Страница 666 од 727 ПрваПрва ... 166566616656664665666667668676716 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,651 до 6,660 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Evo kako bi izgledao server da nema LA. Smorcina, to su cinjenice. Pratim malo forum, logova ni za leka.
    Vidim da ste sa akcijasima odrali WW, ne bi tu puno da komentarisem sve se zna, sve je jasno kao dan. Da je lako zidati WW svi bi ga zidali.
    Sve je vec receno, uradjeno i slicno, sledeci se nadamo dolazimo sa ekipom od prosle god i jos par pojacanja. Ako to uspemo da organizujemo, server ima da bude nikad bolji.

Realno odrali ste nas, al mogu isto da kazem sada kada sagledam situaciju, vrlo lako je mogao server da krene u drugom pravcu. Steta....

Uglavnom @ Sumadinac @Prasina @Tihana vi ste najvise prozivate LA a relano najmanje pokazujete u igri generalno. Prasina, pre dva servera bio dupli igrac i spijun Havena na graditeljskom nalogu, tu ne znam sta da kazem sem da ti nick definitvno prilici, prosli si klikao neki sumarski deff koji je dobrim delom pobijen od baraba i przona, sad klikas WW off fejk nisi poslao... ajde sem onog neuspesnog slanja heroja nista vise, onu stvar nemas da dodjes do centra i sive. Mene ste prozivali dosao sam vam na prag sto se kaze. Sumadinac...za tebe ne znam ni gde igras, ni sta igras al znam da si klasicna simercina, aj da si neka profi simer kao Milos kod nas, njive 21+ 500k deffa i plus jos da hranis pola milke deffa drugima pa da pruzimo ruku, nego ovako smaras a veze nemas. Tihana, ja za tebe samo cujem poslednjih 30ak dana kada krene zidanje.. sto nije lako... al aj i ti malo umesto Silos+Skladiste klikni pesak, kata za promenu... 3 godine vas gledam samo po sumama i kako laprdate na forumu. Dodjite malo blize slobodno.
    Trenutni Rs1 - Ndidi
    exRs1 One Two http://prnt.sc/d0os1m (malo se plesalo), http://prnt.sc/d0os9h (malo se igrao balet ), http://prnt.sc/d0otvu (malo se pomagalo)
    exexRs1 Dr Dragan Dabic

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr_Dragan_Dabic Види одговор
    Evo kako bi izgledao server da nema LA. Smorcina, to su cinjenice. Pratim malo forum, logova ni za leka.
    Vidim da ste sa akcijasima odrali WW, ne bi tu puno da komentarisem sve se zna, sve je jasno kao dan. Da je lako zidati WW svi bi ga zidali.
    Sve je vec receno, uradjeno i slicno, sledeci se nadamo dolazimo sa ekipom od prosle god i jos par pojacanja. Ako to uspemo da organizujemo, server ima da bude nikad bolji.

Realno odrali ste nas, al mogu isto da kazem sada kada sagledam situaciju, vrlo lako je mogao server da krene u drugom pravcu. Steta....

Uglavnom @ Sumadinac @Prasina @Tihana vi ste najvise prozivate LA a relano najmanje pokazujete u igri generalno. Prasina, pre dva servera bio dupli igrac i spijun Havena na graditeljskom nalogu, tu ne znam sta da kazem sem da ti nick definitvno prilici, prosli si klikao neki sumarski deff koji je dobrim delom pobijen od baraba i przona, sad klikas WW off fejk nisi poslao... ajde sem onog neuspesnog slanja heroja nista vise, onu stvar nemas da dodjes do centra i sive. Mene ste prozivali dosao sam vam na prag sto se kaze. Sumadinac...za tebe ne znam ni gde igras, ni sta igras al znam da si klasicna simercina, aj da si neka profi simer kao Milos kod nas, njive 21+ 500k deffa i plus jos da hranis pola milke deffa drugima pa da pruzimo ruku, nego ovako smaras a veze nemas. Tihana, ja za tebe samo cujem poslednjih 30ak dana kada krene zidanje.. sto nije lako... al aj i ti malo umesto Silos+Skladiste klikni pesak, kata za promenu... 3 godine vas gledam samo po sumama i kako laprdate na forumu. Dodjite malo blize slobodno.
    Burazu sumadinko vas proziva ,njegovim izopacenim smislom za humor

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Troublemaker Види одговор
    Burazu sumadinko vas proziva ,njsgovim izopacenim smislom za humor
    Ne bi ja to nazvao humorom, ima druga rec za to, al necu da pisem da ne bi popio ban bezveze.

Aj da vidimo jos te mega WW offove sto ima da se vide i da se razilazimo, nemoj da se stekate
    Trenutni Rs1 - Ndidi
    exRs1 One Two http://prnt.sc/d0os1m (malo se plesalo), http://prnt.sc/d0os9h (malo se igrao balet ), http://prnt.sc/d0otvu (malo se pomagalo)
    exexRs1 Dr Dragan Dabic

Корисник
    Члан од
    01.12.2016
    Одговори
    84

Подразумевано

Heheheh kamenko moj ����

Подразумевано

И да имам 5К војске, моја је, нисам преварант са 15 налога и са гаражама, па после кад будете заслужено бановани кукате као *****. И прошле године сте били супер, како сте само једни друге разбили још се о томе прича, легенде се стварају. Ви сте ту негде на нивоу Волта, значи јаки сте, нема спора. ЛА је најпокваренија алијанса на серверу.
    Изногуд SWA

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла union Види одговор
    Heheheh kamenko moj ����
    Nisu lepo izlili temelj i on pobeze

Корисник Аватар корисника Maaare
    Члан од
    17.04.2009
    Одговори
    190
    rs1 - Arhangel - DN-SSS (08/09), dagila - ND-SAS, TW-Troupes (09-11), Samo Opusteno - MS Troupes (11/12) , Opušteni 1/3 - XY Troupes. (13), Opušteni 1/2 - SES 5 (14), Mravci - SWA No4 (15/16), Opušteni - DN Troup (17)
    rs3 - Mare888/Spacer - 2HOT (08/09), Mare888 - Y-SWA2HOT (09/10), Tw02HOT SWA 2 (10/11), Tw02HOT - SWA No4 (11/12), Daj neki dinar 1/2 - SWA No2 (14), Mravci 1/2 - SWA No2 (15)
    rs19 - blu - ULTRA & BUT (2015), blu team - PO (16/17)

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    И да имам 5К војске, моја је, нисам преварант са 15 налога и са гаражама, па после кад будете заслужено бановани кукате као *****. И прошле године сте били супер, како сте само једни друге разбили још се о томе прича, легенде се стварају. Ви сте ту негде на нивоу Волта, значи јаки сте, нема спора. ЛА је најпокваренија алијанса на серверу.
    tacno je da su na nivou volt-a. to znaci da su mnogo jaki i bar 1.000 puta jaci od dt

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Tihana Види одговор
    Erode, pred proslu sezoni nam nisi cestitao, toliko

PROŠLU SEZONU NISI UPUČEN, da jesi ovo nebi pisao...
    TOLIKO OD TIĆE.. VOLIM I JA TEBE.. UŽIVAJ U IGRI..
    cestitao sam i na forumu i licno tebi i svim heaven savezima.

sto se tice prosle sezone mozda je bilo nekog razloga da ne budes na forumu na samom kraju. moguce je da sam zaboravio. ali nista ne moze da bude opravdanje ni za tebe ni za aleks sto na pocetku ovog servera a obe ste aktivne na forumu niste cestitale pobedu boljem na proslom rs.1.

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Maaare Види одговор
    da sam kao neki bureci sad bih rekao mene bi bilo sramota da mi neko uzme art i to od graditelja i ja bih da sam na vasem mestu odmah ugasio svoj nalog.
    ali ja nisam kao neki clanovi bzb jer ne potezem pricu o casti tako lako ko moj zemo koji to posle zabasuri nekim bombonicama kao fora niti prozivam protivnika za sitnice tipa spucao sam ti gol mene bi bilo blam da mi ga neko da

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •