Страница 575 од 727 ПрваПрва ... 75475525565573574575576577585625675 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 5,741 до 5,750 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    БЗБ је најпокваренија алијанса на серверу. ЛА ће освојити сервер.
    nemas pravo to da govoriš, kao što ni ja nisam imao pravo da vrijedjam DN ali izvinuo sam se zbog toga javno i opet ću ako treba,, samo zelim jos da dodam da onaj moj post MOJ a ne od BZB. Tako da ta mrlja koja nikad nece biti oprana, jer napisane i izgovorene rijeci je nemoguce vratit, ostaje na meni a ne na BZB. Koliko poznaješ ljudi u BZB da bi ti prosudio takvo nešto??

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Chuck Norris Види одговор
    nemas pravo to da govoriš, kao što ni ja nisam imao pravo da vrijedjam DN ali izvinuo sam se zbog toga javno i opet ću ako treba,, samo zelim jos da dodam da onaj moj post MOJ a ne od BZB. Tako da ta mrlja koja nikad nece biti oprana, jer napisane i izgovorene rijeci je nemoguce vratit, ostaje na meni a ne na BZB. Koliko poznaješ ljudi u BZB da bi ti prosudio takvo nešto??

Nema nikakve mrlje na tebi druze jer imas snage da uradis sto ja ne verujem da bih mogao na takav nacin. Zato si bolji i posteniji od mene.

Корисник Аватар корисника baxy
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    418

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла erode73 Види одговор
    Dobro, vidim da jos uvek imas iracionalni strah od Rudolfa ali sad bar izrazavas neki stav. Radio si to i ranije ali ja tad nisam imao info da je ljubav prestala da cveta. u travijanskom smislu naravno
    Rev je izdao sopstvenu borbu na proslom rs.1 serveru kada je se u travijanskom smuslu odrekao svoje anti-Heaven borbe i otvoreno presao na tu stranu. Time je istovremeno pocinio i izdaju svih saboraca iz AH koaliciije. Nikakvi sukobi sa Unkom ma kako veliki bili nisu opravdanje za izdaju saboraca iz AH koalicije.
    Ako je DT otkazao saradnju Rev-u onda je podjednako pokvaren kao Heaven nekada i Rev je u tom slucaju kao neko ko je izdan imao pravo da uradi to sto je uradio.
    Hahahahaha , iracionalan strah od Rudolfa . E sad si me zaista dobro nasmejao . Btw , ko je uopste taj Rudolf , cekam pojasnjenje . Ex nisam ni klikao , znam da rEV nije klikao , par igraca ne cini savez . Koliko se secam taj je savez u startu imao napade od SWA koji su bili AH orijentisani . Znam i sigurno da sve do artova savez OSA nije bio ni u jednoj koaliciji , kao sto znam da je VOLT bio uz LA . Onda su dobili pomoc od H pa je logicno da su tu koaliciju i podrzali .
    Uostalom , ovo je tvoje vidjenje stvari , moji prijatelji u DN ne gledaju na to kao na izdaju jer rEV nije ni klikao sa njima . A pojedinci se cak i kaju sto nisu dozvolili da OSA travijanski porazi Unka , ako mislis da lazem a u koaliciji te uvazavaju proveri moju tvrdnju , videces da je tacna .
    Evo ti jos jedan podatak , Alkosi su odcepljeni deo DN ali su dosli da tuku LA i prva saradnja na ovom serveru je bila sa rEV . Znam pouzdano da je deff od rEV i sada u Alkosima . Kako onda to objasnjavas , izdajnici deffaju deo DN i dan danas , nesto tu ne stima Erode
    ,,Sedi Zaba sama na listu lokvanja,,

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Chuck Norris Види одговор
    Чак Норис је најпокваренији играч на серверу, ЛА је најпокваренија алијанса а Хевен осваја сервер.
    Изногуд SWA

Корисник
    Члан од
    21.07.2014
    Одговори
    307

Подразумевано

Necu da budem zlurad ali sam ja prvi rekao da ce jednog dana travijanska ljubav izmedju DT i Rev da zavrsi. Interesantno je sada posmatrati prepucavanja na relaciji bivsih saveznika jer su i jedni i drugi spremni da menjaju stavove za 360 stepeni. Rev je to cinio prema svim alijansama na rs.1 i cinice i dalje a DT je to uradio po pitanju BZB. Sto se tih prozivki tice i jedni i drugi treba da znaju da im se smeje ceo server. Rev-u zbog apsolutne nedoslednosti a DT zbog u travijanskom smislu zlobne sracunatosti (ipak su oni oldskul krilo Heaven). Ipak postoji jedna razlika. DT ce zbog svoje travijanske osionosti na svakom serveru dok ne kapituliraju ili pobegnu biti unistavan od strane VOLT-a jer su to zasluzili ali prema njima imam odredjeno postovanje za razliku od Rev-a za koji sam i poslednje tragove postovanja izgubio posle najnovije izdaje u njegovoj travijanskoj karijeri
    Nego ono sto me sad interesuje najvise je da li Baxy sada u novonastalim okolnostima sme da osudi Rudolfa zbog neuspesnih pokusaja da zabrani koriscenje izraza ba na forumu iako sam koristi izraz bre u svom nadimku cime je uvredio sve one koji taj izraz koriste a medju njima i nasu bracu i sestre iz Republike Srpske?
    BZB braco i sestre. Prvi razlog zbog koga ste vec sad izgubili ovaj server je sto ste se udruzili sa Heavenom. Drugi razlog je sto ste u svoje redove pustili Rev. Ta dva poteza se mogu meriti kao da ste sami sebi po jednom pucali u obe noge a trcite trku u kojoj zelite da pobedite.
    Vidim da me je Sumadinac u odsustvu pominjao i samo da mu porucim da je sve ono sto on kaze podjednako nebitno kao travijanska uobrazilja Rudolfa i House da su bitni u beznacajnoj igrici kao sto je Travijan Sva trojica ste potpuno nebitni u travijanskom smislu i po tom pitanju ste nemocni da ucinite bilo sta
    Server osvaja DN Alijansa! Ura,ura,ura!!! Ziveo Savez!
    E moj erode ako promenis stav za 360 stepeni opet si na istom stavu....majko mila

a evo i dokaza :

images.png

mada ne sumnjam da ces dokazati suprotno, u postu od 100ak redova

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла house Види одговор
    E moj erode ako promenis stav za 360 stepeni opet si na istom stavu....majko mila

a evo i dokaza :

images.png

mada ne sumnjam da ces dokazati suprotno, u postu od 100ak redova

E moj House ne treba biti bukvalista u travijanskom smislu. Promeniti stav za 360 stepeni u konkretnom slucaju ilustruje kolicinu vase nedoslednosti odnosno koliki put prevaljujere iduci iz krajnosti u krajnost.
    Kao i uvek ma koliko mislis da si nepogresiv pogresio si oko broja redova

Корисник
    Члан од
    21.07.2014
    Одговори
    307

Подразумевано

E moj House ne treba biti bukvalista u travijanskom smislu. Promeniti stav za 360 stepeni u konkretnom slucaju ilustruje kolicinu vase nedoslednosti odnosno koliki put prevaljujere iduci iz krajnosti u krajnost.
    Kao i uvek ma koliko mislis da si nepogresiv pogresio si oko broja redova
    kaze se 180....ne vadi se sad

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    Чак Норис је најпокваренији играч на серверу, ЛА је најпокваренија алијанса а Хевен осваја сервер.
    imaš sreće pa si napisao moj nick sa velikim početnim slovima inače bi Chuck morao da poduzima nešto

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла baxy Види одговор
    Hahahahaha , iracionalan strah od Rudolfa . E sad si me zaista dobro nasmejao . Btw , ko je uopste taj Rudolf , cekam pojasnjenje . Ex nisam ni klikao , znam da rEV nije klikao , par igraca ne cini savez . Koliko se secam taj je savez u startu imao napade od SWA koji su bili AH orijentisani . Znam i sigurno da sve do artova savez OSA nije bio ni u jednoj koaliciji , kao sto znam da je VOLT bio uz LA . Onda su dobili pomoc od H pa je logicno da su tu koaliciju i podrzali .
    Uostalom , ovo je tvoje vidjenje stvari , moji prijatelji u DN ne gledaju na to kao na izdaju jer rEV nije ni klikao sa njima . A pojedinci se cak i kaju sto nisu dozvolili da OSA travijanski porazi Unka , ako mislis da lazem a u koaliciji te uvazavaju proveri moju tvrdnju , videces da je tacna .
    Evo ti jos jedan podatak , Alkosi su odcepljeni deo DN ali su dosli da tuku LA i prva saradnja na ovom serveru je bila sa rEV . Znam pouzdano da je deff od rEV i sada u Alkosima . Kako onda to objasnjavas , izdajnici deffaju deo DN i dan danas , nesto tu ne stima Erode
    Rudlof je jedan od clanova uprave saveza DT koji si do juce velicao i proglasavao najboljim savezom svih vremena na rs.1 u bar 49 postova a sada kazes da su vas izdali. Nadam se da ces smoci snage da se oslobodis iracionalnog straha i kritikujes ga zbog nepravde pocinjene prema braci i sestrama iz BiH i Republike Srpslke.
    Rev je dosao na ex rs.1 da se sektaski u travijankom smislu bori protiv Unka sto je objektivna podrska Heavenu bila. Objektivno sa interesnih gledista samog Rev-a jer je posle gomile uvreda i omalovazavanja na ex ex rs.1 na racun Rev-a od strane vodjstva Heavena prioritet za svakog clasnog sina Rev-a bilo skidanje Heavena sa trona a ne resavanje nesporazuma sa saveznicima na radost neprijatelja u igrici.
    Zvanican stav DN je da je Rev savez izdajnika u travijanskom smislu i tom savezu vise ne verujemo. Zao mi je sto je DT izradio Rev ako je to tacno sto kazes ali sami su krivi sto su se ortacili sa Heavenom i njegovim krilom.
    Ja ovde nisam dosao da se tucem sa LA vec da uzmem server kao sto i hocu. Alkosi imaju drugacije vidjenje od DN ali mi nismo Rev i necemo da zaboravimo na staro prijateljstvo i saveznistvo i poput Smaka i tebe za prioritet proglasimo borbu protiv Alkosa i prekinemo borbu protiv pravih travijanskih neprijatelja. Niti Alkoske gledamo kao neprijatelje, niti zaboravljamo da smo nekad bili zajedno, ne slazemo se sa njima ali ih i dalje postujemo. Nema sukoba sa njima kao sto nije bilo ni sa Rev-om na ex ex 1. kada je istini za volju i Rev drzao svoju rec i nije se pogubio totalno u anti-Unk prici koja ga je dovela do toga da se ortacio i razdruzivao sa skoro svakim znacajnijim savezom na rs.1,
    Последња измена: erode73, 29.04.2017 у 22:16.

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла house Види одговор
    kaze se 180....ne vadi se sad
    ja koristim i 360, usvojio sam to od ljudi koji su vicni peru, tako da to je to

kad si u pravu priznam ti ( nisam ja ti ) kad nisi zalim slucaj

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •