Страница 680 од 727 ПрваПрва ... 180580630670678679680681682690 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,791 до 6,800 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника baxy
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    418

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Filip Види одговор
    HAHAAHAHAHAH

Vazno je da se ti pitas. Malo su loncici pobrkani. Neko cuti i igra, a neko se bavi raznim teroijama, kako je i sta je trebalo biti.
    Bas si ti trebao da se javis . Da cutis i slavis REV u nebesa jer bi te LA preorao kao Coa Dabica . Za sve to ni hvala nisi rekao vec si prvi pljuvao po dojucerasnjem savezniku i onima koji su ti gu..cu sacuvali . A teorije ne postoje , sve se videlo na delu od samog sklapanja PON-a do samog kraja .
    ,,Sedi Zaba sama na listu lokvanja,,

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Filip Види одговор
    Ajde molim, kakva matematika... Nema ovde matematike
    2+2 ..na kurs...
    Ne zanima me ni ko si...ni sta si.,,ni gdje klikas...ne znam sta meni repliku bacas...
    IL TI NEKA PRPA...zbog neceg...samo da mi je znat????

Limun

Корисник Аватар корисника Filip
    Члан од
    17.03.2015
    Одговори
    81

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла baxy Види одговор
    Bas si ti trebao da se javis . Da cutis i slavis REV u nebesa jer bi te LA preorao kao Coa Dabica . Za sve to ni hvala nisi rekao vec si prvi pljuvao po dojucerasnjem savezniku i onima koji su ti gu..cu sacuvali . A teorije ne postoje , sve se videlo na delu od samog sklapanja PON-a do samog kraja .
    Ti si vrlo kompetentan da govoriš nešto.
    -HEAVEN-

Karlo Veliki - Imperator - SystemofadowN

Подразумевано

Tituala ovde ide u ruke protivniku koji je to najvise zasluzio ovaj server. I tu nema sta da se prica vise, trabunjate i pisete gluposti.

Sto se tice offova, mali veseljak dobar off al ovo se moglo i iz GG-a lagano izbaciti, ostalo je akcijaski offovi, ne treba se tu puno polemisati.

Neko je pitao sta je Markov off uradio, pa napravio je vecu stetu nego svi offovi iz DN-a zajedno. Nadam se da sada bureci vide gresku sklapanja PON-a na pocetku, i ovaj gorak ukus ustima.. kao SWA prosle god. Imate offova da umlatite H al steta sto ce to sada ostati samo na praznim mislima.

Cestitke za prvih 190 dana servera. Nadam se da se igramo i na sledecem !
    Trenutni Rs1 - Ndidi
    exRs1 One Two http://prnt.sc/d0os1m (malo se plesalo), http://prnt.sc/d0os9h (malo se igrao balet ), http://prnt.sc/d0otvu (malo se pomagalo)
    exexRs1 Dr Dragan Dabic

Подразумевано

šuška se o nekoj kupovini offova.. neki su se ugledali na onog kloca iz H
    sarajevo, horde, bog i čaršija!

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Corpin Види одговор
    Sve zasluge za pobedu H idu Koji Horrabinu !
    Nas par iz SWA je resilo , da zarad Kojinog dusevnog zdravlja meta bude BZB .
    Stvarno nije u redu da covek vuce traume i zato smo rekli , svaki put kad ne igramo kao SWA , Koja mora da pobedi !

Cestitke Koji , cestitke H , cestitke za BZB .
    Истина.
    Изногуд SWA

Корисник
    Члан од
    07.12.2012
    Одговори
    146

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла KAPETAN LESH Види одговор
    Mislio sam da necu al moram.
    Ne volim pricu u praznu ...a kako evo da ti pojasnim.
    H&DT se ni tu ne pitaju nista.,..vec BZB.
    BZB kasni sa WW om...a ne H&DT...tako da se vi ne pitate ni tu nista vec opet mi.
    PON nije u cilju H&DT da bude srusen jer su na prag od pobjede.
    Znaci ova prica...Obraz...Cast itd. bez ikakve potrebe se spominje u ovom momentu.
    Svi dobro znamo KO...STA..KAKO itd itd...sve ima u arhivi sta je ko pisao ..pricao odnosno radio.

Al sve to nebitno

NE PITATE SE VI NI TU...opet BZB odlucuje...sto znaci BZB je No1 a sve ostalo su Ally.
    U prevodu..sve su pite pitice a Burek je pitac.

Limun
    Cestitke BZB sto je No1 i sto se pita za sve, i cestitke H+DT ally na pobedi.
    Svi su srecni i svi su zadovoljni pokazanim, to je ono sto volim da vidim Prosle god 2/3 servera otislo nezadovoljno i sa gorkim ukusom u ustima, ovo sad je milina gledati kako se svi slazemo.
    P.S. Molio bih BZB da izbaci logove, pogotovo ako je istina da su imali najveci WW def do sada.

Hvala unapred.
    DonDabon rs1
    DonDabon rs4
    Buba Mara (blama..) rs1
    Spectre rs1

Корисник Аватар корисника Sanchi
    Члан од
    22.02.2008
    Локација
    Zemun!
    Одговори
    207

Подразумевано

Htela bih da chestitam BZB-u na odlichnom defu. Iako u toku igre dodatno pojachani Rev-om i Nucleusom, moje mishljenje je da su sami, pre svega, pokazali da se kvalitet moze pokazati i bez kvantiteta (kao shto i DT pokazuje vec neko vreme). Svakako mi je zao shto DN alijansa prosto nije bila, ne dostojan, ali recimo odgovarajuc protivnik. Medjutim, stvari su takve kakve jesu i opet ne mislim da to ima bilo kakve veze sa igrom koju BZB jeste pokazao. Oni su, rekla bih, zaista odigrali partiju sjajno - kao da su imali najljuceg protivnika na serveru. Svaka akcija se isposhtovala maksimalno, od pochetka do kraja, pripreme i podrshku za WW vidim su takodje isposhtovali maksimalno, a opet i na individualnom planu - svaki igrach je pruzio, ako ne bash maksimum, onda upravo onoliko koliko su prilike dozvolile. Lichno sam bila mishljenja da je bolje da su ti offovi iz DN-a (kakvi god da jesu) bili poslati na H WW, najvishe zbog toga da bi se promenila dinamika samog servera. Mozda bi onda nova ekipa - BZB - dobila priliku da pobedi, a u sluchaju da uspe i podigne WW na 100, to bi im svakako bila motivacija da dodju i naredni server, pa mozda i da pozovu neke druge ekipe sa nekih drugih servera i verujem da bi to znachajno osvezilo igru na rs1.
    U svakom sluchaju...ko god pobedio sada - pobeda je zasluzena na ovaj ili onaj nachin. Bilo je dobrih akcija, sasvim sigurno je bilo odlichnih i kvalitetnih naloga i dobrih ljudi, a eto, bilo je i dobre diplomatije. Sve to i spada u strategiju, a travian je strateshka igra. Posebno bih chestitala malom_veseljaku na offu jer samo on zna u kakvim (ne)uslovima je uspeo da ga "izvuche", ali i svima ostalima iz DN alijanse bih chestitala jer su ipak ostali do kraja i igraju momachki do kraja. Sve ovo je samo moj lichni stav.
    rs1, rs3 Sanchi

Подразумевано

Мислим да је Хевен/ДТ показао највише, акцијао је и по ЛА и по нама, такође заблуда је да је ДН имао 240 играча, то је ваљда свима јасно, али ако је некоме лакше да призна пораз користећи ту рачуницу ја је нећу више спомињати. Никада нисмо имали више од 60-80 играча. Већина није користила злато или га је користила минимално, јер им је вероватно у старту било јасно да неће победити, ипак је "велики маг" био у управи, да нисам престао пре три месеца да правим легионаре вероватно бих имао већи оф од њега. "Џаба вам новци моји синовци."
    Честитке за Хевен, који је још једном показао каква је екипа. Честитке и за БЗБ, перспективна екипа, која је направила грешку и спојила се са Смаком, играчем који по навици губи сервере.
    Следећи сервер Хевен неће освојити, тако сам барем чуо.
    Последња измена: Шумадинац, 04.06.2017 у 15:09.
    Изногуд SWA

Корисник Аватар корисника lolek
    Члан од
    09.07.2015
    Одговори
    115

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла malibega Види одговор
    šuška se o nekoj kupovini offova.. neki su se ugledali na onog kloca iz H
    Sad cu ti samo jedno reci ti si covjek ne bitan na ovom serveru... tamo gdje si dosao iskatan si bio a dalje ce moj veliki stefan iz H da najjavi moje spekucalije do tada laku noc ljepoticee izgubljene suknjice
    RS1 Gameofteuton
    RS19 Fernadna
    Ba domen(Imran)

http://travian-reports.net/ba/report/209330a184d

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •