Страница 679 од 727 ПрваПрва ... 179579629669677678679680681689 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,781 до 6,790 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла FuriousAngels Види одговор
    Sto se tice ww ofova , ne znam koliko ih bureci imaju i koliko mogu sa njima, ali znam da Heaven nije jos uvek ispalio ni jedan ww off. A cvrsto verujem da ce Heaven ispostovati pon sa BZB ma sta bilo na kraju,zato sto i nije najvaznija pobeda, tu je obraz, cast i rec. Na kraju borili smo se dobro i svog protivnika totalno nadigrali.
    Mislio sam da necu al moram.
    Ne volim pricu u praznu ...a kako evo da ti pojasnim.
    H&DT se ni tu ne pitaju nista.,..vec BZB.
    BZB kasni sa WW om...a ne H&DT...tako da se vi ne pitate ni tu nista vec opet mi.
    PON nije u cilju H&DT da bude srusen jer su na prag od pobjede.
    Znaci ova prica...Obraz...Cast itd. bez ikakve potrebe se spominje u ovom momentu.
    Svi dobro znamo KO...STA..KAKO itd itd...sve ima u arhivi sta je ko pisao ..pricao odnosno radio.

Al sve to nebitno

NE PITATE SE VI NI TU...opet BZB odlucuje...sto znaci BZB je No1 a sve ostalo su Ally.
    U prevodu..sve su pite pitice a Burek je pitac.

Limun

Корисник Аватар корисника Filip
    Члан од
    17.03.2015
    Одговори
    81

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла KAPETAN LESH Види одговор
    Mislio sam da necu al moram.
    Ne volim pricu u praznu ...a kako evo da ti pojasnim.
    H&DT se ni tu ne pitaju nista.,..vec BZB.
    BZB kasni sa WW om...a ne H&DT...tako da se vi ne pitate ni tu nista vec opet mi.
    PON nije u cilju H&DT da bude srusen jer su na prag od pobjede.
    Znaci ova prica...Obraz...Cast itd. bez ikakve potrebe se spominje u ovom momentu.
    Svi dobro znamo KO...STA..KAKO itd itd...sve ima u arhivi sta je ko pisao ..pricao odnosno radio.

Al sve to nebitno

NE PITATE SE VI NI TU...opet BZB odlucuje...sto znaci BZB je No1 a sve ostalo su Ally.
    U prevodu..sve su pite pitice a Burek je pitac.

Limun
    HAHAAHAHAHAH

Vazno je da se ti pitas. Malo su loncici pobrkani. Neko cuti i igra, a neko se bavi raznim teroijama, kako je i sta je trebalo biti.
    -HEAVEN-

Karlo Veliki - Imperator - SystemofadowN

Корисник Аватар корисника Maaare
    Члан од
    17.04.2009
    Одговори
    190

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Ahahahahahahahah,rutinski,ahahahaha. Loooooool. Najveci rofl ikada. Lmao. Rutinski. Neka bude da je tako. Kad dolazi od coveka cija ally je imala ww offove,gde je jedan moj od pre 30 dana jaci od po 2 njihova zajedno,lmao. Vi ne da se prolupavate,nego je to lul. Rutinski. Lul.
    Da su nas dobili,jesu. Da je bilo rutinski,lol.

Ovo sto si naglasio,za BZB. Oni su najvise pokazali jer su ratovali protiv vas. H+DT je,na moju zalost,ali moram priznati,pokazao najvise ovaj server. Ne osporavam kvalitet BZB,ali nisu imali protivnika.
    Svi mi iznosimo svoje misljenje. Ja sam verovatno pogresio, a ti si u pravu. Apsolutno je nebitno.
    Predlazem ti da izadjes negde na reku u prirodu, popijes kafu, malo se opustis. Jako je lep dan, treba ga iskoristiti.
    rs1 - Arhangel - DN-SSS (08/09), dagila - ND-SAS, TW-Troupes (09-11), Samo Opusteno - MS Troupes (11/12) , Opušteni 1/3 - XY Troupes. (13), Opušteni 1/2 - SES 5 (14), Mravci - SWA No4 (15/16), Opušteni - DN Troup (17)
    rs3 - Mare888/Spacer - 2HOT (08/09), Mare888 - Y-SWA2HOT (09/10), Tw02HOT SWA 2 (10/11), Tw02HOT - SWA No4 (11/12), Daj neki dinar 1/2 - SWA No2 (14), Mravci 1/2 - SWA No2 (15)
    rs19 - blu - ULTRA & BUT (2015), blu team - PO (16/17)

Корисник
    Члан од
    28.12.2016
    Одговори
    40

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nodi Види одговор
    Jbg stari,ispalili bi mozda i mi metak ko i vi,da smo imali gdje...ako taj metak znaci ww off...sto se akcija tice nadam se da nisi na njih mislio,jer ih je bilo...
    Nismo ga ni mi ispalili i sto je najgore lupacemo metke na svoj deff i mi i vi a vjerujem da bi imali pokazati sta sa WW ofovima i jedni i drugi!
    Sto se tice vase igre rekao sam RESPECT i cestitao na tome od srca,nemam uopce problem da vam cestitam i nije mi krivo sto vas WW izlazi ali sto se tice vase diplomatije i nekih drugih stvari o tome cemo na nekom drugom mjestu ako bude prilike,ovo nije mjesto da pricamo o tim stvarima niti to zelim...
    Svako dobro

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Filip Види одговор
    HAHAAHAHAHAH

Vazno je da se ti pitas. Malo su loncici pobrkani. Neko cuti i igra, a neko se bavi raznim teroijama, kako je i sta je trebalo biti.
    Ja se ne pitam samo pisem kako jest lave moj.
    A ako ne znas matematiku...upisi neki kurs.

LP
    Limun

Корисник Аватар корисника Filip
    Члан од
    17.03.2015
    Одговори
    81

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла KAPETAN LESH Види одговор
    Ja se ne pitam samo pisem kako jest lave moj.
    A ako ne znas matematiku...upisi neki kurs.

LP
    Limun
    Ajde molim, kakva matematika... Nema ovde matematike
    -HEAVEN-

Karlo Veliki - Imperator - SystemofadowN

Корисник
    Члан од
    15.08.2015
    Одговори
    149

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kenchy Види одговор
    Nismo ga ni mi ispalili i sto je najgore lupacemo metke na svoj deff i mi i vi a vjerujem da bi imali pokazati sta sa WW ofovima i jedni i drugi!
    Sto se tice vase igre rekao sam RESPECT i cestitao na tome od srca,nemam uopce problem da vam cestitam i nije mi krivo sto vas WW izlazi ali sto se tice vase diplomatije i nekih drugih stvari o tome cemo na nekom drugom mjestu ako bude prilike,ovo nije mjesto da pricamo o tim stvarima niti to zelim...
    Svako dobro
    Nadam se na okupljanju, brko se najavio odavno
    Rs1 - dzingis han

Корисник Аватар корисника Aleks
    Члан од
    18.04.2014
    Одговори
    648

Подразумевано

Čestitke Weru (+dualki koju ne znam lično), remorkeru i ostalima koji ginu na graditeljskom nalogu i hrane minuse. Nikog ne izdvajam, nego govorim ono što znam, a što se često zaboravi pohvaliti, kao da je ladna voda dizati WW. Treba staviti cele logove bar samo iz razloga što je ovo zasad WW branjen sa najviše defa na rs serveru - oboren je onaj rekord od 11 miliona i to je za svako poštovanje.

Klikamo dok se ne završi, a forum je za priče, pričice i prepucavanja.
    rs1 Rimljanka

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Sunac Види одговор
    Slazem se sa Limunovom konstatacijom, da BZB odlucuje server a ne DN.
    E sad cinjenica je sto u Burecima klikaju ljudi kojima je data rijec svetinja zbog cega ih je lako voljeti, pa koaliciji HDT mogu samo da cestitam.
    I koristim priliku i da cestitam neprijatelju sto i pored svega nije odustao, tako i treba da se igra.
    Svi koji su pokusavali da rade i koji su radili "ispod zita" njima na cast, ili nedostatak istoga... Znaju oni koji su a znamo i mi

Red je da se potpisem na ovo malo svojih postove

Pozdrav svima,
    Jelena (klikala kod wera al nisam crtac )
    nekima poznata i kao Sky sa ba1 a nekima po drugim raznim nickovima
    E pa sada je definitivno svima jasno zasto je Wera ovo odigrao dobro, imao dualku. Wer zato tebi jos sija svetlo, a na ex si rekao da si ga ugasio
    Lud, Zbunjen, (NE)Normalan

RS 1
    A.C.A.B - Crazy_North - Lesinari/ Tihana Tico

ICEMAN

bese jedan WW
    http://prnt.sc/bppj40

Корисник Аватар корисника baxy
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    418

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла FuriousAngels Види одговор
    Sto se tice ww ofova , ne znam koliko ih bureci imaju i koliko mogu sa njima, ali znam da Heaven nije jos uvek ispalio ni jedan ww off. A cvrsto verujem da ce Heaven ispostovati pon sa BZB ma sta bilo na kraju,zato sto i nije najvaznija pobeda, tu je obraz, cast i rec. Na kraju borili smo se dobro i svog protivnika totalno nadigrali.
    Ispostovace jer su u prednosti , da nisu videli bi tu cast i taj obraz na delu .
    ,,Sedi Zaba sama na listu lokvanja,,

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •