Страница 695 од 727 ПрваПрва ... 195595645685693694695696697705 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,941 до 6,950 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла red devil Види одговор
    Изволи - пријави ме за мултиће МХ и решен проблем! У супротном, очекујем јавно извињење за клевету од такве моралне "громаде"...

То што је твој играч по други пут напао налог (први пут је лепо речено) који је слабо активан а ја тамо паркирао део офа не значи да је налог нечији мултић - и не, није био фарма, сада има око 50к дефа!

А могу да се јаве људи из Нук и БЗБ па нека кажу да ли сам икада када су фармали чекао негде некога или сам сваки пут лепо написао да сам ситер и да има дефа... Исто тако, пар играча из БЗБ могу да кажу да сам без икакве противуслуге дао своје село њима јер им је било пуно ближе (месец дана после ми се невезано за то јавио играч Хад из БЗБ и исто урадио за мене - назвао сам село по њему)...

Јутрос ми је играч из Волта нахватао батине у селу - честитка на прву без ироније, играча Срки из Нук који је поред мене сам могао да почистим за дан али ми је било жао јер сам видео да се труди, прави деф итд... па сам рекао Бети да га убаци у савез и помогао му ресама да подигне оно што сам срушио... Све те ствари и још много тога што зна велика већина играча на серверу много више говори о мени него лажи и увреде који си писао по скајп собама!

П.С. Извините што сам загушио форум али знате и сами да 100 пута поновљена лаж постаје истина.
    Jesam li ja rekao da ti nisi nikome pomagao...ajde ne mesaj babe i zabe...za konkretan dokaz se javite Toxx ili Morana,takve gluposti ne arhiviram niti se bavim time...znam samo kako si se meni drsko obratio za taj slucaj...ako si Bog i nbatina u DT meni nisi,znaci lepim resavamo sve na bezobrazluk uzvracam istim...a multice jesi imao i to ne samo ti...za to ne prijavljujem MH jer me ne interesuje...ako imas vremena da klikas 20 naloga samo izvoli,licno s tim nemam problem...meni nije jasna samo jedna stvar...od pocetka smo ti i ja imali OK odnos,zzezali se po sobi i svasta nesto,nudjen ti je i deff znas vec gde,nije to ni bitno...sta se odjednom promenilo kod tebe u glavi da nastupas onako...eto to je sasvim prijateljsko pitanje jer si me vrlo neprijatno iznenadio...
    rs1 Macan (Rev)

Корисник
    Члан од
    08.12.2012
    Одговори
    146

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Macan Види одговор
    ako si Bog i nbatina u DT meni nisi
    Nije ni u Voltu
    To Erode, legendo. Krenuo da preti po savezu da ce da izbacuje, sada ga nema nigde, manji od makovog zrna. Ipak je Volt velicina, i stiti svoje bivse igrace ma gde oni bili.
    DonDabon rs1
    DonDabon rs4
    Buba Mara (blama..) rs1
    Spectre rs1

Подразумевано

MIS JE DOBIO GRIP

Mis je dobio grip
    Pa je seo u dzip
    I prevalio put dugacak
    Da ga pregleda dr macak.

Doktor pacijenta stipnu
    Pacijent nesto zucnu
    Doktor mu leda pipnu
    Zatim ga u celo kucnu

Sa moje tacke gledista
    Nije ti nista

To kaza
    Pa ga smaza

vesli rs1

Подразумевано

Овај сервер је сјајан био све до краја, а онда се победник опет одлучује за зеленим столом, то је постало проклетство српских сервера, некада је на крају прштало, сада све храбрише на крају нападају сами себе. Цео сервер бусање у груди и "мерење величине" а на крају олупавање о сопствене играче и Натаре. Још један сервер где се позива на реч, обећање, ПОН... Побогу, па ПОН није савезништво него привремена мера која у датом тренутку одговара уговореним странама, циљ игре је победа и када ПОН постање сметња истој он се прекида. Разумем ПОН док се реше други фактори, у овом случају ЛА и ДН, али тај кукавичлук да се победа не реши играчки, храбро, већ за зеленим столом уз цвеће, белу чоколаду и ламбаду ми никако није јасан. И то се понавља из сервера у сервер, а сви сте храбри и јаки и најбољи и про играчи, а немате кохонес да на крају прштите и покажете шта сте кликали све ово време.
    Хоће ли бити мушке игре? Није чудо што су девојчице постале вође по савезима, јер очито имају већа **** од вас форумских хероја који ће офове олупати због цифре поред сопственог имена а не због борбе и жеље за победом савеза!
    Мука ми је када видим шта сте направили од ратне игре.
    Изногуд SWA

Подразумевано

Mene samo zanima gde ce Rev kad im BzB zatvori vrata. -/+ banana, +\+ banana, -/- banana, +|- banana

@alex, bilo kako bilo ti druidi ce ostati upamceni kao najaci na serveru 😀 Jaci od necijih stotina hiljada deffa i offa 🙂
    Trenutni Rs1 - Ndidi
    exRs1 One Two http://prnt.sc/d0os1m (malo se plesalo), http://prnt.sc/d0os9h (malo se igrao balet ), http://prnt.sc/d0otvu (malo se pomagalo)
    exexRs1 Dr Dragan Dabic

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr_Dragan_Dabic Види одговор
    Mene samo zanima gde ce Rev kad im BzB zatvori vrata. -/+ banana, +\+ banana, -/- banana, +|- banana

@alex, bilo kako bilo ti druidi ce ostati upamceni kao najaci na serveru 😀 Jaci od necijih stotina hiljada deffa i offa 🙂
    Ne kažem ja da nije legitimno - otkud vi znate da li je neko neaktivan ili će se pojaviti. I Heaven bi uradio isto, počistio kate. Samo htedoh da ti iznesem celu priču koja stoji iza te situacije.
    rs1 Rimljanka

Корисник Аватар корисника tul3
    Члан од
    09.02.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    Овај сервер је сјајан био све до краја, а онда се победник опет одлучује за зеленим столом, то је постало проклетство српских сервера, некада је на крају прштало, сада све храбрише на крају нападају сами себе. Цео сервер бусање у груди и "мерење величине" а на крају олупавање о сопствене играче и Натаре. Још један сервер где се позива на реч, обећање, ПОН... Побогу, па ПОН није савезништво него привремена мера која у датом тренутку одговара уговореним странама, циљ игре је победа и када ПОН постање сметња истој он се прекида. Разумем ПОН док се реше други фактори, у овом случају ЛА и ДН, али тај кукавичлук да се победа не реши играчки, храбро, већ за зеленим столом уз цвеће, белу чоколаду и ламбаду ми никако није јасан. И то се понавља из сервера у сервер, а сви сте храбри и јаки и најбољи и про играчи, а немате кохонес да на крају прштите и покажете шта сте кликали све ово време.
    Хоће ли бити мушке игре? Није чудо што су девојчице постале вође по савезима, јер очито имају већа **** од вас форумских хероја који ће офове олупати због цифре поред сопственог имена а не због борбе и жеље за победом савеза!
    Мука ми је када видим шта сте направили од ратне игре.
    Pa moramo da otvorimo jos koje poglavlje...bez frke na Balkanu

rs1 2008-2009 DN-T*H*C Gliso
    rs1 2009-2010 ND-RB tul3 | rs1 2010-2011 Гарда Ш BoMoTuBa
    rs1 2014 HEAVEN JInx | rs4 2014 NW qwerty
    rs1 2015 Joker kHarizmaticar
    rs1 2015-2016 SWA N04 gliso
    rs1 2016-2017 DN troup kHarizmaticar

http://travian-reports.net/rs/report/30379240586

Корисник
    Члан од
    14.06.2016
    Одговори
    70

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Sex Bomb Види одговор
    MIS JE DOBIO GRIP

Mis je dobio grip
    Pa je seo u dzip
    I prevalio put dugacak
    Da ga pregleda dr macak.

Doktor pacijenta stipnu
    Pacijent nesto zucnu
    Doktor mu leda pipnu
    Zatim ga u celo kucnu

Sa moje tacke gledista
    Nije ti nista

To kaza
    Pa ga smaza

vesli rs1

2 deo:
    http://travian-reports.net/rs/report/77854c10f2c

(dr macak u gostima kod misa)
    HEAVEN, VO
    rs1, rs2: Dr Paja

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr Paja Види одговор
    2 deo:
    http://travian-reports.net/rs/report/77854c10f2c

(dr macak u gostima kod misa)
    Opaaaaa, i mi pilićare za trku sa LA imamo! Svaka čast! Rajski uzvraćaju udarce od juče.
    rs1 Rimljanka

Корисник
    Члан од
    14.06.2016
    Одговори
    70

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Aleks Види одговор
    Opaaaaa, i mi pilićare za trku sa LA imamo! Svaka čast! Rajski uzvraćaju udarce od juče.
    Bice jos
    Bar da bude nereseno :S
    HEAVEN, VO
    rs1, rs2: Dr Paja

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •