Страница 677 од 727 ПрваПрва ... 177577627667675676677678679687 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,761 до 6,770 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник
    Члан од
    28.12.2016
    Одговори
    40

Подразумевано

Valjda smo mi trebali postaviti logove posto ste vi vidili samo upitnike ali hajde nema veze oprosteno vam je...
    Posto ste vi vec postavili logove nema potrebe da mi kacamo!

Imam samo 2 pitanja za DN koaliciju bez da ikog uvrijedim nije mi to namjera, ovo je forum i malo se moramo peckati ali nista s namjerom vrijedjanja :
    1. Zasto ste slali WW offove na bZB WW kad nam od pocetka ne mozete pero odbiti, zar ste mislili da ce se sada nesto promijeniti?
    2. Ako ste vec odlucili da ne date BzB koaliciji da digne WW zasto ste uopce slali offove kad nas WW svakako prvi nije mogao izaci?
    Samo jos mogu da dodam historija se ponavlja, heven uzima server bez ispaljenog metka tako da u buduce ne mogu vise da prigovaraju LA koaliciji na osvajanju proslogodisnjeg servera
    U svakom slucaju cestitke od mene...
    A ovaj kvazi deffer sto prica da je njegov off od prije mjesec bio jaci duplo od ovih DN offova,imam pitanje za njega :
    Sta je tvoj off uradio legendo? Suti i poklopi se ziv bio
    Takodjer to sto pricas da Bzb nije imao dostojnog protivnika, pa taj protivnik je jos uvijek aktivan i bori se,kata nas WW,unazadio nas taman dovoljno da odluci ko ce uzeti server a gdje ste vi " IGRACINE " ???
    Pa nema vas na mapi i zato nemate vi kome sta da prigovarate i da komentarisete i omalovazavate njihovu igru!!!

Nama nije zao sto necemo dici WW,zao nam je sto neki savezi nisu pokazali ni S od saveza pa mi nemamo gdje da ispucamo svoje offove i da vas vratimo na maticne servere jer ocito za rs1 server niste jos uvijek sazreli ni priblizno...
    Dakle da remiziram, cestitam jos jednom DN koaliciji na prikazanoj igri, od svih protivnika pokazali su najvise jer su direktno odlucili tko ce uzeti server!
    Nama ostaje da lupamo po svojim WW-ovima i to je to.

lp KENCHY

Корисник Аватар корисника tul3
    Члан од
    09.02.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Macan Види одговор
    Sta sad hoces da kazes, da DN nije nikakav protivnik...jel to sad mehanizam "kiselo grozdje i sladak limun"...kako si ovo rekao bice da bi LA jos uvek imao sanse da je BZB ratovao s vama a ne H+DT...DN je podbacio u organizaciji i SAMO u organizaciji...bilo je tu odlicnih offova,videli smo i pr odlicnih odbrana kad su bili aktivni i zeleli da se brane...ne bih ja bas rekao da je off od Veseljaka,Armature,Deshe bio slab...pri tom smo Armaturu u Deshu znacajno usporili katanjem i ubijanjem onih kata po garazama...Corpinu sam vec rekao...sta reci za coveka koji se 2 ili 3 puta skuca i na kraju izbaci off jaci od "velikog maga travijanskog" i neprikosnovenog vodje i zidara ww (citaj kao,jednom nub uvek nub) i to koliko sam propratio bez BO...elem,LA uopste nije bio slab na ovom serveru,izgleda da je tikva pukla iznutra,znaci opet organizacija...imali ste odlicne akcijaske offove,imali ste nekoliko perfektnih odbrana...izgleda da ste vise provodili vremena na forumu prepucavajuci se i pokazivali velicinu umesto da gledate gde i na koga idu napadi jbg...ako jedna ally nije u stanju da porazi drugu na suprotnim kordama onda takva ally i nje zasluzila da pobedi na serveru,slozices se...budi mi pozdravljen,pa se lepo organizujte i dodjite na sledeci server da se rokamo...pozz

P.S. Fakticko i realno stanje je da PON izmedju BZB i H+DT nije nikome naskodio...to ste isto mogli i vi iz LA da sklopite sa DN...jednostavno nema napada sa te strane i to je to...mada koliko sam video niste se nesto ni napadali,znaci prica pola servera i slicno ne pije vodu druze,vas je udarao H ally po DN je pucao BZB i to je to...isto bi bilo i da ste vi iz LA i DN imali pon...
    Pa sto bi pravili sa LA saradnju ili nesto? Sta je cilj ove igre, da se drzimo za ruke? Po meni je to uzasan potez bio za igru i zanimljivost servera, al boli me uvo.

rs1 2008-2009 DN-T*H*C Gliso
    rs1 2009-2010 ND-RB tul3 | rs1 2010-2011 Гарда Ш BoMoTuBa
    rs1 2014 HEAVEN JInx | rs4 2014 NW qwerty
    rs1 2015 Joker kHarizmaticar
    rs1 2015-2016 SWA N04 gliso
    rs1 2016-2017 DN troup kHarizmaticar

http://travian-reports.net/rs/report/30379240586

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Ahahahahahahahah,rutinski,ahahahaha. Loooooool. Najveci rofl ikada. Lmao. Rutinski. Neka bude da je tako. Kad dolazi od coveka cija ally je imala ww offove,gde je jedan moj od pre 30 dana jaci od po 2 njihova zajedno,lmao. Vi ne da se prolupavate,nego je to lul. Rutinski. Lul.
    Da su nas dobili,jesu. Da je bilo rutinski,lol.

Ovo sto si naglasio,za BZB. Oni su najvise pokazali jer su ratovali protiv vas. H+DT je,na moju zalost,ali moram priznati,pokazao najvise ovaj server. Ne osporavam kvalitet BZB,ali nisu imali protivnika.
    Imat ce vas dosta sljedeci srver priliku protiv BZB da igra pa et dokazite se.

a ovo sad da ne pisem 10 postova...

A ko kaze da je server gotov???
    Mozda tek pocelo..

Limun

Члан од
    09.02.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kenchy Види одговор
    Valjda smo mi trebali postaviti logove posto ste vi vidili samo upitnike ali hajde nema veze oprosteno vam je...

Imam samo 2 pitanja za DN koaliciju bez da ikog uvrijedim nije mi to namjera, ovo je forum i malo se moramo peckati ali nista s namjerom vrijedjanja :
    1. Zasto ste slali WW offove na bZB WW kad nam od pocetka ne mozete pero odbiti, zar ste mislili da ce se sada nesto promijeniti?
    2. Ako ste vec odlucili da ne date BzB koaliciji da digne WW zasto ste uopce slali offove kad nas WW svakako prvi nije mogao izaci?
    Samo jos mogu da dodam historija se ponavlja, heven uzima server bez ispaljenog metka tako da u buduce ne mogu vise da prigovaraju LA koaliciji na osvajanju proslogodisnjeg servera
    A ovaj kvazi deffer sto prica da je njegov off od prije mjesec bio jaci duplo od ovih DN offova,imam pitanje za njega :
    Takodjer to sto pricas da Bzb nije imao dostojnog protivnika, pa taj protivnik je jos uvijek aktivan i bori se,kata nas WW,unazadio nas taman dovoljno da odluci ko ce uzeti server a gdje ste vi " IGRACINE " ???
    Pa nema vas na mapi i zato nemate vi kome sta da prigovarate i da komentarisete i omalovazavate njihovu igru!!!

Nama nije zao sto necemo dici WW,zao nam je sto neki savezi nisu pokazali ni S od saveza pa mi nemamo gdje da ispucamo svoje offove i da vas vratimo na maticne servere jer ocito za rs1 server niste jos uvijek sazreli ni priblizno...
    Dakle da remiziram, cestitam jos jednom DN koaliciji na prikazanoj igri, od svih protivnika pokazali su najvise jer su direktno odlucili tko ce uzeti server!

lp KENCHY
    Nije se postovalo to pravilo sa logovima 10 meseci i sad treba da ga postujemo? Ljudi su kliktali te offove dugo, valjda imaju prava da okace log...
    A gde bi trebali slati te offove? Na La?...sa kojim ciljem. Na heaven koji nas nije ni napao prakticno. Ili na vas sa kojima smo se klali, sta bi nasi igraci rekli da smo slali negde drugde?...cista logika gde cemo ici. A to za pero, dovoljno je pogledati infrastrukturu naloga, naseljavanje, i kolicina utrosenog golda po nalogu i videli bi kolika je ogromna razlika. Sve zavisi iz kog ugla gledas. Ja bi cestitao nasima na istrajnosti, da ne nabrajam redom, doduse Sanju moram, jedina dama u vodjstvu ...igramo se opet sl server.

Nadam se da ko ima kontakte, da iscima neek alijanse saveze sa hr, ba slovence i ostale komsije ak obi dosli, da bude raznovrsno i bogato

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла KAPETAN LESH Види одговор
    Imat ce vas dosta sljedeci srver priliku protiv BZB da igra pa et dokazite se.

a ovo sad da ne pisem 10 postova...

A ko kaze da je server gotov???
    Mozda tek pocelo..

Limun
    rokanje u najavi, uzvrela hercegovačka krv!
    sarajevo, horde, bog i čaršija!

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла tul3 Види одговор
    Pa sto bi pravili sa LA saradnju ili nesto? Sta je cilj ove igre, da se drzimo za ruke? Po meni je to uzasan potez bio za igru i zanimljivost servera, al boli me uvo.
    Uzasan potez sto je BZB sa jedva 70 igraca sklopio PON...ajde neka bude da si u pravu...evo samo jedno pitanje za tebe...sto nisi tako pricao i ex server...niste imali saradnju samo sa Natarima...mozda je LA to trebalo,ne znam,necu da komentarisem ali da li je to trebalo SWA ally...NIKAKO...pojedinci iz SWA su se razmetali kako su najmocnija ally na rs domenima i da su dosli na rs1 da H ocitaju lekciju...onda se ide 1 na 1 druze a ne u SARADNJU sa 3/4 servera...izmedju BZB i H je cisti PON,izmedju vase dve ally je bila vrlo cvrsta saradnja,zajedno ste akcijali,zajedno se deffali pa vas oni na kraju ispalili...ko je sad tu kriv...da pogadjam,Smak verovatno opet ...evo jos jedne cinjenice koju niko ne moze da ospori ko je klikao ex rs1...imali ste jedinstveni kamen i bednih 4 milke deffa u ww...Targa vas je sam samcit nulirao...sad je cela DN ally isla na nas (pri tom BZB nema deffa),pomirisali ste petunije sa mocnih zidina,malo ostetili fasadu na jednom skladistu i videli samo upitnike ...samo sto rece kenchy, ne znam koja je svrha katanja BZB ww,svakako H izlazi prvi...bice da je Baxy OPET u pravu kad je rekao da postoje tajni dilovi ...
    rs1 Macan (Rev)

Подразумевано

lp KENCHY
    H&DT nije nezasluzeno uzeo server.

Mi smo im pomogli da uzmu samim sklapanjem PON-a, a isto tako je moglo da bude i obrnuto.
    H&DT je pregazio svog protivnika i kad je bio na koljenima dokrajcili su ga.
    (stim da je H&DT-240 igraca imao za protivnika cca 150 igraca protiv sebe a BZB-80 igraca a DN 240).
    Mi to nismo uradili i sad se nam se to sveti.

DN ne odlucuje ko ce da uzme server,vec to odlucuje BZB.
    Nasi offovi su takvi dobro znate (mslim na igrace BZB a) da mozemo 2 pa cak i 3 kruga napravit po WW u, i svuci ga na 0.

E sad:
    Dal ce BZB ispotovat pricu do kraja il nece??
    Skakljivo pitanje koje svakog muci na serveru, a naravno vrijeme ce pokazati..ima jos da se klika.

Sa ovim vam kazem da DN ne odlucuje pobjednika vec BZB.

Uglavnom...neka enigma traje i dalje.
    Nemojte na ovo replike zivota vam..posebno..BZB i H&DT
    Samo sam napisao situaciju koja jeste na serveru trenutno.

Limun

Члан од
    09.02.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Macan Види одговор
    Uzasan potez sto je BZB sa jedva 70 igraca sklopio PON...ajde neka bude da si u pravu...evo samo jedno pitanje za tebe...sto nisi tako pricao i ex server...niste imali saradnju samo sa Natarima...mozda je LA to trebalo,ne znam,necu da komentarisem ali da li je to trebalo SWA ally...NIKAKO...pojedinci iz SWA su se razmetali kako su najmocnija ally na rs domenima i da su dosli na rs1 da H ocitaju lekciju...onda se ide 1 na 1 druze a ne u SARADNJU sa 3/4 servera...izmedju BZB i H je cisti PON,izmedju vase dve ally je bila vrlo cvrsta saradnja,zajedno ste akcijali,zajedno se deffali pa vas oni na kraju ispalili...ko je sad tu kriv...da pogadjam,Smak verovatno opet ...evo jos jedne cinjenice koju niko ne moze da ospori ko je klikao ex rs1...imali ste jedinstveni kamen i bednih 4 milke deffa u ww...Targa vas je sam samcit nulirao...sad je cela DN ally isla na nas (pri tom BZB nema deffa),pomirisali ste petunije sa mocnih zidina,malo ostetili fasadu na jednom skladistu i videli samo upitnike ...samo sto rece kenchy, ne znam koja je svrha katanja BZB ww,svakako H izlazi prvi...bice da je Baxy OPET u pravu kad je rekao da postoje tajni dilovi ...
    Rekao sam i tada, al tada se nisam nista pitao, samo sam bzvz kliktao neku vojsku. Tih 70 igraca potrosi vise golda nego ceo -- za 2 servera a i vise.

Корисник
    Члан од
    15.08.2015
    Одговори
    149

Подразумевано

lp KENCHY
    Jbg stari,ispalili bi mozda i mi metak ko i vi,da smo imali gdje...ako taj metak znaci ww off...sto se akcija tice nadam se da nisi na njih mislio,jer ih je bilo...
    Rs1 - dzingis han

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла tul3 Види одговор
    Rekao sam i tada, al tada se nisam nista pitao, samo sam bzvz kliktao neku vojsku. Tih 70 igraca potrosi vise golda nego ceo -- za 2 servera a i vise.
    Ako si rekao RESPECT...unisten je zbog toga i ex server...a ko koliko trosi golda je diskutabilno,ovo je odavno postala pay to win igrica...mislis da bi ikada Unk bio ovako rangiran da nije skucao soma jura na acc...i opet nece biti prvi poper
    rs1 Macan (Rev)

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •