Страница 676 од 727 ПрваПрва ... 176576626666674675676677678686726 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,751 до 6,760 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника Humani
    Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Sta ovo bi. Kakav je ovo nikakav pokusaj. Zar se ovako igra.....
    HUMANI.BZB.TEAM

Корисник
    Члан од
    13.03.2015
    Одговори
    86

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Humani Види одговор
    Sta ovo bi. Kakav je ovo nikakav pokusaj. Zar se ovako igra.....
    Ćuti...znaš da smo "šuplji" sa deffom
    Banda Zlih Bureka

http://prntscr.com/d3im04

Корисник
    Члан од
    21.07.2014
    Одговори
    307

Подразумевано

Logovi?

Корисник Аватар корисника Humani
    Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Werzac Види одговор
    Ćuti...znaš da smo "šuplji" sa deffom
    Haha znam da smo steta pa nemamo deffa.. Ali sve u svemu ne kontam sta se desilo hahaha.
    HUMANI.BZB.TEAM

Подразумевано

Meni samo nije jasno u svemu, gde je ovnas?
    Vi niste igrali prosli server kada je Dabic objasnjavao da se treba kliknuti koja ovca
    Solidni offovi, nista vau gledajuci da je off selo.
    Da se ne zaboravi Vendetta 2015/2016
    http://prntscr.com/9usv4a

Корисник Аватар корисника Maaare
    Члан од
    17.04.2009
    Одговори
    190

Подразумевано

Logovi napada na BZB WW:
    http://travian-reports.net/rs/report...84,77723d6326b

Logovi napada na BZB plan, pokusali smo oteti ali su pomerili:
    http://travian-reports.net/rs/report...87,7772584cd8d

- DN ovnas je otisao u sumu da nasece drva, Lobo Negro je poslao kate ne bi li mu pomogao
    - BZB pokazao najvise i zasluzio pobedu po mom misljenju. Nazalost ovakav ishod je bila njihova odluka i sklapanje PON-a sa pola servera koja je jedina njihova mrlja po meni. U svakom slucaju hvala im na kvalitetnom druzenju.
    - Heaven rutinski odradio sa LA, izvlaci na 100 sada vec izvesno. Kao i u par servera dosad, imali su jos jedan kvadrant koji je tukao za njih i krcio im put. Jos jednom pokazatelj da se server dobija ne samo vojno, vec i diplomatski.
    - DN kao ratni veteran od 80 godina, tromo uz poneki "udarac" na iskustvo.
    rs1 - Arhangel - DN-SSS (08/09), dagila - ND-SAS, TW-Troupes (09-11), Samo Opusteno - MS Troupes (11/12) , Opušteni 1/3 - XY Troupes. (13), Opušteni 1/2 - SES 5 (14), Mravci - SWA No4 (15/16), Opušteni - DN Troup (17)
    rs3 - Mare888/Spacer - 2HOT (08/09), Mare888 - Y-SWA2HOT (09/10), Tw02HOT SWA 2 (10/11), Tw02HOT - SWA No4 (11/12), Daj neki dinar 1/2 - SWA No2 (14), Mravci 1/2 - SWA No2 (15)
    rs19 - blu - ULTRA & BUT (2015), blu team - PO (16/17)

Подразумевано

Sve zasluge za pobedu H idu Koji Horrabinu !
    Nas par iz SWA je resilo , da zarad Kojinog dusevnog zdravlja meta bude BZB .
    Stvarno nije u redu da covek vuce traume i zato smo rekli , svaki put kad ne igramo kao SWA , Koja mora da pobedi !

Cestitke Koji , cestitke H , cestitke za BZB .
    Corpin , rs3 rs1

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Humani Види одговор
    Haha znam da smo steta pa nemamo deffa.. Ali sve u svemu ne kontam sta se desilo hahaha.
    Kako sta je bilo...odradio deff iz REV (onih mocnih 6 milki) jer je opste poznato da je BZB tanak sa deffom...malo su se pomirisale petunije sa mocnih zidina i sve u svemu toliko ...odradila mokra krpa
    rs1 Macan (Rev)

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Maaare Види одговор
    Logovi napada na BZB WW:
    http://travian-reports.net/rs/report...84,77723d6326b

Logovi napada na BZB plan, pokusali smo oteti ali su pomerili:
    http://travian-reports.net/rs/report...87,7772584cd8d

- DN ovnas je otisao u sumu da nasece drva, Lobo Negro je poslao kate ne bi li mu pomogao
    - BZB pokazao najvise i zasluzio pobedu po mom misljenju. Nazalost ovakav ishod je bila njihova odluka i sklapanje PON-a sa pola servera koja je jedina njihova mrlja po meni. U svakom slucaju hvala im na kvalitetnom druzenju.
    - Heaven rutinski odradio sa LA, izvlaci na 100 sada vec izvesno. Kao i u par servera dosad, imali su jos jedan kvadrant koji je tukao za njih i krcio im put. Jos jednom pokazatelj da se server dobija ne samo vojno, vec i diplomatski.
    - DN kao ratni veteran od 80 godina, tromo uz poneki "udarac" na iskustvo.
    Ahahahahahahahah,rutinski,ahahahaha. Loooooool. Najveci rofl ikada. Lmao. Rutinski. Neka bude da je tako. Kad dolazi od coveka cija ally je imala ww offove,gde je jedan moj od pre 30 dana jaci od po 2 njihova zajedno,lmao. Vi ne da se prolupavate,nego je to lul. Rutinski. Lul.
    Da su nas dobili,jesu. Da je bilo rutinski,lol.

Ovo sto si naglasio,za BZB. Oni su najvise pokazali jer su ratovali protiv vas. H+DT je,na moju zalost,ali moram priznati,pokazao najvise ovaj server. Ne osporavam kvalitet BZB,ali nisu imali protivnika.
    L&2xM(rs1)

Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.
    http://www.travian-reports.net/rs/report/7631410eb18

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Ahahahahahahahah,rutinski,ahahahaha. Loooooool. Najveci rofl ikada. Lmao. Rutinski. Neka bude da je tako. Kad dolazi od coveka cija ally je imala ww offove,gde je jedan moj od pre 30 dana jaci od po 2 njihova zajedno,lmao. Vi ne da se prolupavate,nego je to lul. Rutinski. Lul.
    Da su nas dobili,jesu. Da je bilo rutinski,lol.

Ovo sto si naglasio,za BZB. Oni su najvise pokazali jer su ratovali protiv vas. H+DT je,na moju zalost,ali moram priznati,pokazao najvise ovaj server. Ne osporavam kvalitet BZB,ali nisu imali protivnika.
    Sta sad hoces da kazes, da DN nije nikakav protivnik...jel to sad mehanizam "kiselo grozdje i sladak limun"...kako si ovo rekao bice da bi LA jos uvek imao sanse da je BZB ratovao s vama a ne H+DT...DN je podbacio u organizaciji i SAMO u organizaciji...bilo je tu odlicnih offova,videli smo i pr odlicnih odbrana kad su bili aktivni i zeleli da se brane...ne bih ja bas rekao da je off od Veseljaka,Armature,Deshe bio slab...pri tom smo Armaturu u Deshu znacajno usporili katanjem i ubijanjem onih kata po garazama...Corpinu sam vec rekao...sta reci za coveka koji se 2 ili 3 puta skuca i na kraju izbaci off jaci od "velikog maga travijanskog" i neprikosnovenog vodje i zidara ww (citaj kao,jednom nub uvek nub) i to koliko sam propratio bez BO...elem,LA uopste nije bio slab na ovom serveru,izgleda da je tikva pukla iznutra,znaci opet organizacija...imali ste odlicne akcijaske offove,imali ste nekoliko perfektnih odbrana...izgleda da ste vise provodili vremena na forumu prepucavajuci se i pokazivali velicinu umesto da gledate gde i na koga idu napadi jbg...ako jedna ally nije u stanju da porazi drugu na suprotnim kordama onda takva ally i nje zasluzila da pobedi na serveru,slozices se...budi mi pozdravljen,pa se lepo organizujte i dodjite na sledeci server da se rokamo...pozz

P.S. Fakticko i realno stanje je da PON izmedju BZB i H+DT nije nikome naskodio...to ste isto mogli i vi iz LA da sklopite sa DN...jednostavno nema napada sa te strane i to je to...mada koliko sam video niste se nesto ni napadali,znaci prica pola servera i slicno ne pije vodu druze,vas je udarao H ally po DN je pucao BZB i to je to...isto bi bilo i da ste vi iz LA i DN imali pon...
    rs1 Macan (Rev)

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •