Страница 685 од 727 ПрваПрва ... 185585635675683684685686687695 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,841 до 6,850 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Macan Види одговор
    Uzasan potez sto je BZB sa jedva 70 igraca sklopio PON...ajde neka bude da si u pravu...evo samo jedno pitanje za tebe...sto nisi tako pricao i ex server...niste imali saradnju samo sa Natarima...mozda je LA to trebalo,ne znam,necu da komentarisem ali da li je to trebalo SWA ally...NIKAKO...pojedinci iz SWA su se razmetali kako su najmocnija ally na rs domenima i da su dosli na rs1 da H ocitaju lekciju...onda se ide 1 na 1 druze a ne u SARADNJU sa 3/4 servera...izmedju BZB i H je cisti PON,izmedju vase dve ally je bila vrlo cvrsta saradnja,zajedno ste akcijali,zajedno se deffali pa vas oni na kraju ispalili...ko je sad tu kriv...da pogadjam,Smak verovatno opet ...evo jos jedne cinjenice koju niko ne moze da ospori ko je klikao ex rs1...imali ste jedinstveni kamen i bednih 4 milke deffa u ww...Targa vas je sam samcit nulirao...sad je cela DN ally isla na nas (pri tom BZB nema deffa),pomirisali ste petunije sa mocnih zidina,malo ostetili fasadu na jednom skladistu i videli samo upitnike ...samo sto rece kenchy, ne znam koja je svrha katanja BZB ww,svakako H izlazi prvi...bice da je Baxy OPET u pravu kad je rekao da postoje tajni dilovi ...
    Stvarno, 4 miliona A koj je to dan servera bio? Mislim ne znam, bio sam na WWu pa nisam video. Koliko je Heven fejkao, zar i taj kamen i WW oferi nisu trebali da se brane? Koliko je defa bilo na kraju u kamenu+WWu? 4 miliona?
    Rs1 - pawle - DN, BaBooN Team - d.o.o, rs1 acc - SWA
    rs19 - Rumelstiltskin MaaR - S
    bax - BROTHERS - -G-
    ba2/ba4 - Srcleth - WOR

Корисник Аватар корисника Bokeli
    Члан од
    05.04.2015
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    31

Подразумевано

Da citiram naseg cenjenog saborca "a cemu ste se nadali"?

Nego....snaga saveza se meri po tome koliko je protivnik jak.
    LA je bio dostojan protivnik, manite se price o PON i o diplomatiji, svi su imali sanse da pokazu sta mogu.

Na mapi smo pokazali najvise, zasluzeno smo tu gde jesmo.
    ex ex rs1 - NW
    ex rs4 - NW
    rs1 2015 - Heaven
    rs1 2016 - Heaven
    rs1 2017 - Heaven

Корисник Аватар корисника baxy
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    418

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла red devil Види одговор
    Тебе, и све остале који овде пишу а не смеју да се потпишу, једноставно треба игнорисати! Мени само и даље није јасно чиме се бавите у животу када имате оволико слободног времена на претек?! Битно да друге прозивате да су неостварени у стварном животу...

Али, као што је Кућерак већ рекао, ДТ је на следећем серверу на својим координатама без икаквих понова и сарадњи па изволите да поново вратимо драж овој игри - знате где смо

П.С. Ероде да ли се твојим војницима тресу колена, кнедлу сам ти преорао (needle), следећи је твој гг?
    Pa sto me ne ignorises ? Javim se samo kad se nesto bitno desava , ipak je ovo kraj servera . Nadam se i zelim svim svojim bicem da se susretnemo . Do tada citiraj nacisticke reci na ulazu u logore , mislim da ovo dovoljno govori o tebi cak i ako je pisano u zezanju .
    ,,Sedi Zaba sama na listu lokvanja,,

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Bokeli Види одговор

LA je bio dostojan protivnik, manite se price o PON i o diplomatiji, svi su imali sanse da pokazu sta mogu.

Na tome smo vam cestitali i na pobedi vam cestitamo server je bio vise nego odlican nijanse su odlucile pobednika.

Корисник Аватар корисника baxy
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    418

Подразумевано

Bajke su na drugom spratu momak
    Cinjenicno stanje , DT opet odradio prljav posao za vas . Pokupili planove iako ne zidaju samo da BZB ne bi prvi poceo da zida .Znali ste da BZB nece pogaziti datu rec pa hajde na kvarnjaka da odradimo . Ako mislite da je iko iz ove koalicije to progutao i nije skapirao grdno si se za..bao .
    ,,Sedi Zaba sama na listu lokvanja,,

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Stari Mudrac Види одговор
    Bas iz onoga sto je rekla sanci u postu, zato sto postujete datu rec
    Da je obrnuta situcija sa ww-om pa i da ocekujemo neizvesnost, ovako ljudi mogu da pocnu da slave vec

Limun

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла KAPETAN LESH Види одговор

Limun
    pusti ti njega zemo. ja odlucujem ko ce biti gadjan. heavenu ne gine 0

Корисник Аватар корисника Bokeli
    Члан од
    05.04.2015
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    31

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла baxy Види одговор
    Bajke su na drugom spratu momak
    Cinjenicno stanje , DT opet odradio prljav posao za vas . Pokupili planove iako ne zidaju samo da BZB ne bi prvi poceo da zida .Znali ste da BZB nece pogaziti datu rec pa hajde na kvarnjaka da odradimo . Ako mislite da je iko iz ove koalicije to progutao i nije skapirao grdno si se za..bao .
    Potpisi se.....

A inace.....za mene podjednako je isti uspeh to sto smo blizu osvajanja servera i sto smo se vas otarasili

Prosto ne znam cemu se vise radovati

Nit nebitnijeg saveza nit vecih galamdzija

ps. ne odgovaraj na post ako ne mislis da se potpises...u suprotnom je moja konverzacija s tobom zavrsena sta god napisao
    ex ex rs1 - NW
    ex rs4 - NW
    rs1 2015 - Heaven
    rs1 2016 - Heaven
    rs1 2017 - Heaven

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла erode73 Види одговор
    pusti ti njega zemo. ja odlucujem ko ce biti gadjan. heavenu ne gine 0
    Ma druze moj neka si ti meni tu..drago mi je da si se javio...odavno te nije bilo..il mene nije bilo...al nekog nije bilo ugalvnom.
    Vec valjalo bi pivce neko klepit ..kolektivno...

IMAL VAS ZA TU ESOLUCIJU????

Limun

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Potpisi se.....

A inace.....za mene podjednako je isti uspeh to sto smo blizu osvajanja servera i sto smo se vas otarasili

Prosto ne znam cemu se vise radovati

Nit nebitnijeg saveza nit vecih galamdzija

ps. ne odgovaraj na post ako ne mislis da se potpises...u suprotnom je moja konverzacija s tobom zavrsena sta god napisao
    Evo ja cu da ti odgovorim,potpisan sam...jesi ti bese onaj koji je cvilio za deff mimo MM i koji je isti dobio...kad sam te u jednoj sobi hvalio lepo mi rece jedan tvoj saigrac da si da ne kazem sta ...evo pokazujes to...nismo nikakav savez,savez smo preletaca,galamdzija i neostvarenih ljudi...zasto si onda kmecao za deff kod nas...zasto ste digli toliku frku oko nas kad smo izasli iz ally...mozda ti mozes da progutas pricu koja ti je servirana,oni iz Heaven koji misle svojom glavom sigurno nece...idi upali TV,pocinje ti treci dnevnik,mozda poverujes i u te nebuloze uzgred okupljanje REv je u NS,dobrodosao si,nismo mi zlopamtila...eto cisto da vidis koliko smo ruzni,jadni i neostvareni
    rs1 Macan (Rev)

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •