Страница 620 од 727 ПрваПрва ... 120520570610618619620621622630670720 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,191 до 6,200 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла horabin Види одговор
    Rekao si to i jos 2x kad smo osvojil

Jel ti opet epizodno na igrici, a ozbiljnije na forumu?
    Нисам играо ниједан сервер када сте освојили, ово ми је тек четврти рс1, с тим да су прва два била уједно и прва два рс сервера. Прошли узео ЛА а ове ће узети БЗБ, тако да не видех твоју победу још. Мада, виђао сам како на рс3 завршаваш често пре краја.
    Шалим се Хорабине, немој се активирати на форуму, већ имамо Смака и Дабића.
    Изногуд SWA

Корисник Аватар корисника DraganRDJN
    Члан од
    27.12.2016
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    16

Подразумевано

Prvo da cestitam protivnicima na izbacenim ciframa offova. Drugo da cestitam mojim saveznicima na odvojenom vremenu oko cimanja deffa, zita, itd; i svega pored jucerasnjih brojnih obaveza oko slave jer znam kako je docekivati i ispracati goste, jer je isto meni juce bilo. Bas dosta nas je slavilo juce Djurdjevdan. Eto malo nas je Bog pogledao sto se kaze kad ste vec izabrali datum da nas rusite za krsnu slavu kad ljudi imaju jako malo vremena da se cimaju oko igrice pored tolikih obaveza. Sve u svemu zanimljiv i uzbudljiv server jako bar sto se mene tice. Polako da se ovo privodi kraju pa na letnju pauzu i mozak na ispasu uz hladna pica i dobru muziku Voli vas sve DraganRDJN
    Zasto - Zato [rs1 2016-2017] Heaven™
    http://travian-reports.net/rs/report/78197d13157

Корисник
    Члан од
    21.04.2011
    Локација
    Sha te gabri
    Одговори
    431

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    Нисам играо ниједан сервер када сте освојили, ово ми је тек четврти рс1, с тим да су прва два била уједно и прва два рс сервера. Прошли узео ЛА а ове ће узети БЗБ, тако да не видех твоју победу још. Мада, виђао сам како на рс3 завршаваш често пре краја.
    jbg, ali kao sto sam rekao rs3 je i propao kad sam otisao odande, niste vise nikako imali sa kim se boriti

a sto se tice ovog servera Heaven ili BZB meni je svejedno, moze cak i DN uzeti server, ali LA nece sigurno
    horrabin - rs3, ba4, rs1

Arthas, Zagondzije - rs4

2 batine - rs1, rs3

Conficker, Magneto - ba4

Justin Case - rs1

Подразумевано

jbg, ali kao sto sam rekao rs3 je i propao kad sam otisao odande, niste vise nikako imali sa kim se boriti

a sto se tice ovog servera Heaven ili BZB meni je svejedno, moze cak i DN uzeti server, ali LA nece sigurno
    Вала све што си написао слажем се, срушиће се овај форум.
    Изногуд SWA

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Nismo mi ni zasluzili da dobijemo server. Previse nas je boleo k kad je trebalo da se cimamo. Previse je tereta palo na samo par igraca,dok su ostali ladili jaja itd,itd. Ipak se H pokazao kao bolja ekipa ovaj server od nas. Vase igrace nije mrzelo da fejkaju. Zato svaka cast,kao nasi najljuci protivnici,nadam se da cete da pobedite,jer nista drugo mi nismo zasluzili,nego da gledamo najljuce protivnike kako pobeduju.
    L&2xM(rs1)

Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.
    http://www.travian-reports.net/rs/report/7631410eb18

Корисник Аватар корисника tul3
    Члан од
    09.02.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    Hahahahah, dobra ...cestitke na hranjenju i posedovanju zivaca za ovakve offove xD

rs1 2008-2009 DN-T*H*C Gliso
    rs1 2009-2010 ND-RB tul3 | rs1 2010-2011 Гарда Ш BoMoTuBa
    rs1 2014 HEAVEN JInx | rs4 2014 NW qwerty
    rs1 2015 Joker kHarizmaticar
    rs1 2015-2016 SWA N04 gliso
    rs1 2016-2017 DN troup kHarizmaticar

http://travian-reports.net/rs/report/30379240586

Корисник Аватар корисника Prasina
    Члан од
    29.01.2014
    Локација
    Essen
    Одговори
    102

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Nismo mi ni zasluzili da dobijemo server. Previse nas je boleo k kad je trebalo da se cimamo. Previse je tereta palo na samo par igraca,dok su ostali ladili jaja itd,itd. Ipak se H pokazao kao bolja ekipa ovaj server od nas. Vase igrace nije mrzelo da fejkaju. Zato svaka cast,kao nasi najljuci protivnici,nadam se da cete da pobedite,jer nista drugo mi nismo zasluzili,nego da gledamo najljuce protivnike kako pobeduju.
    Ovo je vec komentar za svaki respekt.
    Rs1 2016 Justin Case
    Rs1 2015 Dishonored
    Rs1 2014 Marko & Lejla
    Rs1 2013 Tenkista

Подразумевано

Ajmo prodaje se def, cifra na pp. Mesovit def je u pitanju.

Povoljno !!
    PRAVDA ZA BARABE

exrs1 Doberman
    rs1 Uros

Блокиран корисник
    Члан од
    31.10.2016
    Одговори
    235

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Anonymous Види одговор
    Ovaj server je mrtav, zadnji dokaz toga je ovo glupavo planiranje napada. LA su izgubili veliki deo offa, ovaj drugi savez je isto izgubio ceo off, heaven lepo u miru dize off i farma. Cestitke Heavenu na pobedi servera (sto se tice saveza) ali na kraju su Natari pobedili zato sto nema niko dovoljno defa da brani ww. A nece biti puno ofa koji mogu srusiti ww kad krene. Naravno da se def brzo moze napraviti, ali ipak ispadne da je borba samo protiv natara ostala.

Sram da bude planere i vodje s'obe strane sto su bezveze zavrsili server ovako rano.

Lp
    An
    Na cemu si ti pa ovakvu glupost mozes izvalit... naravno ovo pisem jer smatram da si mislio na nas kako smo izgubili cjeli off....
    Prvo izgubili smo 25% bio visak
    Drugo deffa imamo, nece ga niko vise imat u wwu
    Trece nemozete zidat kolko mi mozemo rusit...
    Zakljucak: bez uvrede, pokazali ste u DN da ste prije svega ljudi i nismo dozivili ni vrjedjanje ni nista i kapa vam do poda sto se toga tice, a s druge strane sad moje licno misljenje, WW selo da meni ili mojim neko otme ja nikad vise nebi zaigrao...
    Lp
    FBM

Корисник Аватар корисника Sanchi
    Члан од
    22.02.2008
    Локација
    Zemun!
    Одговори
    207

Подразумевано

Chestitke Heavenu na odbrani - svaka chast. Takodje, chestitke i LA na offovima. Svakako je teshko odrzavati onakve offove kada je tim vishe skup random samostalnih pojedinaca nego funkcionalna celina (ovo izvlachim kao zakljuchak iz postova u kojima se govori o loshem slanju fejkova, manjku organizacije i sl.). Iskrene chestitke i jednoj i drugoj strani. Shto se H WW-a tiche to je to? Nema vishe rushenja H WW sela do kraja?
    rs1, rs3 Sanchi

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •