Страница 682 од 727 ПрваПрва ... 182582632672680681682683684692 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,811 до 6,820 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Imrana ne smije niko da kata to treba da znas. Dzaba ti sve bega sledeci rs1 ako budem igrao podseticu te sta si obecao pa ispuni obecanje.
    Ja sam obecao Feride...vrati se koji post.
    I bit ce meta citavog BZB a taman da mi klikao sa bratom na nalogu.

Limun
    p.s jedino moze da se krije iza nekog nicka do kraja srvera pa da se izvuce kao mis i kaze niste me skatali.

Корисник Аватар корисника lolek
    Члан од
    09.07.2015
    Одговори
    115

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Macan Види одговор
    Odakle ti to da je BZB porazen
    ovi se nesto bune
    RS1 Gameofteuton
    RS19 Fernadna
    Ba domen(Imran)

http://travian-reports.net/ba/report/209330a184d

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла lolek Види одговор
    cudi me da sada bzb ne dovede sve na forum zbog poraza
    gdje ti vidis da je BZB izgubio srver...tacno i mene to zanima???

Limun

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла lolek Види одговор
    ovi se nesto bune
    Koji OVI...koliko vidis i mi smo OVI...tako da te lepo pitam,odakle ti to da je BZB izgubio server
    rs1 Macan (Rev)

Корисник Аватар корисника lolek
    Члан од
    09.07.2015
    Одговори
    115

Подразумевано

Koji OVI...koliko vidis i mi smo OVI...tako da te lepo pitam,odakle ti to da je BZB izgubio server
    opet iz tajne sobe ne smijem sve informacije odati nije zanimljivo
    RS1 Gameofteuton
    RS19 Fernadna
    Ba domen(Imran)

http://travian-reports.net/ba/report/209330a184d

Подразумевано

Tako je vickasti ...vidim ti si se ubio od osvajanja servera (ako ne racunamo onaj bezvezni rs3 koji vise niko normalan i ne klika)...Smak i ekipa idu gde je dobra ekipa i gde ne moraju da slusaju lazne autoritete neostvarene u RL...zao mi te je sto ti moras al eto...ajde sad skokni Unkiju po pivo i cigare
    Могу више ниједан да не победим, потрошио сам цирка 0 динара у мојој Травианској историји, а избацивао сам увек деф за поштовање, без мултића, гаража, увек у првим линијама да подметнем војску и када знам да сигурно гине. И нисам прелетачевић, играм увек са мојом екипом. Што се Ункија тиче, овде на форуму су ветерани ове игре, знају ко је Ункија љуштио на рс3 а ко му је био послушник на рс1. Ми немамо више довољно велику екипу за алијансу, али имамо довољно велику да играмо из гушта, задовољства. Следећи сервер можда ћеш освојити ако не будеш играо у Хевену, чуо сам да следећи неће освојити.
    Изногуд SWA

Корисник Аватар корисника Humani
    Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Ljudi da vas lijepo zamolim bila saradnja ili ne ajd se prestanite paliti bar vi iz saradnje. Udaricu nekog izbicu mu sve sa accta sto ima i onako mi zao offa sto ce propasti ne provocirajte na kraju. Kasnije ce biti humani kriv. A nisam ja ne trazite sutite klikajte zavrsite sto imate nemojte ljubim vas prelaziti granicu. Heaven obuzdajte ovog svog imrana kako mu nik i da sa ovim zavrsimo.
    HUMANI.BZB.TEAM

Подразумевано

OPOMENA

Važno je, možda, i to da znamo:
    čovek je željan tek ako želi.
    I ako sebe celog damo,
    tek tada i možemo biti celi.
    Saznaćemo tek ako kažemo
    reči iskrene, istovetne.
    I samo onda kad i mi tražimo,
    moći će neko i nas da sretne.

Miroslav Mika Antić

Da razbijemo forumsku dosadu

Корисник
    Члан од
    28.12.2016
    Одговори
    40

Подразумевано

Ajde spustite loptu svi nema potrebe za ovakvim postovima na forumu!
    Samo jedna stvar za ovog decka, ne kiti se tudjim perjem, usao si u jak savez pa se prsis,mislis da ti ne moze niko nista,nemoj me vuci za onu stvar i ne provociraj bezveze jer mozes biti skatan i na ovom serveru necemo cekati sledeci,mozda nemamo offa da probijemo WW ali imamo da probijemo tebe i tvoj nalog, da si neki igrac za tebe bi se znalo na BA serverima...
    Pustite da makar kraj ovog servera prodje bez podje.avanja koje traje od samog pocetka a racune cemo svoditi na sledecem ako nam se bude dalo da dodjemo...

Корисник
    Члан од
    21.07.2014
    Одговори
    307

Подразумевано

@lolek ....iskuliraj
    @bzb dajte te logove, cuo sam da je bilo bruka deffa...cestitke...nama umire na sve strane i nemamo toliko

@next rs1
    DT je na + - bez pona i saradnji i ocekujemo bzb kao protivnike u sto jacem sastavu zarad krvoprolica jer je to poenta igre a i svih onih koje moram da molim da igraju sledeci server jer su se smorili.

@rev cestitam od sledeceg pa nadalje cete uvek biti nasi neprijatelji.smak tebi na obraz sve pogrdne stvari koje si izneo na racun DTa a svi do jednog smo vas pomagali i gotivili zbog borbe na - -. Ja sam licno sitao i branio 3,4 vasa naloga preko noci i trpa brdo defa u suporte sa silosom 80k itd.

@ostali sa kojima sam u kontaktu, ocekujem vas kod nas na sledecem

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •