Страница 625 од 727 ПрваПрва ... 125525575615623624625626627635675725 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,241 до 6,250 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника dafte
    Члан од
    03.07.2013
    Одговори
    505

Подразумевано

http://prntscr.com/f5u5iz
    Eto ga jedan..a onaj od ndidija gde su junaci iz alkosa krenuli nemam konvertovano imam samo kao sliku a to ne mogu da posaljem
    L&2xM
    L&M .... Znaci LejlaS.....http://prnt.sc/d0os1m
    2 debela nemca http://prntscr.com/7wddfa
    3 debela nemca
    dafte/ drug crni

Корисник
    Члан од
    01.12.2016
    Одговори
    84

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ljubi Brko bre Види одговор
    slusaj jarane, ekipu iz DN postujemo, nisu bili organizovani, nisu se bas snasli u odbrani... ali nemoj podcjenjivati BZB jer pojma nemas kakvi smo igraci i sta smo sve u stanju napraviti na travianu..

prvo- da si neki igrac znao bi ti se nick sa servera ako ga uopste igras...

drugo- BZB savez nije savez nego institucija...

P.S. hoce li iko objavit neki log ili su svi ovi iz top 10 udarali natare?
    Samo ostro i bezveze, mogao bi decko koji nevolju voli da prouzrokuje da se i potpise da znamo ko je !
    Последња измена: looney, 10.05.2017 у 09:09.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Troublemaker Види одговор
    Bzb moze imati te cifre jer im je dn dozvolio....ekipi dn od prosle god mogli bi da poljube zidic i da se vrate kuci.Lade u svojoj sumici i klikaju bez pritiska.
    Sa druge strane sto se tice poredjenja sa hevenom ,tesko da ce imati vise defa u ww ,jer je heven sigurno branio kamen i jos neke mete,a za off ne znam.
    Bilo bi lepo da ih dn oplete na kraju da vidimo taj "deff" i to hvalisanje ipak grade sa 3x ko zna sta ti ofovi mogu napraviti.
    Jedna informacija, prosle godine nije postojao DN...
    Nema potrebe da lupetas cisto da bi spamovao.... Makar se malo informisi pre nego sto napises neki post....
    Последња измена: Spanska serija, 09.05.2017 у 15:51.
    Da se ne zaboravi Vendetta 2015/2016
    http://prntscr.com/9usv4a

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dafte Види одговор
    http://prntscr.com/f5u5iz
    Eto ga jedan..a onaj od ndidija gde su junaci iz alkosa krenuli nemam konvertovano imam samo kao sliku a to ne mogu da posaljem
    ovaj me je i zanimao

hvala
    Цитат Поруку оставио/ла union Види одговор
    Samo ostro i bezveze, mogao bi decko koji nevolju voli da prouzrokuje da se i potpise da znamo ko je !
    klocevi kao on su uvjek prisutni.. nije mu fino to sto se petlja u stvari u koje je upucen samo povrsinski... ne poznaje BZB a pise gluposti o nama..

to sto je DN prosle sezone bio jak,, i lester je bio prvak prosle sezone.. gdje su sad?

a mi smo ovaj server odigrali onako lagano americki i opet smo pokazali da se radi o izuzetno kvalitetnoj ekipi.. a komentari tipa gdje je BZB bio prosle godine su totalno bezveze i glupi.. pa da smo bili prosle godine da li vi mislite da bi server isao onim tokom kojim je isao i da li bi taj server uzela Lejlina ekipa? tesko...
    Siđe ba, hodi da te Ljubi Brko^^

BZB

Подразумевано

Dok se ostatak rs1 tukao,vi ste za ceo server 1 napad imali,video sam u pocetku kad je dt krenuo da vas izuva kakav ste tih ton imali a kakav sada.
    Ma dosli ste i pokorili rs1 ,Boze kakvi sanjari.
    ti ni ne igras ovaj server.. da igras znao bi sta se desava, ovako samo lupetas i presipas iz supljeg u prazno.. nemoj bolan biti kloc..

a nismo pokorili rs1 nego smo pokorili DN... a sto se DT tice opet nisi upucen, i opet ti kazem, nemoj biti kloc bolan...

BZB

Подразумевано

ti ni ne igras ovaj server.. da igras znao bi sta se desava, ovako samo lupetas i presipas iz supljeg u prazno.. nemoj bolan biti kloc..

a nismo pokorili rs1 nego smo pokorili DN... a sto se DT tice opet nisi upucen, i opet ti kazem, nemoj biti kloc bolan...
    Daj mi log jedne dobre akcije na bzb,sa pravilno poredjanim ofovima i akcijaskim ofovuma poput la i h sto su imali ajde da vidimo i to.
    Deljao vas je dt ,imali su dosta vece ofove nego vi,kad ste videli gusto tutanj u sumu.
    Vi pokorili Dn? Slatko si me nasmejao sad.

Подразумевано

Daj mi log jedne dobre akcije na bzb,sa pravilno poredjanim ofovima i akcijaskim ofovuma poput la i h sto su imali ajde da vidimo i to.
    Deljao vas je dt ,imali su dosta vece ofove nego vi,kad ste videli gusto tutanj u sumu.
    ko si ti da ti ja dajem logove?

pitaj igrace iz DN kako BZB radi akcije .. nemoj lupati nemoj biti kloc bolan...

BZB

Подразумевано

ko si ti da ti ja dajem logove?

pitaj igrace iz DN kako BZB radi akcije .. nemoj lupati nemoj biti kloc bolan...
    Pricam o akciji na vas ,ne pravi se blesav.
    Ne mozes jer ih nema.

Подразумевано

Pricam o akciji na vas ,ne pravi se blesav.
    Ne mozes jer ih nema.
    jel to nas problem ili problem nasih protivnika?

P.S. corpin je napadao par puta i prosao kod nekih "nebitnih" naloga chuck norris i odmetnik i onda je poslao napad na mene.. za ostatak price se obrati corpinu...

i imas pozdrav od fike tokara, on samo tokom tuce...
    Последња измена: Ljubi Brko bre, 09.05.2017 у 16:52.

BZB

Подразумевано

klocu, prije mjesec ipo kod mene je bio -987k u gg kada su me branili od napada DN.a, a deff od 5 igrača bio, da si pratio igru ili forum znao bi..
    Da, pokorili smo ih za 3 buduća servera, a to za DT, Da H nije procijenio našu snagu i mogućnosti, misliš da bi nam ponudio saradnju?
    jednostavno Kloc si!
    sarajevo, horde, bog i čaršija!

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •