Страница 690 од 727 ПрваПрва ... 190590640680688689690691692700 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,891 до 6,900 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Spanska serija Види одговор
    A evo i priznanja da je Walter Dabicev multic, tek sada ne sme da me preore

Ako me preore, tj prodje, jer sam se zakucao pa nema potrebe da se defam, momentalno batalim nalog
    Ja to nikad i nisam poricao. Postalo je ocigledno pre nekog vremena.
    Skupljaj ti deff,zali mi se Dabic da nema zita. Pa da mu pripomognes.
    L&2xM(rs1)

Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.
    http://www.travian-reports.net/rs/report/7631410eb18

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла union Види одговор
    Macko i kutijica, eto me na -/- sledeci server sa istim nickom, ja Vam obecavam rokanje, bice nas 10-ak na -/- pri DN koaliciji , pa evo ovde javno te pozivam na ferku, da vidis kako ce baterijica da te istrese i tebe i kutiju zajedno. Pa da svo ono omalovazavanje koje sam dobio od tebe i kutijice na pocetku servera progutate duboko.

LP,
    Milos
    O veliki magu,postavi skaute u selo,izvidjan si barem 10 puta a pojma nemas......uostalom ja sam nubara,javno sam priznao,zar ti nije ispod casti da takva velicina poput tebe gubi vreme na nebitnog igraca poput mene
    rs1 Macan (Rev)

Подразумевано

Na Liparu

Jeste li mi rod, siročići mali?
    Il' su i vas, možda, jadi otrovali?
    Ili vas je, slabe, progonio svet -
    pa dođoste samo da, kad ljude znamo,
    da se i mi malo bolje upoznamo,
    u dvopevu tužnom pevajući set?...
    Mi smo male,
    al' smo znale
    da nas neće
    niko hteti,
    niko smeti
    tako voleti
    kao ti...
    - Ćiju ći!
    Moje tice lepe, jedini drugari,
    u novome stanu poznanici stari,
    srce vam je dobro, pesma vam je med;
    ali moje srce, ali moje grudi
    ledenom su zlobom razbijali ljudi,
    pa se, mesto srca, uhvatio led.
    S belom bulom,
    sa zumbulom,
    šaren-rajem,
    rajskim majem,
    cvećem, mirom,
    sa leptirom,
    letimo ti mi
    srca topiti...
    - Ćiju ći!
    Moje tice male, jadni sirotani!
    Prošli su me davno moji lepi dani,
    uvelo je cveće, odbego me maj,
    a na duši osta, ko skrhana biljka,
    il' ko tužan miris uvelog bosiljka,
    jedna teška rana, težak uzdisaj.

(1866)

vesli rs1

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Pa,imam jos puno toga da naucim,svakako. Ali sam puno bolji nego pre. Ovaj server sam to pokazao. Ali opet,niti sam zadovoljan sopstvenim ucinkom,niti ucinkom saveza,pa sve sto sam uradio pada u vodu. Valjda cemo sledece godine malo bolje. Ako Rastko prestane da juri zenske i bude tu da se malo bavi savezom.

Ovaj Milosev deff kao ku*va,prima ga kod tebe,pa kod mene.
    Svaka cast macak za sve do sad...mnogo si bolji na terenu nego na forumu...samo nastavi tako...i odlika svih velikih igraca i jeste da kazu da uvek mogu i zele bolje...bices ti vec na sledecem cigra
    rs1 Macan (Rev)

Корисник Аватар корисника PrincOdTame
    Члан од
    16.11.2016
    Локација
    Belgrade-Dusanovac
    Одговори
    34

Подразумевано

Previse puta su omalovazavajuce komentarisani offovi DN-a pa sam morao da reagujem. Slozicu se da je jedino veseljak imao nesto sto se moze nazvati pravim ww offom. Mi ostali smo uglavnom imali offove koji sluze za start zidanja a nikako za "end game". Odgovor na pitanje zasto je to tako lezi u cinjenici da smo protiv sebe imali jaku organizovanu, disciplinovanu i napadacki orijentisanu ekipu koja je u jednom momentu napadala 2 puta nedeljeno a nadam se da ce dezurni kriticari DN-a imati dovoljno hrabrosti da sledece sezone ne prave vise ponova nego sto imaju clanova u savezu i da stanu nasuprot BZB-a, pa kada vide kako izgleda identican napad na 60 sela istovremeno sa vise nego duplim overkillom...gde znas da mogu udariti u 3 9ke sredisnjeg ranga ali mogu sruciti sve i u jedno selo onda se mozda sete sta su ove godine pisali.
    Elem..posto pravljenje ww offa oduzima mnogo vremena a i novca, mada cuvanje istog oduzima jos vise a ti 130og dana servera ostanes na jednom sposobnom artifaktu sa samo jednim ovan offom i cinjenicom da svake nedelje mozes ostati bez tog off sela ili garaze onda se oducis da umereno igras jer si svestan da postoji velika mogucnost da ne ispalis off uopste, posto Dn deff igraci nisu igrali ovo samo da bi branili tudje offove svi smo bili podjednako vazni i podjednako branjeni i nebranjeni.
    Kada je konkretno o nama rec..samo katanje off sela koje je intervencijom u "poslednji cas" ostalo na 4 gradjevine nije previse uticalo na to koliki ce off da nam bude. Nije uticalo ni to sto su nam brzi konji bili na 45 min od garaze(mislim da samo ih ubili skoro 30k u raznim pokusajima da nam se navataju kate ili pesaci). Uticalo je sve ovo sto sam gore pomenuo a verujem da i ostali imaju slicne razloge.
    adasdasdasd

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Ja to nikad i nisam poricao. Postalo je ocigledno pre nekog vremena.
    Skupljaj ti deff,zali mi se Dabic da nema zita. Pa da mu pripomognes.
    To je off sto je nastavio da ispada posle ispaljivanja offa. Zato bolje da skuplja deff.
    @Spanska ono je bio milos deff i mislim jos od jednog ili dva defera, tj ono sto nije pocrkalo 😀
    Trenutni Rs1 - Ndidi
    exRs1 One Two http://prnt.sc/d0os1m (malo se plesalo), http://prnt.sc/d0os9h (malo se igrao balet ), http://prnt.sc/d0otvu (malo se pomagalo)
    exexRs1 Dr Dragan Dabic

Корисник Аватар корисника Humani
    Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла PrincOdTame Види одговор
    Previse puta su omalovazavajuce komentarisani offovi DN-a pa sam morao da reagujem. Slozicu se da je jedino veseljak imao nesto sto se moze nazvati pravim ww offom. Mi ostali smo uglavnom imali offove koji sluze za start zidanja a nikako za "end game". Odgovor na pitanje zasto je to tako lezi u cinjenici da smo protiv sebe imali jaku organizovanu, disciplinovanu i napadacki orijentisanu ekipu koja je u jednom momentu napadala 2 puta nedeljeno a nadam se da ce dezurni kriticari DN-a imati dovoljno hrabrosti da sledece sezone ne prave vise ponova nego sto imaju clanova u savezu i da stanu nasuprot BZB-a, pa kada vide kako izgleda identican napad na 60 sela istovremeno sa vise nego duplim overkillom...gde znas da mogu udariti u 3 9ke sredisnjeg ranga ali mogu sruciti sve i u jedno selo onda se mozda sete sta su ove godine pisali.
    Elem..posto pravljenje ww offa oduzima mnogo vremena a i novca, mada cuvanje istog oduzima jos vise a ti 130og dana servera ostanes na jednom sposobnom artifaktu sa samo jednim ovan offom i cinjenicom da svake nedelje mozes ostati bez tog off sela ili garaze onda se oducis da umereno igras jer si svestan da postoji velika mogucnost da ne ispalis off uopste, posto Dn deff igraci nisu igrali ovo samo da bi branili tudje offove svi smo bili podjednako vazni i podjednako branjeni i nebranjeni.
    Kada je konkretno o nama rec..samo katanje off sela koje je intervencijom u "poslednji cas" ostalo na 4 gradjevine nije previse uticalo na to koliki ce off da nam bude. Nije uticalo ni to sto su nam brzi konji bili na 45 min od garaze(mislim da samo ih ubili skoro 30k u raznim pokusajima da nam se navataju kate ili pesaci). Uticalo je sve ovo sto sam gore pomenuo a verujem da i ostali imaju slicne razloge.
    Sta reci no posteno i lijepo objasnjeno. No vidi mi razumijemo sta je igra. I trudimo se biti najjbolji. Uz to postujemo druge ali ih iz postovanja katanja. A bice prilike za sledeci server bzb opet u najjavi. Ovaj put moguce jos jaci tempo igre i jos borbeniji. I svakako cilj je jedan da kate lete na sve strane.. ��
    Последња измена: Humani, 05.06.2017 у 23:02.
    HUMANI.BZB.TEAM

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr_Dragan_Dabic Види одговор
    To je off sto je nastavio da ispada posle ispaljivanja offa. Zato bolje da skuplja deff.
    @Spanska ono je bio milos deff i mislim jos od jednog ili dva defera, tj ono sto nije pocrkalo ��
    Buraz, ako imas off ti prolazis kroz mene ko noz kroz puter Nemoj da se brines da ce biti nesto defa jer sam morao da ga raspustim da bih predao art, koji jos nisam predao Znaci koliko god smajlija stavio, ja cu biti besan za medalju, kao otisao mi dual i svi me od*ebali kolektivno
    Da se ne zaboravi Vendetta 2015/2016
    http://prntscr.com/9usv4a

Корисник Аватар корисника manu
    Члан од
    28.05.2014
    Одговори
    21

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dabar Види одговор
    Zanimljive su izvale REV-ovaca kako na svim stranama imaju svoju bracu i drugove koji ih gotive za zivota, a oni izbaceni iz svake ally sem iz BZB-a do sada.
    Takodje svaki server par igraca ode u drugu ally, a retko ko prelazi kod njih (koliko sam ispratio).
    Zanimljiva analiza i vidjenje stvari, nema sta.
    Ne boj se Dabre,na sledecem odma posle arta lete i iz bzb-a,moja procena
    ***HEAVEN***=DT
    rs1- ERDINGER
    exrs1 -manu
    exexrs1 - ERDINGER
    exexexrs1 - bla bla
    exexexexrs1 -manu

Корисник Аватар корисника dafte
    Члан од
    03.07.2013
    Одговори
    505

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nodi Види одговор
    Sta je tu je, ne ponovilo se
    Znas da svaki server bude napad na vas..doduse uglavnom kad je art kod vas...a posto nema baraba red je bio da se tradicija nastavi
    L&2xM
    L&M .... Znaci LejlaS.....http://prnt.sc/d0os1m
    2 debela nemca http://prntscr.com/7wddfa
    3 debela nemca
    dafte/ drug crni

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •