Страница 683 од 727 ПрваПрва ... 183583633673681682683684685693 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,821 до 6,830 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

@next rs1
    DT je na + - bez pona i saradnji i ocekujemo bzb kao protivnike u sto jacem sastavu zarad krvoprolica jer je to poenta igre a i svih onih koje moram da molim da igraju sledeci server jer su se smorili.

@rev cestitam od sledeceg pa nadalje cete uvek biti nasi neprijatelji.smak tebi na obraz sve pogrdne stvari koje si izneo na racun DTa a svi do jednog smo vas pomagali i gotivili zbog borbe na - -. Ja sam licno sitao i branio 3,4 vasa naloga preko noci i trpa brdo defa u suporte sa silosom 80k itd.
    Koliko se secam rekao si da idete na -/+ da ocitate lekciju LA...ovo su novi momenti da opet dolazite na +/-...mada nije frka...ne mislis valjda da vas se plasimo da dodjemo...
    Sto se tice necega sto sam izrekao protiv DT reci,dokazi,pokazi...za situaciju ne krivim DT jer bih time generalizovao ceo savez a to ne zelim jer imate divnih igraca sa kojima sam svakodnevno u kontaktu...sto se tice pomaganja verovatno si mislio na ex rs1 i za to nisam rekao nikad nista ruzno,naprotiv,zbog toga smo i dosli sa vama na korde...sto se tice ovog tekuceg servera,tu bih imao mnogo toga da kazem mada iskreno koga zabole za to...ionako ovde na rs1 ljudi imaju kratko pamcenje i sve se zaboravi za dve nedelje,cak i one stvari koje su neoborive a iznosene su bezbroj puta na forumu...jedino tebi iz vodjstva DT mogu donekle da kazem hvala za neke stvari koje si ucinio...ali ako si vodja onda stani cvrsto iza postupaka i stavova svojih igraca a ne samo kako ti i kad ti odgovara...nadam se da si shvatio...a svi vrlo dobro znamo ko je bio nestabilni element u ovom PON od samog pocetka...
    Ukratko,kad god nam je trebala bilo kakva pomoc BZB bi uskocio,hranili su nam deff,hranili off dok je putovao,slali rese,ponekad i deff kad je trebao...sta si uradio ti kao vodja DT...stitio igrace koji su nam pretili,dozvoljavao da uskacu na cropove ispred nas,podmetnuo nas kao topovsko meso BZB u naseljavanju,postavljali deff u tek osvojena sela,u farme (cak i oaze),poneki su pretili gasenjem acc nekim nasim igracima...da ne pominjem imaginarnog duala koji slucajno posalje vezane napade katama na saveznika...i da se ceka puna 4 dana da se javi igrac koji je inace "vrlo bitan" u igri DT...te suplje price mozda prodju kod ortaka iz vrtica ali su vrlo smesne kad to kaze jedan ozbiljan covek...o koordinaciji za arte da i ne govorim,bila je NIKAKVA...znaci prekid saradnje je na obostrano zadovoljstvo...bio,video,otisao...odlican ste savez i to niko ne spori,toliko dobri kao sto se predstavljate niste,video i svedok gomile farmi koje imate u savezu,znaci brojnost ne znaci i kvalitet...bolje da se vratite na vasu cifru od 20-30 igraca ali su svi bili pakleni i zadovoljstvo je tuci se sa vama...
    Ovom prilikom se izvinjavam svim postenim Heaven igracima koji su i sami videli sta se desava i ni malo nisu kritikovali nasu odluku za izlazak iz ally (pre bih rekao da smo izbaceni)...za one koji su neupuceni dosta naseg deffa je i dalje u Heaven i to nije tajna...jos uvek ima ljudi tamo koje cenimo i koji nas cene...
    Ako Heaven prvi izadje na 100 ovom prilikom vam cestitam,igrom ste zasluzili,postovanjem saveznika i diplomatijom niste...ali koga jos zabole za to...pise se pobednik...
    rs1 Macan (Rev)

Корисник Аватар корисника tul3
    Члан од
    09.02.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла house Види одговор
    @lolek ....iskuliraj
    @bzb dajte te logove, cuo sam da je bilo bruka deffa...cestitke...nama umire na sve strane i nemamo toliko

@next rs1
    DT je na + - bez pona i saradnji i ocekujemo bzb kao protivnike u sto jacem sastavu zarad krvoprolica jer je to poenta igre a i svih onih koje moram da molim da igraju sledeci server jer su se smorili.

@rev cestitam od sledeceg pa nadalje cete uvek biti nasi neprijatelji.smak tebi na obraz sve pogrdne stvari koje si izneo na racun DTa a svi do jednog smo vas pomagali i gotivili zbog borbe na - -. Ja sam licno sitao i branio 3,4 vasa naloga preko noci i trpa brdo defa u suporte sa silosom 80k itd.

@ostali sa kojima sam u kontaktu, ocekujem vas kod nas na sledecem
    Respect

rs1 2008-2009 DN-T*H*C Gliso
    rs1 2009-2010 ND-RB tul3 | rs1 2010-2011 Гарда Ш BoMoTuBa
    rs1 2014 HEAVEN JInx | rs4 2014 NW qwerty
    rs1 2015 Joker kHarizmaticar
    rs1 2015-2016 SWA N04 gliso
    rs1 2016-2017 DN troup kHarizmaticar

http://travian-reports.net/rs/report/30379240586

Подразумевано

Cestitam ko god da pobedi! Mada bih lično volela da to bude Bzb.
    P.s. Može li neko da me napadne, ne smrde mi noge
    Opet ćemo se ćerati uskoro!
    Ravijojla

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Ja ne kapiram sto se ovde pravi racun bez krcmara. Moze UHF da prica sta god hoce. Ovaj server ne dobija ni BZB a narocito ne H. Da li vi stvarno mislite da cu ja dozvoliti da UHF kome komanduje N.L.SRB uzme ovaj server? Samo se vi zavaravajte.
    BZB je usporen. To je fakat. Ali otkud bilo kome ideja da H pobedjuje? VOLT nije dosad ispalio ni jednu petinu svojih offova. Prema tome cudo H na moju komandu vrlo brzo ide na 0. Samo neka oni skupljaju milke deffa u svom cudu ono ide na 0

Server dobija DN ko kaze drugacije radi za interese N.L.SRB!!!

Корисник Аватар корисника baxy
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    418

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Humani Види одговор
    Ljudi da vas lijepo zamolim bila saradnja ili ne ajd se prestanite paliti bar vi iz saradnje. Udaricu nekog izbicu mu sve sa accta sto ima i onako mi zao offa sto ce propasti ne provocirajte na kraju. Kasnije ce biti humani kriv. A nisam ja ne trazite sutite klikajte zavrsite sto imate nemojte ljubim vas prelaziti granicu. Heaven obuzdajte ovog svog imrana kako mu nik i da sa ovim zavrsimo.
    Uvek je tako na rs1 , pobednik obicno pod.ebava dojucerasnjeg saveznika . To ce tek da se vidi kad ww izadje na 100% .
    Do tad filozofsko cutanje jer se zna da bi isli na sisanje , nularica obavezna
    ,,Sedi Zaba sama na listu lokvanja,,

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла baxy Види одговор
    Uvek je tako na rs1 , pobednik obicno pod.ebava dojucerasnjeg saveznika . To ce tek da se vidi kad ww izadje na 100% .
    Do tad filozofsko cutanje jer se zna da bi isli na sisanje , nularica obavezna
    zna aleks kad treba da cuti

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

druze, ne znam za baxy ali meni je srce puno samo ako vam volt srusi cudo na 0
    Последња измена: looney, 05.06.2017 у 10:38.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла KAPETAN LESH Види одговор
    gdje ti vidis da je BZB izgubio srver...tacno i mene to zanima???

Limun
    Bas iz onoga sto je rekla sanci u postu, zato sto postujete datu rec
    Da je obrnuta situcija sa ww-om pa i da ocekujemo neizvesnost, ovako ljudi mogu da pocnu da slave vec

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TOSHIBA Види одговор
    To ti pričam. Iole do artova ste bili zanimljivi. Sad pošaljete 13 offova i ubijete mi 816 cezara. I mislite da se pitate nešto. Odavno ste vi Zimbabve prijatelju
    sa vama smo zavrsili vase cudo smo onemogucili. e sad vidim da ti solidarno dajes podrsku svojim saveznicima iz UHF jer je njih uhvatila frka jer znaju da erode sada ide na njih. a njih vise volim da srusim nego vas, ali ni vas nisam postedeo ali druze svaka cast na lojalnosti savezniku ali heaven se sa vama nikad nece tako solidarisati kao vi sa njima. svaka cast na kodeksima ali cete politiknatski uvek biti pobedjeni jer je ovo rs.1 a politikantski nece prema vama postupati volt koji se posteno bori i otvoren je sa vama od prvog dana. vec ce to ciniti uvek vasi prijatelji iz heavena. voltu je u interesu da ste vi u ponu sa njima jer lakse pobedjujemo. ali logika kaze da to nije dobro za vas

p.s.

inace zimbabve je prvo isterao britanske kolonijaliste a posle njih pobedio bele rasiste. prema tome ne potcenjuj nikad zimbabve to jest volt.

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Stari Mudrac Види одговор
    Bas iz onoga sto je rekla sanci u postu, zato sto postujete datu rec
    Da je obrnuta situcija sa ww-om pa i da ocekujemo neizvesnost, ovako ljudi mogu da pocnu da slave vec

u pravu si delimicno. bzb gubi ovaj server to je tacno. ali ne zato sto ce ga uzeti heaven vec zato sto ga uzima dn. u pravu si za jos jednu stvar. da je situacija obratna heaven bi gadjao ww bzb. onda bi se na kraju pojavila aleks mozda i horabin sa objasnjenjem da pon nije saradnja da je tu svako bio za sebe, da pon vazi samo do pocetka izgradnje ww. onda bi se tu ukljucio i rudolf i to je to
    bzb dobri ste momci i devojke ali ste u uhf, a tu alijansu predvode aleks kao pomocnik pomocnika, free kao pomocnik travijanskog gazde, i rade iz n.l.srb kao vrhovni vodja ili gazda svih vas. sta vam je tu vam je dok ste sa njima

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •