv iznutra sto je tako, evo placem (SARKAZAM).

Cestitke DT + H.

Odjava sada stvarno, prijatan ostatak servera zelim , LP
    U pravu si .. takodje
    BZB

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •