Страница 637 од 727 ПрваПрва ... 137537587627635636637638639647687 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,361 до 6,370 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    Mожда ти труби у глави јер ја не видим да је ико од нас то писао. А вас ћемо улупати да се неће ни видети где је било ваше чудо. Офова имамо колико хоћеш, ми ћемо олупати вас а ЛА ће олупати Хевен и ми побеђујемо.
    Mnogo si ironican. Pa shvatam da i ti prihvatas kako ce BZB da pobjedi!!!

"Gradovi su tu u meni
    sami i nenaseljeni
    a ti moze ako zelis
    te gradove da naselis"
    Nastavak, knjizevno poslepodne. Molim da se pjesmica bukvalno ne shvati i nije bas tako lako da se moja sela nasele. Nego koristim malo ironiju. Znaci, bez krivih tumacenja!

''U dobru je lako dobar biti, u muci se poznaju junaci''

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла F-B-M Види одговор
    Cisto da nebi bilo nesuglasica.
    Ja licno kazem i stojim do zadnje da BZB nikad nikog nije izdao niti ce ikad ikog izdat....
    A zavadi pa vladaj kod njih je "davno proslo vrjeme"
    Nemaju scim vladat... mislim da je sedma stranica kad sam naglasio da nama netreba pomoc od LA, 7-ma ili 13-ta.
    Licno feridu naglasio, ferida sad nema a FBM dva offa ima, stim da naravno BZB je zasluzan sto imam to sto imam...

Bit mog javljanja je da kazem pred svima da BZB nece pogazit rjec nebitno dali cemo pobjedit ili ne... bitno da niko osim nas ili HDT nemoze osvojit ovo...
    Lp
    FBM
    Sve na mestu osim ovoga da me nema ja sam tu i dalje pratim forum koliko toliko.

lp

Подразумевано

Јасно је да ће ДН рушити Хевен, БЗБ је одавно победио, оног тренутка када је потписан ПОН са Хевеном. И то није штета, напротив, јер су стварно добра екипа. Једина лоша екипа ЛА већ је одустала од свог чеда, ми се отимамо али стратешки смо надјачани и без шанси, или хајде да кажемо са врло мало шанси. У таквој подели је БЗБ логичан избор, из два разлога - показали су врло добру организацију и посвећеност и прошле године када је Хевен бирао одабрао је лошију екипу да им да победу, ми макар имамо тај луксуз да је избор лакши јер су обе екипе које се боре за победу показале доста на овом серверу и није зло да победи било која.
    Изногуд SWA

Корисник Аватар корисника Prasina
    Члан од
    29.01.2014
    Локација
    Essen
    Одговори
    102

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    Јасно је да ће ДН рушити Хевен, БЗБ је одавно победио, оног тренутка када је потписан ПОН са Хевеном. И то није штета, напротив, јер су стварно добра екипа. Једина лоша екипа ЛА већ је одустала од свог чеда, ми се отимамо али стратешки смо надјачани и без шанси, или хајде да кажемо са врло мало шанси. У таквој подели је БЗБ логичан избор, из два разлога - показали су врло добру организацију и посвећеност и прошле године када је Хевен бирао одабрао је лошију екипу да им да победу, ми макар имамо тај луксуз да је избор лакши јер су обе екипе које се боре за победу показале доста на овом серверу и није зло да победи било која.
    Jedno je sigurno: LA server osvojiti nece,tako mi svih belih cokoladica
    Rs1 2016 Justin Case
    Rs1 2015 Dishonored
    Rs1 2014 Marko & Lejla
    Rs1 2013 Tenkista

Корисник
    Члан од
    15.01.2016
    Одговори
    228

Подразумевано

LA nemojte vise deffa kucati dusa me boli :(
    Ex Rs1 Nation x, Rs1 Antun tun
    exex Rs2 Mukotrp, ex rs2 Na.Vi
    Rs19 Bic Boziji

Корисник
    Члан од
    19.11.2016
    Одговори
    39

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Djuja Види одговор
    LA nemojte vise deffa kucati dusa me boli :(
    Koliko deffa kucaju, pravo je pitanje zasto odustaju uopste
    Heaven

Корисник Аватар корисника unknown archont
    Члан од
    05.05.2011
    Локација
    Beograd
    Одговори
    711

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла F-B-M Види одговор
    Uskoro katamo Unka, nedamo da bude prvi poper...
    Djaba klikas
    I dalje bih bio najveci...
    Unk - RS1
    Rygel Sixteenth - RS3

Корисник Аватар корисника baxy
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    418

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла unknown archont Види одговор
    I dalje bih bio najveci...
    ...... luzer
    ,,Sedi Zaba sama na listu lokvanja,,

Корисник Аватар корисника PrincOdTame
    Члан од
    16.11.2016
    Локација
    Belgrade-Dusanovac
    Одговори
    34

Подразумевано

Drugari kapiram da je server odlucen, da jedni beze jer nemaju sanse, drugi broje milione deffa, treci slave izvesnu pobedu al imajte razumevanja za smisao foruma pa izbacite neki od ovih logova. 100k...80k...off poena. Lepo je videti lep log, pogotovo ako ga ne gledas na svom selu...
    adasdasdasd

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •