Страница 600 од 727 ПрваПрва ... 100500550590598599600601602610650700 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 5,991 до 6,000 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла red devil Види одговор
    Не можеш ти сигурно да ми причаш да ли ћу да "смањим доживљај" или не... А пошто си лепо пријавио да користим те скрипте (јавно дајем реч да први пут чујем да постоји могућност да ниси на налогу а да се напади шаљу) чекамо реакцију МХ... Ако утврди да сам користио такве ствари сам гасим налог, у супротном очекујем да се извиниш свима због лажи које пласираш! Мада, ти не би ни кретао са таквим причама да имаш довољно морала да се извиниш када ниси у праву
    Stvarno se nekad desava da se kruzic zeleni, a coek aktivan.. Podavno sam to zapazio http://prntscr.com/engotq
    A sve mislio da mh saradjuje sa mnom:/

''U dobru je lako dobar biti, u muci se poznaju junaci''

Блокиран корисник
    Члан од
    31.10.2016
    Одговори
    235

Подразумевано

DN zamolite svabe da vam izmisle 25x kamen, ali ni taj vam nece pomoc, srusicemo ako treba i 5puta na nula

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла F-B-M Види одговор
    DN zamolite svabe da vam izmisle 25x kamen, ali ni taj vam nece pomoc, srusicemo ako treba i 5puta na nula
    Nemoj samo da vas skidamo sa zidina, pricvrstite ovnove lepo nemoj da ne sruse zid

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Stari Mudrac Види одговор
    Nemoj samo da vas skidamo sa zidina, pricvrstite ovnove lepo nemoj da ne sruse zid
    Hocemo , hvala na savjetu .

Vec ima'l tog' loga .. inace se ovdje stavljaju logovi kada se osvoje artefakti . Pa da pogleda malo i publika .

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TITANIUM Види одговор
    Hocemo , hvala na savjetu .

Vec ima'l tog' loga .. inace se ovdje stavljaju logovi kada se osvoje artefakti . Pa da pogleda malo i publika .
    Koliko ja vidim,tu je sve legitimno odradjeno. Poslat heroj,acc hakovan 5 minuta pre napada,srusena riznica goldom,deff pomeren,i art je otet. A mozda i nije hakovan. Ko zna.
    L&2xM(rs1)

Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.
    http://www.travian-reports.net/rs/report/7631410eb18

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Koliko ja vidim,tu je sve legitimno odradjeno. Poslat heroj,acc hakovan 5 minuta pre napada,srusena riznica goldom,deff pomeren,i art je otet. A mozda i nije hakovan. Ko zna.
    Pa dobro , ima vise mogucnosti .. Ali u svakoj od tih mogucnosti log postoji .

Корисник Аватар корисника dafte
    Члан од
    03.07.2013
    Одговори
    505

Подразумевано

Uz duzno postovanje prema svima.....nemojmo da lazemo i sebe i druge....velika vecina "jacih" igraca koristi raznorazna pomagala da bi uklopili napade i da bi bili u sekundi....jako malo na zalost igraca salje rucno napade....meni je mnogo lepse da znam da sam ja poslao napad kojim sam nekog skatao nego da to uradi program umesto mene.....ne odnosi se na tebe devile nego na sve..i na svim stranama se koriste tako da batalite bespotrebnu pricu kad vecina ne igra po pravilima...ukljucujuci tu i multije kojih svugde ima samo sto neki vole da pametuju mnogo oko toga....manite se rasprava...ovo je igra...nit ratujemo stvarno nit treba da se mrzimo...a citajuci forum mislim da ima par igraca koji su to malo pomesali...vise logova,manje pljuvanja i na kraju svi u kafanu da zalijemo i da se zezamo
    L&2xM
    L&M .... Znaci LejlaS.....http://prnt.sc/d0os1m
    2 debela nemca http://prntscr.com/7wddfa
    3 debela nemca
    dafte/ drug crni

Корисник
    Члан од
    28.12.2016
    Одговори
    40

Подразумевано

DN pocinje da pokazuje igru,probudio se lav,nema vise drijemanja!
    Cestitke na artu,tako se igra!
    Samo tako nastavite,to je pravi put ka pobjedi,sad imate sve uslove kao i ostali.
    DN osvaja server...

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kenchy Види одговор
    DN pocinje da pokazuje igru,probudio se lav,nema vise drijemanja!
    Cestitke na artu,tako se igra!
    Samo tako nastavite,to je pravi put ka pobjedi,sad imate sve uslove kao i ostali.
    DN osvaja server...
    Daleko smo od toga da imamo uslove za pobedu ali nada poslednja umire, tu smo da se borimo

Корисник Аватар корисника PrincOdTame
    Члан од
    15.11.2016
    Локација
    Belgrade-Dusanovac
    Одговори
    34

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TITANIUM Види одговор
    Post izbacujem samo zbog titanijuma koji je jedan od retkih sa kojim moze da se prozbori koja rec, razmeni sala bez vredjanja a da se pri tom ljudi ne poistovete sa svojim nalogom mada vecina ovde jesu vise nalozi nego realne osobe al nije to sad tema.

http://travian-reports.net/rs/report...bc,759799701c3

Log nije interesantan pa nije bio vredan kacenja..proslo se kroz prazno selo. Sav trud je bio u tome sto sam 3-4 dana pratio kretanje populacije na nalogu tj kada igra a kada ne.

Nesto drugo me je zapanjilo do te mere da ne znam ima li svrhe uopste dalje igrati. Igram nocu pa mi se cesto ljudi obracaju za razne uzluge deffa ili pomoci te sam uglavnom u toku desavanja u ally. Bez trunke zelje da uvredim bilo koga, koliko znam politika DN-a je bila "igracemo sami i necemo ni traziti ni prihvatati pomoc od bilo kog saveza ili alijanse". Danas dobijam poruku sadrzine da smo mi sa dt imali neki pon. Zasto je to tako i otkud to i ko je to godovorio nemam pojma. Znam samo da je nalog na kome je bio kameni art katao nekoliko Dn naloga a da Erdinger svakodevno pljacka najmanje milion resa od nas a pored toga ubija konjima vojsku na sitno..tamo gde vidi da ima 500-600 vojnika.

U svakom slucaju opaska je bila da nismo tj nisam ispao korektan jer sam prekrsio pon(za koji nisam ni znao) mada ako je pon to da Dn bude Dt-ova farma na ovom rs1 kao posledica dogovora idmedju dt i dn vezan za kraj ovog ili za zajednicku igru na nekom sledecem serveru onda se javno izvinjavam i nudim da stavim na sit koga treba i da vratim artifakt...naravno s gnusanjem na nacin kako suruje sa svakim.
    Последња измена: PrincOdTame, 04.05.2017 у 16:16.
    adasdasdasd

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •