Страница 684 од 727 ПрваПрва ... 184584634674682683684685686694 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,831 до 6,840 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла erode73 Види одговор
    u pravu si delimicno. bzb gubi ovaj server to je tacno. ali ne zato sto ce ga uzeti heaven vec zato sto ga uzima dn. u pravu si za jos jednu stvar. da je situacija obratna heaven bi gadjao ww bzb. onda bi se na kraju pojavila aleks mozda i horabin sa objasnjenjem da pon nije saradnja da je tu svako bio za sebe, da pon vazi samo do pocetka izgradnje ww. onda bi se tu ukljucio i rudolf i to je to
    bzb dobri ste momci i devojke ali ste u uhf, a tu alijansu predvode aleks kao pomocnik pomocnika, free kao pomocnik travijanskog gazde, i rade iz n.l.srb kao vrhovni vodja ili gazda svih vas. sta vam je tu vam je dok ste sa njima
    ispade na kraju da sam totalno u pravu a ne delimicno

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Stari Mudrac Види одговор
    ispade na kraju da sam totalno u pravu a ne delimicno
    nisi totalno u pravu jer ti mislis da ce pobediti heaven jer ih bzb nece napasti. ja znam da ce pobediti dn jer je volt neutralisao prvo bzb a sad cemo stare drugare iz heavena

Корисник Аватар корисника baxy
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    418

Подразумевано

KOje izjave i komentare ? Reci da li ste posteno odradili diplomatiju i da ste sve ispostovali ? Sledeci server ces imati acc sa mojim nickom pa izvoli i ti i ovi ostali nabedjeni igraci . KOliko vidim vasi igraci su poceli da provociraju i to pre vremena , kad im se odgovori onda mi trazimo povod . Smesno zaista .
    Последња измена: looney, 05.06.2017 у 10:40.
    ,,Sedi Zaba sama na listu lokvanja,,

Корисник
    Члан од
    15.08.2015
    Одговори
    149

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла baxy Види одговор
    KOje izjave i komentare ? Reci da li ste posteno odradili diplomatiju i da ste sve ispostovali ? Sledeci server ces imati acc sa mojim nickom pa izvoli i ti i ovi ostali nabedjeni igraci . KOliko vidim vasi igraci su poceli da provociraju i to pre vremena , kad im se odgovori onda mi trazimo povod . Smesno zaista .
    Jbo lud zbunjenog ovdje...ajde pogledaj par stranica prije i vidi ko je koga ovdje citiro... ja nema potrebe da se tebi svetim ili bilo kome,za nick sam spomenuo zbog foruma i ne kontam sto sam to odjednom nabijedjen i sta to znaci..
    Rs1 - dzingis han

Корисник Аватар корисника red devil
    Члан од
    03.03.2016
    Локација
    Ниш
    Одговори
    134

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла baxy Види одговор
    Тебе, и све остале који овде пишу а не смеју да се потпишу, једноставно треба игнорисати! Мени само и даље није јасно чиме се бавите у животу када имате оволико слободног времена на претек?! Битно да друге прозивате да су неостварени у стварном животу...

Али, као што је Кућерак већ рекао, ДТ је на следећем серверу на својим координатама без икаквих понова и сарадњи па изволите да поново вратимо драж овој игри - знате где смо

П.С. Ероде да ли се твојим војницима тресу колена, кнедлу сам ти преорао (needle), следећи је твој гг?

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла red devil Види одговор
    Тебе, и све остале који овде пишу а не смеју да се потпишу, једноставно треба игнорисати! Мени само и даље није јасно чиме се бавите у животу када имате оволико слободног времена на претек?! Битно да друге прозивате да су неостварени у стварном животу...

Али, као што је Кућерак већ рекао, ДТ је на следећем серверу на својим координатама без икаквих понова и сарадњи па изволите да поново вратимо драж овој игри - знате где смо

П.С. Ероде да ли се твојим војницима тресу колена, кнедлу сам ти преорао (needle), следећи је твој гг?

p.s.

jel ste pitali vaseg vodju radeta n.l.srb dal smete bez ponova i saradnji na sledecem serveru

Staljingrad nikad ne moze da padne. A to je moj gg

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Staljingrad nikad ne moze da padne. A to je moj gg
    p.s.

jel ste pitali vaseg vodju radeta n.l.srb dal smete bez ponova i saradnji na sledecem serveru

Корисник Аватар корисника red devil
    Члан од
    03.03.2016
    Локација
    Ниш
    Одговори
    134

Подразумевано

p.s.

Нисам, излетео сам се сад... Можда ипак буде понова, јављам касније кад се договоримо

Корисник Аватар корисника dr.Ludisha
    Члан од
    22.02.2017
    Локација
    Obr
    Одговори
    5

Подразумевано

Cestitke svim igracima cije smo logove ovde videli zbog toga smo i dosli da se igramo, ostali (izuzev defera cije se zasluge ne vide na njihovim profilima) dosta sa laprdanjem, jer da ste mogli sta da uradite dosad bi vec uradili

Vlada a.k.a Ludisha
    DN Troup
    Последња измена: looney, 05.06.2017 у 10:41.

Корисник Аватар корисника baxy
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    418

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nodi Види одговор
    Jbo lud zbunjenog ovdje...ajde pogledaj par stranica prije i vidi ko je koga ovdje citiro... ja nema potrebe da se tebi svetim ili bilo kome,za nick sam spomenuo zbog foruma i ne kontam sto sam to odjednom nabijedjen i sta to znaci..
    http://prntscr.com/ffw85r
    Evo druze pa sam vidi ko je prvi poceo sa pod..bavanjem .
    Ako si se pronasao u ovome , primi izvinjenje , nabedjenim igracima se nije odnosilo na tebe . Ti si svoju klasu i kvalitet potvrdio . Izvini jos jednom ako sam te licno necim uvredio .

Mrzi me da trazim , imas post malo ranije gde tvoj vodja kaze da mali narodi i savezi uvek imaju mrznju , nacionalizam u sebi i da prave teorije zavere .
    ,,Sedi Zaba sama na listu lokvanja,,

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •