Страница 681 од 727 ПрваПрва ... 181581631671679680681682683691 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,801 до 6,810 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла lolek Види одговор
    Sad cu ti samo jedno reci ti si covjek ne bitan na ovom serveru... tamo gdje si dosao iskatan si bio a dalje ce moj veliki stefan iz H da najjavi moje spekucalije do tada laku noc ljepoticee izgubljene suknjice
    E ti ces bit katan sljedeci siguran budi...ovaj put zahvali sto si u H.

Limun

Корисник Аватар корисника lolek
    Члан од
    09.07.2015
    Одговори
    115

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла KAPETAN LESH Види одговор
    E ti ces bit katan sljedeci siguran budi...ovaj put zahvali sto si u H.

Limun
    Da vidim taj mocni BZBBB ja vas najvise volim znas

Hvala mojim prijateljima iz swa na svemu sta su uradili ove godine mali veseljak je pokazao svoj off i jos jednom dokazao da je veliki igrac
    RS1 Gameofteuton
    RS19 Fernadna
    Ba domen(Imran)

http://travian-reports.net/ba/report/209330a184d

Подразумевано

Sad cu ti samo jedno reci ti si covjek ne bitan na ovom serveru... tamo gdje si dosao iskatan si bio a dalje ce moj veliki stefan iz H da najjavi moje spekucalije do tada laku noc ljepoticee izgubljene suknjice
    Imke MVP ovog servera On i Pile su se fino naigrali sa LA

Nego idu neke price po "Novosadskim kafanama" da je Imran (tacnije onaj njegov finansijer iz Amerike) poprilicno se otvorio za golde prvo da se njegov verni potrcko sa LoL-a (citajte Ferid) banuje pa onda da oni sto su nekada bili u SWA udare u BZB, ipak Imke kao stari lihvari koji sve kupuje goldima mora da pobedi...

Nego nacula se i neka prica da Imketa traze zbog robovlasnistva (Pile je pozvan kao svedok saradnik)
    Lud, Zbunjen, (NE)Normalan

RS 1
    A.C.A.B - Crazy_North - Lesinari/ Tihana Tico

ICEMAN

bese jedan WW
    http://prnt.sc/bppj40

Подразумевано

Da vidim taj mocni BZBBB ja vas najvise volim znas
    Naravno vidjet ces...imas rijec.
    BZB drzi do nje.

Limun

Корисник Аватар корисника baxy
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    418

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Filip Види одговор
    Ti si vrlo kompetentan da govoriš nešto.
    Normalno je da sam kompetentan jer sam organizovao sa Freestylerom slanje deffa da ne bi bio preoran opet.
    Ni hvala nisi rekao,tako da razguli,svojim ponasanjem si sve rekao i tada a i kasnije kada si pljuvao po nama.Ti ces da pricas o obrazu
    ,,Sedi Zaba sama na listu lokvanja,,

Подразумевано

zanimljivo u ovom mom postu je što nisam naglasio ko je kloc u H, ali si se zato Ti odmah pronašao. Valjda si i sam prihvatio to da si Kloc, a odlika kloceva je da kada im se zaprijeti da ce biti skatani od prave ally ušute se i nestanu.
    i zato, Klocu, sljedeći server, nijedna ally te neće moći zaštiti.
    te priče za katanje ne prolaze ni kod pijanaca u kafani, istina je da je kod mene u gg prije 2mjeseca bilo kao 1/5 vaseg deffa u ww.

razlika izmedju kloca i raje je što je raja svugdje dobrodošla, i što raja poštuje riječ koja je data a tebe, klocu, ne gotive ni u tvojoj ally.
    sarajevo, horde, bog i čaršija!

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Que Pasa Види одговор
    Imke MVP ovog servera On i Pile su se fino naigrali sa LA

Nego idu neke price po "Novosadskim kafanama" da je Imran (tacnije onaj njegov finansijer iz Amerike) poprilicno se otvorio za golde prvo da se njegov verni potrcko sa LoL-a (citajte Ferid) banuje pa onda da oni sto su nekada bili u SWA udare u BZB, ipak Imke kao stari lihvari koji sve kupuje goldima mora da pobedi...

Nego nacula se i neka prica da Imketa traze zbog robovlasnistva (Pile je pozvan kao svedok saradnik)
    Zaboravio si osobu koja je 3x vise uradila od imrana i pileta koja igra sa njima.

Fera ne moze da se banuje.A za Imrana nemam sta da kazem znao sam sta ce da uradi i bez vas ovde na forumu i sta je radio i kako.

Evo predlog za bzb dajte te off-ove da ja ispucam na heaven pa nek krive mene nemam veze sa bzb-om.Bice isto kao i ovo sa dn-om recite da ste prodali off-ove stvar pojedinca.

Корисник Аватар корисника lolek
    Члан од
    09.07.2015
    Одговори
    115

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла malibega Види одговор
    zanimljivo u ovom mom postu je što nisam naglasio ko je kloc u H, ali si se zato Ti odmah pronašao. Valjda si i sam prihvatio to da si Kloc, a odlika kloceva je da kada im se zaprijeti da ce biti skatani od prave ally ušute se i nestanu.
    te priče za katanje ne prolaze ni kod pijanaca u kafani, istina je da je kod mene u gg prije 2mjeseca bilo kao 1/5 vaseg deffa u ww.

razlika izmedju kloca i raje je što je raja svugdje dobrodošla, i što raja poštuje riječ koja je data a tebe, klocu, ne gotive ni u tvojoj ally.
    hahahaha nema veze ti si izgubio jos jedan server u nizu pasa moj a tvoj obraz na ba domenu je opran na ruke koliko ja znam razbijen na komadice covjek koji prijeti samo i jak je na rijecima onu glavnu magicnu recenicu za sk moram opet iskoristiti ko je u sk voli da laze

nije ovaj forum napravljen da ti ja linkam tvoje bijedne logove od 10 k bataka i nase offove koji su prosli kroz tttvoje selo zvano sir tako da budi kompetentan da pricas sakrio se iza limuna i ostalih cudi me da sada bzb ne dovede sve na forum zbog poraza
    RS1 Gameofteuton
    RS19 Fernadna
    Ba domen(Imran)

http://travian-reports.net/ba/report/209330a184d

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла malibega Види одговор

Imrana ne smije niko da kata to treba da znas. Dzaba ti sve bega sledeci rs1 ako budem igrao podseticu te sta si obecao pa ispuni obecanje.

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

hahahaha nema veze ti si izgubio jos jedan server u nizu pasa moj a tvoj obraz na ba domenu je opran na ruke koliko ja znam razbijen na komadice covjek koji prijeti samo i jak je na rijecima onu glavnu magicnu recenicu za sk moram opet iskoristiti ko je u sk voli da laze

nije ovaj forum napravljen da ti ja linkam tvoje bijedne logove od 10 k bataka i nase offove koji su prosli kroz tttvoje selo zvano sir tako da budi kompetentan da pricas sakrio se iza limuna i ostalih cudi me da sada bzb ne dovede sve na forum zbog poraza
    Odakle ti to da je BZB porazen
    rs1 Macan (Rev)

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •