Страница 689 од 727 ПрваПрва ... 189589639679687688689690691699 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,881 до 6,890 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник
    Члан од
    21.07.2014
    Одговори
    307

Подразумевано

Uffff koliko ovaca pobijeno....pa sa ovim bi hranili i ww

Taman da se zavrsi za 1h server zabolelo je

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Nemoj marko vise dosta je za ovaj server.
    Ma gde dosta,tek sam se razigrao. Rofl. Da nisam prestao pre par dana da pravim vojsku,sad bi mi ostalo za jos jedan krug. :(
    Ljudi,gde se ima,tu se i rasipa. Ja smanji minus u Dzingisima,Kenchy sam sebi. Nema se zita,jbg.
    Ovo je bilo za one Babarogine kate. Rastko se osvetio pre,a ja tek sad. Hahahahhaha.
    L&2xM(rs1)

Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.
    http://www.travian-reports.net/rs/report/7631410eb18

Trenutni Rs1 - Ndidi
    exRs1 One Two http://prnt.sc/d0os1m (malo se plesalo), http://prnt.sc/d0os9h (malo se igrao balet ), http://prnt.sc/d0otvu (malo se pomagalo)
    exexRs1 Dr Dragan Dabic

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Ma gde dosta,tek sam se razigrao. Rofl. Da nisam prestao pre par dana da pravim vojsku,sad bi mi ostalo za jos jedan krug. :(
    Ljudi,gde se ima,tu se i rasipa. Ja smanji minus u Dzingisima,Kenchy sam sebi. Nema se zita,jbg.
    Ovo je bilo za one Babarogine kate. Rastko se osvetio pre,a ja tek sad. Hahahahhaha.
    Svaka cast poslednjem Mohikancu i za napad i za odbranu...tako se igra,do kraja...vidis da si puno bolji igrac nego provokator na forumu...drzi se sledeci server toga...pusti Dabicu i meni forum,mi smo ipak nubare
    rs1 Macan (Rev)

Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Spanska serija Види одговор
    Cek, mi smo 2x nulirali selo od Lx2xM, oba puta su isekli heroja koji je trebao art da uzme i da obrise off, pored svega toga on opet izbaci preozbiljan ww off, Camp3r pod napadima ceo server, izbaci azdaju od off, a da ne spominjen koliko smo offova obrisali... I pored toga, svaki off koji je ostao kod LA je bio ozbiljniji od ovih iz DN... Nije da nisam igrao ww off pa da ne znam kako je to, nije sada to nesto tesko, 3x teze je imati 2-3 akcijaska offa...
    Ww off je dosadno i lako igrati, naselis se u sumu sa 2-3 licna defera, simujes ceo server i udaris u ww... Od svih DN offova, samo Mali Veseljak se moze nazvati ww offerom... Sta je problem, da li nedostatak vremena, mali broj artova ili nesto trece, podbacili su, mislim da i sami to znaju

Ja sam jedan od tih koje ima u Heavenu, za ostale ally ne znam, ali bez obzira na situacije koje su se izdesavale super sam sa Smakom i bas me ne zanima ko se sa kim svadjao i zasto Njihov def je tu, a da su mi blizi i njih bi isto cimao sada da me braneeeee, imam napad
    Armatura je bio katan,nedostajalo im je artova,sve to druze stoji...takodje i cinjenica da je jedini pravi ww off od Veseljaka...Corpin se kucao 2 ili 3 puta,da je klikao ww off ko zna kakav bi udar bio od njega...mislim da baxy i nije sporio one vase akcije,uostalom on neka odgovori...
    Hvala za pohvale,nisi jedini u Heaven ali to neka govori o drugima...znas da od nas uvek imas podrsku a ako smo na suprotnim stranama prijateljstvo...to se neguje obostrano i tako i treba da bude,ne samo u nasem slucaju vec sa svim igracima iz suprotnih ally...jedino za Unka ne vazi ...on je stipsa i nece da plati pivo
    rs1 Macan (Rev)

Корисник
    Члан од
    01.12.2016
    Одговори
    84

Подразумевано

Macko i kutijica, eto me na -/- sledeci server sa istim nickom, ja Vam obecavam rokanje, bice nas 10-ak na -/- pri DN koaliciji , pa evo ovde javno te pozivam na ferku, da vidis kako ce baterijica da te istrese i tebe i kutiju zajedno. Pa da svo ono omalovazavanje koje sam dobio od tebe i kutijice na pocetku servera progutate duboko.

LP,
    Milos

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr_Dragan_Dabic Види одговор
    Isuse Boze!!!
    Ja poslao da lupam neki stacionar i da nabijam poene a vi tako... Sta ja sada trebam da kacim log nuliranja Grimovog gg-a
    Kako god isao sam da udarim u meso, ali ovo?!?! Preterao si sa defom

Цитат Поруку оставио/ла Macan Види одговор
    Hvala za pohvale,nisi jedini u Heaven ali to neka govori o drugima...znas da od nas uvek imas podrsku a ako smo na suprotnim stranama prijateljstvo...to se neguje obostrano i tako i treba da bude,ne samo u nasem slucaju vec sa svim igracima iz suprotnih ally...jedino za Unka ne vazi ...on je stipsa i nece da plati pivo
    Moj dual je vodja pa smem da pisem sta hocu
    Nego jel ima neki deff za moje off selo, ovaj Dabic se nesto zaleteo pa da i ja nabijem pola milke defa
    Da se ne zaboravi Vendetta 2015/2016
    http://prntscr.com/9usv4a

Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Spanska serija Види одговор
    Isuse Boze!!!
    Ja poslao da lupam neki stacionar i da nabijam poene a vi tako... Sta ja sada trebam da kacim log nuliranja Grimovog gg-a
    Kako god isao sam da udarim u meso, ali ovo?!?! Preterao si sa defom

Moj dual je vodja pa smem da pisem sta hocu
    Nego jel ima neki deff za moje off selo, ovaj Dabic se nesto zaleteo pa da i ja nabijem pola milke defa

Za tebe uvek valjda znas...javi se in game i kazi kolicinu
    rs1 Macan (Rev)

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Macan Види одговор
    Svaka cast poslednjem Mohikancu i za napad i za odbranu...tako se igra,do kraja...vidis da si puno bolji igrac nego provokator na forumu...drzi se sledeci server toga...pusti Dabicu i meni forum,mi smo ipak nubare
    Pa,imam jos puno toga da naucim,svakako. Ali sam puno bolji nego pre. Ovaj server sam to pokazao. Ali opet,niti sam zadovoljan sopstvenim ucinkom,niti ucinkom saveza,pa sve sto sam uradio pada u vodu. Valjda cemo sledece godine malo bolje. Ako Rastko prestane da juri zenske i bude tu da se malo bavi savezom.

Цитат Поруку оставио/ла Dr_Dragan_Dabic Види одговор
    Ovaj Milosev deff kao ku*va,prima ga kod tebe,pa kod mene.
    L&2xM(rs1)

Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.
    http://www.travian-reports.net/rs/report/7631410eb18

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Pa,imam jos puno toga da naucim,svakako. Ali sam puno bolji nego pre. Ovaj server sam to pokazao. Ali opet,niti sam zadovoljan sopstvenim ucinkom,niti ucinkom saveza,pa sve sto sam uradio pada u vodu. Valjda cemo sledece godine malo bolje. Ako Rastko prestane da juri zenske i bude tu da se malo bavi savezom.

Ovaj Milosev deff kao ku*va,prima ga kod tebe,pa kod mene.
    A evo i priznanja da je Walter Dabicev multic, tek sada ne sme da me preore

Ako me preore, tj prodje, jer sam se zakucao pa nema potrebe da se defam, momentalno batalim nalog
    Последња измена: Spanska serija, 05.06.2017 у 17:54. Разлог: PANIKAAAAAAAA!!!! :D
    Da se ne zaboravi Vendetta 2015/2016
    http://prntscr.com/9usv4a

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •