Страница 524 од 727 ПрваПрва ... 24424474514522523524525526534574624 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 5,231 до 5,240 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr_Dragan_Dabic Види одговор
    Koji od velikog offera, brzo presao na deffera. Idi brate u sumu ti, nije za tebe da igras to sto si pokusao.
    Au brate mili, koliko si ti naporan...kao kerovi kad krenu da trce za svakim tockom koji protutnji ulicom...Ides i kacis se za svaciji post...steta sto ovde nema opcije ignore...
    O tome sta smo ja ili moja alijansa pokusali ne znas i ne mozes nista da znas...mozes samo da prosipas svoja nagadjanja kao sto uvek i radis...
    Praznici su, ima ljudi koji su dobili slobodne dane, mozes valjda i ti da nas bar za vreme praznika oslobodis svoje prazne price.

Idi tamo na svoj drugi multic u sumi i klikci taj ww off, samo nemoj da se zaneses i po navici posaljes na svoje cudo.

Ne moze covek da se nasali u ovom zmijarniku, odmah mu se nesto zapati na post...cccc
    Odjavljujem se do sledeceg cestitanja na uspesnoj odbrani/napadu....

Srecni praznici i lep odmor
    rs1 (2017) KuKa i MoTiKa veni, vidi, vici (1/2)
    rs1 (2017) Game_over (1/2)
    rs1 (...-2016) HandlessNinja

Корисник Аватар корисника lolek
    Члан од
    09.07.2015
    Одговори
    115

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dodji tati Види одговор
    Zar nije rs1 acc akcijao? Ipak je on najbolji napadac http://prntscr.com/ewgjt9

Evo ga opet zahvaljujuci natarima pri samom vrhu
    Hahaha ti znas da ja realno pricam.

Nema veze akcijali su :X
    RS1 Gameofteuton
    RS19 Fernadna
    Ba domen(Imran)

http://travian-reports.net/ba/report/209330a184d

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    A gde mi to pobedu Bureka predstavljamo kao nasu pobedu,izvini molim te? Moguce da mi je neki post promakao,pa nisam to video. Voleo bih da mi otvoris oci.
    Jednostavno receno,necemo dozvoliti da vi pobedite. Ako mi ne pobedimo,necete ni vi. To je prosto. Ne znam sto izvrcete reci bez veze,svako je na server dosao sa namerom da pobedi,samo sto u slucaju da ne moze da pobedi,moze imati svog favorita medju protivnicima.
    Цитат Поруку оставио/ла Dabar Види одговор
    Evo dela koji govori da vam je bitnije da H izgubi nego da vi pobedite. Malo pogresna logika, zar ne?
    Ranije po forumu postoji i post gde se na pobedu bureka gledao kao na vasu pobedu, ali mrzi me da trazim (ovo sam nasao jer sam danas u toku dana video i znao sam gde je).
    Svi govorimo isto,i ti to opet izvrces. Nemam vise zelje da se objasnjavam,ako ti ne vidis sta tu pise,onda ono,jbg.
    Isto ovo sto sam ja boldovao i podvukao,da bi ti bolje procitao,napisao je i Coko. Stvari na mapi su se odvile tako,da jednostavno,imamo najmanje sanse za pobedu. I svesni smo toga. Ali cemo zato da izgubimo od boljih,a ne od vas. Da nas pobedi ally koja zna da igra,i zna da igra sa off selima,za razliku od nekih,koji nemaju dovoljno kohonesa da naprave jedno. Ili im pak fali znanja? Dabic daje casove. Za Aleks free.
    L&2xM(rs1)

Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.
    http://www.travian-reports.net/rs/report/7631410eb18

Корисник
    Члан од
    07.12.2012
    Одговори
    146

Подразумевано

Da ne citiram sve evo ukratko odgovora:
    @Dafte nisam rekao da vi ne idete na pobedu, vec da vam je od pobede bitniji H poraz, sto nije bas zdravo po meni.

@Dabic kao sto rekoh izgubili smo vise offova od vas, ali smo i daleko vise stete napravili. Ako poredis obrisana off sela vi ste obrisali 1 akcijasko (GG), mi vama Lava Pupa... Ko je samo po tome prosao bolje sami zakljucite. Ili je mozda opet nereseno?

@Dafteova senka (drugo M) Kako izvrcem kada sam citirao ceo tvoj post, bez da sam ista izostavio... Mozes da kazes da nisi mislio to sto si napisao, ali da izvlacim iz konteksta ili izvrcem tesko.

Uostalom ne moramo (i necemo) se sloziti, ne bih ulazio u dalju raspravu. Cela moja poenta je da vise zelite da H izgubi nego da vi pobedite, sto uopste nije zdravo... Postacete kao Erod u travianskom smislu, a to ne zelim nikome, pa ni najgorem neprijatelju (u igri ofc)

P.S. Ocekujemo i vas posle praznika, def se opet nakotio
    DonDabon rs1
    DonDabon rs4
    Buba Mara (blama..) rs1
    Spectre rs1

Подразумевано

@Dafte nisam rekao da vi ne idete na pobedu, vec da vam je od pobede bitniji H poraz, sto nije bas zdravo po meni.

@Dabic kao sto rekoh izgubili smo vise offova od vas, ali smo i daleko vise stete napravili. Ako poredis obrisana off sela vi ste obrisali 1 akcijasko (GG), mi vama Lava Pupa... Ko je samo po tome prosao bolje sami zakljucite. Ili je mozda opet nereseno?

@Dafteova senka (drugo M) Kako izvrcem kada sam citirao ceo tvoj post, bez da sam ista izostavio... Mozes da kazes da nisi mislio to sto si napisao, ali da izvlacim iz konteksta ili izvrcem tesko.

Uostalom ne moramo (i necemo) se sloziti, ne bih ulazio u dalju raspravu. Cela moja poenta je da vise zelite da H izgubi nego da vi pobedite, sto uopste nije zdravo... Postacete kao Erod u travianskom smislu, a to ne zelim nikome, pa ni najgorem neprijatelju (u igri ofc)

Pa sta sad hocete od nas? Da udarimo ww od dn ili bureka? Dzaba vam prica, vas cemo da rusimo
    rs2 2015 - coko
    rs1 2015/2016 - Baraba
    rs1 2016/2017 - Baraba
    http://prntscr.com/dg8p6c

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Citirao jesi,ali procitao sta tu pise,nisi. Jer da jesi,ne bi tako cvrsto tvrdio to sto tvrdis. Ali ono,neka ti bude. Stvarno vise nemam volje da se ovde raspravljam. Mi igramo svoju igru,postoji jedan ishod servera koji nam odgovara,i 3 koji nam ne odgovaraju,ali cemo dva od ta tri prihvatiti lakse nego onaj treci. Jer se ne pitamo samo mi na serveru,ima 4 ally. I navodno,svaka gradi svoj ww za sebe. Nijedna ally ne uzima ww,a da ne ide na pobedu. Tako da...
    L&2xM(rs1)

Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.
    http://www.travian-reports.net/rs/report/7631410eb18

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

H moze i da ne zida ww isto im se uhvati samo dzabe da se muce

Корисник Аватар корисника tul3
    Члан од
    09.02.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Aleks Види одговор
    Heaven humor je neprevodiv, Heaven umeće ratovanja je vama nenadmašno.

Pljunite nam pod prozor. Tra La La La La!
    Eeee ...Alex das mi broj za neko privodjenje pvt, prevodjenje pardon ...al da nije 555-333 !!!

rs1 2008-2009 DN-T*H*C Gliso
    rs1 2009-2010 ND-RB tul3 | rs1 2010-2011 Гарда Ш BoMoTuBa
    rs1 2014 HEAVEN JInx | rs4 2014 NW qwerty
    rs1 2015 Joker kHarizmaticar
    rs1 2015-2016 SWA N04 gliso
    rs1 2016-2017 DN troup kHarizmaticar

http://travian-reports.net/rs/report/30379240586

Корисник
    Члан од
    07.12.2012
    Одговори
    146

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    H moze i da ne zida ww isto im se uhvati samo dzabe da se muce
    To si lepo rekao, i ja isto mislim Al neka, kad smo zidali na ex gore ne moze biti
    @Baraba2 Ma jok, rusite nas... Bolje nego da rusite sami sebe ponovo
    DonDabon rs1
    DonDabon rs4
    Buba Mara (blama..) rs1
    Spectre rs1

Подразумевано

To si lepo rekao, i ja isto mislim Al neka, kad smo zidali na ex gore ne moze biti
    @Baraba2 Ma jok, rusite nas... Bolje nego da rusite sami sebe ponovo
    Истина - боље удрите по Хевену.
    Изногуд SWA

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •