Страница 601 од 727 ПрваПрва ... 101501551591599600601602603611651701 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 6,001 до 6,010 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Evo evam kamen nemojte da rusite nas rusite bzb.

Hvala prijatno dovidjenja.

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла PrincOdTame Види одговор
    Post izbacujem samo zbog titanijuma koji je jedan od retkih sa kojim moze da se prozbori koja rec, razmeni sala bez vredjanja a da se pri tom ljudi ne poistovete sa svojim nalogom mada vecina ovde jesu vise nalozi nego realne osobe al nije to sad tema.

http://travian-reports.net/rs/report...bc,759799701c3

Log nije interesantan pa nije bio vredan kacenja..proslo se kroz prazno selo. Sav trud je bio u tome sto sam 3-4 dana pratio kretanje populacije na nalogu tj kada igra a kada ne.

Nesto drugo me je zapanjilo do te mere da ne znam ima li svrhe uopste dalje igrati. Igram nocu pa mi se cesto ljudi obracaju za razne uzluge deffa ili pomoci te sam uglavnom u toku desavanja u ally. Bez trunke zelje da uvredim bilo koga, koliko znam politika DN-a je bila "igracemo sami i necemo ni traziti ni prihvatati pomoc od bilo kog saveza ili alijanse". Danas dobijam poruku sadrzine da smo mi sa dt imali neki pon. Zasto je to tako i otkud to i ko je to godovorio nemam pojma. Znam samo da je nalog na kome je bio kameni art katao nekoliko Dn naloga a da Erdinger svakodevno pljacka najmanje milion resa od nas a pored toga ubija konjima vojsku na sitno..tamo gde vidi da ima 500-600 vojnika.

U svakom slucaju opaska je bila da nismo tj nisam ispao korektan jer sam prekrsio pon(za koji nisam ni znao) mada ako je pon to da Dn bude Dt-ova farma na ovom rs1 kao posledica dogovora idmedju dt i dn vezan za kraj ovog ili za zajednicku igru na nekom sledecem serveru onda se javno izvinjavam i nudim da stavim na sit koga treba i da vratim artifakt...naravno s gnusanjem na nacin kako suruje sa svakim.

Pa dobro , bas jeste vrijedan , sposobnost je uzeti art na ovakav nacin ...

Mada vidim heroj otisao bez plijena , nadam se da su ovi momci u logu ispod odnijeli nesto , mada nema te rubrike . Pod plijenom smatram neke resurse u ovom slucaju .

U svakom slucaju cestitke .

Корисник Аватар корисника PrincOdTame
    Члан од
    15.11.2016
    Локација
    Belgrade-Dusanovac
    Одговори
    34

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TITANIUM Види одговор
    Pa dobro , bas jeste vrijedan , sposobnost je uzeti art na ovakav nacin ...
    Ako mislis na onaj nas/vas sposobni onda nisi u pravu. Ono je bila mudra akcija...a ovo je odradjeno na brzinu sa 700 batina i 150 kata
    adasdasdasd

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Ako mislis na onaj nas/vas sposobni onda nisi u pravu. Ono je bila mudra akcija...a ovo je odradjeno na brzinu sa 700 batina i 150 kata
    Doduse i ono je bila super akcija , ali sa vise ucesnika , kompleksnija . Ali pred' sam pocetak gradnje WW , da ste birali art , ovaj bi izabrali . Jos uz ove " gubitke "

Pun pogodak .

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

La je najprljavija ally na serveru?
    L&2xM(rs1)

Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.
    http://www.travian-reports.net/rs/report/7631410eb18

Подразумевано

http://prnt.sc/f43609

Mozda sa ovim da se zavrsi polemika oko kamenog ?
    Corpin , rs3 rs1

Корисник Аватар корисника PrincOdTame
    Члан од
    15.11.2016
    Локација
    Belgrade-Dusanovac
    Одговори
    34

Подразумевано

Pun pogodak .
    Kako rece ovaj tvoj kolega ne moze nama ni x25 kamen da pomogne a ja bih ga ispravio i rekao da ne moze ni x50 i to koji deluje na celu ally odjednom al zasluzili su ljudi koji su igrali mececima da ne posmatraju ta 2 neseca zidanja sa strane.

Da znam ko za koga vise ovde igra i u ciju korist rekao bih da je ovime najvise profitirao LA jer ce umesto na njih neki offovi i bar jedan ili dva jaca offa otici na nas.
    adasdasdasd

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Kako rece ovaj tvoj kolega ne moze nama ni x25 kamen da pomogne a ja bih ga ispravio i rekao da ne moze ni x50 i to koji deluje na celu ally odjednom al zasluzili su ljudi koji su igrali mececima da ne posmatraju ta 2 neseca zidanja sa strane.

Da znam ko za koga vise ovde igra i u ciju korist rekao bih da je ovime najvise profitirao LA jer ce umesto na njih neki offovi i bar jedan ili dva jaca offa otici na nas.
    Naravno da su zasluzili , i bez kamena i sa kamenom ...

A sto se tice tih offova , mi smo ih svakako ocekivali ...

Корисник Аватар корисника baxy
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    418

Подразумевано

Naravno da su zasluzili , i bez kamena i sa kamenom ...

A sto se tice tih offova , mi smo ih svakako ocekivali ...
    Ajde cuti , sta lazes narod kad BZB nema deffa . Imam dojavu
    ,,Sedi Zaba sama na listu lokvanja,,

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла baxy Види одговор
    Ajde cuti , sta lazes narod kad BZB nema deffa . Imam dojavu
    Al' je zato sve kovano .

Правила писања